Elżbieta: Doświadczyłam czegoś więcej…

Witam wszystkich. O Nowennie dowiedziałam się z tej strony około rok temu. Od razu przyszła mi myśl, by zacząć ją odmawiać. Oczywiście ciągle Ją odkładałam pod pretekstem braku czasu, a nawet braku wyraźnej intencji, w której mogłabym się modlić. We wrześniu 2014 roku zaniepokoiłam się o swoje zdrowie, bowiem przed...
Read More

Ewelina: Otrzymane łaski i walka o spokój duszy

Nowennę zakończyłam dwa tygodnie przed porodem. Dzięki Matce Bożej czułam spokój, nie czułam strachu przed porodem. W dniu rozwiązania cały ten proces przebiegł bardzo łagodnie.
Read More

Aleksandra: Pomoc w zakończeniu i obronie doktoratu

Kilka razy w swoim życiu odmawiałam nowennę i za każdym razem moje modlitwy były wysłuchiwane i dostępowałam łaski. Po studiach magisterskich zaproponowano mi studia doktoranckie. Zgodziłam się i zaczęłam kolejny etap nauki.
Read More

Ania: Bez nowenny, dzień na straty

Widze to aż teraz z perspektywy czasu, jak Maryja otulała mnie i moja rodzinę. Jak bardzo zbliżyła mnie ku Bogu, jak serce przepełnia miłościa....!
Read More

Ewa: chłopak w końcu poszedł do spowiedzi!

Spowodowało to ,że chłopak w końcu poszedł do spowiedzi, stał się łagodniejszy rzadziej krzyczy, potrafi słuchać, stara sie mówić prawdę (wcześniej kłamał nałogowo) i walczyć z pokusami jeśli chodzi o palenie marihuany i nieczystość.
Read More

NIE PRZEGAP! Modlimy się SUPLIKĄ DO KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA!

Tylko dwa razy w roku – 8 maja i na październikowe święto Królowej Różańca  odmawiamy modlitwę zwaną Supliką do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.

Tę modlitwę ułożył bł. Bartolo Longo, a wielokrotnie cytował Jan Paweł II w Liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae.

Pomódl się i Ty, sam lub z rodziną! Zawierz swoje życie Maryi, by Jej droga iść do Jezusa!

Warto zachęcić księdza proboszcza, aby np. na nabożeństwie majowym odmówił tę piękną modlitwę wraz z wiernymi! Tutaj znajduje się tekst Supliki do bezpłatnego pobrania.

Zobacz też:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "NIE PRZEGAP! Modlimy się SUPLIKĄ DO KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zofia
Gość

Matko Różańcowa proszę Cię o łaskę zdrowia dla Krzysztofa i łaskę wiary dla Piotra

ewa
Gość

Byłam na mszy świętej,a przed nabożeństwem majowym ksiądz odmówił suplikację do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.Cieszę się,że mogłam modlić się wraz ze zgromadzonymi w naszej parafialnej wspólnocie wiernymi. Naszego Kapłana polecam Matce Najświętszej Pompejańskiej.Proszę,by miała Go w Nieustającej Opiece,dała zdrowie i siłę do głoszenia Dobrej Nowiny.(Wczoraj miał imieniny )

Łucja
Gość
Łucja

Matko Boża Twojej opiece powierzam nasze spotkanie rodzinne ,błogosław i bądż duchowo obecna zapraszam Cię.Mamy sprawy do omówienia ,pomóż nam się na wszystko otworzyć i budować rodzinę Bogiem silną

danilewicz
Gość
danilewicz

MATko pomoz mi w wiadomej sprawie

Joanna
Gość
Joanna

Proszę o modlitwę w intencji syna Filipa, aby w środę zdał zaliczenie i został dopuszczony do egzaminu.

karolina
Gość
karolina

Szczera prosba o to aby uprosic u Panienki Przenajświętszej i Pana Jezusa łaski dla mnie, niech zły duch opuści mój umysł, niech myśli samobójcze odejdą w zapomnienie, niech serce moje napełni się dobrocią w stosunku do innych, pomóż mi Ojcze! Spraw aby ten człowiek przez którego cierpie od dłuższego czasu zrozumiał w końcu co znaczy KOCHAC i jesli Twoja Wola Panie jest żeby to Paweł został moim mężem to połącz na nowo nasze drogi. Jezu ufam Tobie!

Elżbieta ZAWORONEK
Gość
Elżbieta ZAWORONEK

Matenko najukochansza otaczaj swoim matczynym plaszczem moje dzieci.I spraw,aby Daniel znalazł mieszkanie .Bóg zapłać.

kati
Gość

Matko Boska pomoz mi w wiadomej mojej sprawie ty wiesz

Marlena
Gość
Marlena

Maryjo proszę niech twoje serce otworzy sie dzisiaj dla Kacpra. Porusz jego serce swoja miłością i wróć mu wolnosć. Pomóż mu we wszystkich obszarach zycia. Wiem ze mnie zrozumiesz bo sama jestes Matką i wiesz co to znaczy cierpiec nad dzieckiem.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?