Obejrzyj z nami film pompejański na Youtube!

Moi drodzy! Najstarsi tu bywalcy pamiętają, ze 3 lata temu zrealizowaliśmy film o nowennie pompejańskiej. Składa się on z trzech części (każda trwa 40 minut). Druga część pt. „Człowiek Miłosierdzia” będzie dziś dostępna na Youtube o godz. 20!

Dlaczego dzisiaj? – już jutro mamy 16 października – dzień papieski. A to właśnie Jan Paweł II w szczególny sposób wyróżnił bł. Bartola Longo, autora nowenny pompejańskiej, oraz sanktuarium w Pompejach, w swoim Liście o różańcu.

Premiera o godz. 20.00. Zaproś innych, udostępnij!

https://www.youtube.com/watch?v=HBisFAHD1Xg&feature=youtu.be

Gorąco polecam Ci obejrzenie całego filmu na płycie DVD dziś w promocyjnej cenie!

Film: Tajemnica nowenny pompejańskiej

Tajemnica nowenny pompejańskiej

Gdzie tkwi fenomen nowenny pompejańskiej? Skąd się wzięła? Kto był jej pierwszym apostołem? Dlaczego Polska stała się miejscem tysięcy łask i cudów nowenny pompejańskiej?

Zobacz

  • Witam. Odmówiłem NP w intencji uratowania mojego małżeństwa, w wierze że żona cofnie pozew rozwodowy i wróci do mnie. Teraz po raz trzeci odmawiam Novennę rozwiązującą węzły też za moje małżeństwo. Narazie moje modlitwy nie zostały wysłuchane. Sprawa rozwodowa odbędzie się w styczniu. Proszę wszystkich o modlitwę za moje małżeństwo. Może ktoś znajdzie czas i ochotę pomodlić się za nas. Michał i Magdalena.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!