NIE PRZEGAP! Modlimy się SUPLIKĄ DO KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA!

Tylko dwa razy w roku – 8 maja i na październikowe święto Królowej Różańca  odmawiamy modlitwę zwaną Supliką do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.

Tę modlitwę ułożył bł. Bartolo Longo, a wielokrotnie cytował Jan Paweł II w Liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae.

Pomódl się i Ty, sam lub z rodziną! Zawierz swoje życie Maryi, by Jej droga iść do Jezusa!

Warto zachęcić księdza proboszcza, aby np. na nabożeństwie majowym odmówił tę piękną modlitwę wraz z wiernymi! Tutaj znajduje się tekst Supliki do bezpłatnego pobrania.

Zobacz też:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "NIE PRZEGAP! Modlimy się SUPLIKĄ DO KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA!"

Powiadom o
avatar
Zofia
Gość

Matko Różańcowa proszę Cię o łaskę zdrowia dla Krzysztofa i łaskę wiary dla Piotra

ewa
Gość

Byłam na mszy świętej,a przed nabożeństwem majowym ksiądz odmówił suplikację do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.Cieszę się,że mogłam modlić się wraz ze zgromadzonymi w naszej parafialnej wspólnocie wiernymi. Naszego Kapłana polecam Matce Najświętszej Pompejańskiej.Proszę,by miała Go w Nieustającej Opiece,dała zdrowie i siłę do głoszenia Dobrej Nowiny.(Wczoraj miał imieniny )

Łucja
Gość
Łucja

Matko Boża Twojej opiece powierzam nasze spotkanie rodzinne ,błogosław i bądż duchowo obecna zapraszam Cię.Mamy sprawy do omówienia ,pomóż nam się na wszystko otworzyć i budować rodzinę Bogiem silną

danilewicz
Gość
danilewicz

MATko pomoz mi w wiadomej sprawie

Joanna
Gość
Joanna

Proszę o modlitwę w intencji syna Filipa, aby w środę zdał zaliczenie i został dopuszczony do egzaminu.

karolina
Gość
karolina

Szczera prosba o to aby uprosic u Panienki Przenajświętszej i Pana Jezusa łaski dla mnie, niech zły duch opuści mój umysł, niech myśli samobójcze odejdą w zapomnienie, niech serce moje napełni się dobrocią w stosunku do innych, pomóż mi Ojcze! Spraw aby ten człowiek przez którego cierpie od dłuższego czasu zrozumiał w końcu co znaczy KOCHAC i jesli Twoja Wola Panie jest żeby to Paweł został moim mężem to połącz na nowo nasze drogi. Jezu ufam Tobie!

Elżbieta ZAWORONEK
Gość
Elżbieta ZAWORONEK

Matenko najukochansza otaczaj swoim matczynym plaszczem moje dzieci.I spraw,aby Daniel znalazł mieszkanie .Bóg zapłać.

kati
Gość

Matko Boska pomoz mi w wiadomej mojej sprawie ty wiesz

Marlena
Gość
Marlena

Maryjo proszę niech twoje serce otworzy sie dzisiaj dla Kacpra. Porusz jego serce swoja miłością i wróć mu wolnosć. Pomóż mu we wszystkich obszarach zycia. Wiem ze mnie zrozumiesz bo sama jestes Matką i wiesz co to znaczy cierpiec nad dzieckiem.

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij