NIE PRZEGAP! Modlimy się SUPLIKĄ DO KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA!

Tylko dwa razy w roku – 8 maja i na październikowe święto Królowej Różańca  odmawiamy modlitwę zwaną Supliką do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.

Tę modlitwę ułożył bł. Bartolo Longo, a wielokrotnie cytował Jan Paweł II w Liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae.

Pomódl się i Ty, sam lub z rodziną! Zawierz swoje życie Maryi, by Jej droga iść do Jezusa!

Warto zachęcić księdza proboszcza, aby np. na nabożeństwie majowym odmówił tę piękną modlitwę wraz z wiernymi! Tutaj znajduje się tekst Supliki do bezpłatnego pobrania.

Zobacz też:

Opt In Image
Pielgrzymuj z nami do Pompejów!
Powiadomimy Cię o najbliższej pielgrzymce

Jeśli chcesz dołączyć do naszej przyszłej pielgrzymki do sanktuarium różańcowego w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu. Skontaktujemy się z Tobą!

9 myśli na temat „NIE PRZEGAP! Modlimy się SUPLIKĄ DO KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA!

  1. Byłam na mszy świętej,a przed nabożeństwem majowym ksiądz odmówił suplikację do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.Cieszę się,że mogłam modlić się wraz ze zgromadzonymi w naszej parafialnej wspólnocie wiernymi. Naszego Kapłana polecam Matce Najświętszej Pompejańskiej.Proszę,by miała Go w Nieustającej Opiece,dała zdrowie i siłę do głoszenia Dobrej Nowiny.(Wczoraj miał imieniny )

  2. Matko Boża Twojej opiece powierzam nasze spotkanie rodzinne ,błogosław i bądż duchowo obecna zapraszam Cię.Mamy sprawy do omówienia ,pomóż nam się na wszystko otworzyć i budować rodzinę Bogiem silną

  3. Szczera prosba o to aby uprosic u Panienki Przenajświętszej i Pana Jezusa łaski dla mnie, niech zły duch opuści mój umysł, niech myśli samobójcze odejdą w zapomnienie, niech serce moje napełni się dobrocią w stosunku do innych, pomóż mi Ojcze! Spraw aby ten człowiek przez którego cierpie od dłuższego czasu zrozumiał w końcu co znaczy KOCHAC i jesli Twoja Wola Panie jest żeby to Paweł został moim mężem to połącz na nowo nasze drogi. Jezu ufam Tobie!

  4. Matenko najukochansza otaczaj swoim matczynym plaszczem moje dzieci.I spraw,aby Daniel znalazł mieszkanie .Bóg zapłać.

  5. Maryjo proszę niech twoje serce otworzy sie dzisiaj dla Kacpra. Porusz jego serce swoja miłością i wróć mu wolnosć. Pomóż mu we wszystkich obszarach zycia. Wiem ze mnie zrozumiesz bo sama jestes Matką i wiesz co to znaczy cierpiec nad dzieckiem.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!