Jak zrealizowaliśmy różańcowy plan Maryjny w… 120% i co z tego wynika?

Kochani! Miesiąc Maryi – maj – właśnie się zakończył. Udało się nam niemałym (ale owocnym!) wysiłkiem podjąć szereg inicjatyw. Oto krótkie podsumowanie.

MODLITWA: Msze św., różańce, nabożeństwa – na żywo

  1. 9-dniowe Nowenny do Matki Bożej Pompejańskiej – modliliśmy się nowenną pompejańską w podstawowej wersji – to była pierwsza taka modlitwa na żywo w internecie! Na Youtube znajdziesz transmisje nowenn: błagalnej i dziękczynnej. Możesz więc dołączyć kiedy zechcesz i modlić się samodzielnie!
  2. Przez cały miesiąc modliliśmy się Miesiącem z Maryją – nagrania na Youtube są tutaj.
  3. W święto Matki Bożej Pompejańskiej transmitowaliśmy Suplikację pompejańską i Mszę św. – odsłuchasz je tutaj
  4. Rozpoczęliśmy kilka nowych serii nowenn na nowenny.pl – do których dołączyły tysiące!
  5. W święto fatimskie, transmitowaliśmy Różaniec i Mszę św. z parafii fatimskiej.

Nowe nagrania, filmy i audiobooki

  1. Na naszej stronie udostępniliśmy pięć filmów: trzy o nowennie pompejańskiej, dwa o Michale Archaniele – możesz je obejrzeć tutaj.
  2. Przygotowaliśmy 10 nowych nagrań: 5 fragmentów książek oraz 5 spotkań wokół pobożności pompejańskiejwszystkie są tutaj.

Ponad zaplanowane Msze, różańce i różne nagrania, udało się przygotować coś więcej, bo…

…bo mamy 10 lat!

Z okazji 10. rocznicy istnienia strony www.pompejanska.rosemaria.pl odbyła się rocznicowa Msza święta oraz zrealizowaliśmy osobne nagrania:

  1. Transmisja rocznicowego różańca i Mszy świętej – tutaj
  2. Jubileuszowa audycja – czeka na odsłuchanie przez Ciebie tutaj.

Tak więc ponad zamierzane 10 inicjatyw, udało się przygotować ich aż 12. Ponadto  w ostatnią niedzielę, cały katolicki świat łączył się z Sanktuarium w Pompejach na papieskim różańcu.

Jeśli uważasz, że…

…że warto, to wspieraj nasze działania. Zrób to. Nasze wyjazdowe transmisje, przygotowanie nagrań, realizacje wszystkich powyższych punktów odbywa się pracą rąk moich i dodatkowej osoby. Księżą i parafie, z których robione są transmisje, nie uczestniczą w kosztach ich realizacji (sprzęt, paliwo, internet…).

Prawda o naszej redakcji jest taka: nie da się utrzymać tych inicjatyw oraz tej strony i innych inicjatyw ze zbiórek i środków. Każdego dnia, od 10 lat, wkładam w dzieło rozpowszechniania nowenny pompejańskiej własną pracę jako jedyny wolontariusz, aby to utrzymać. Tymczasem jakość naszej siedziby jest poniżej godności i jakiejkolwiek przyzwoitości.  Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z miejsca, w którym pracujemy. Choć z naszych inicjatyw korzystają miliony, poczucie odpowiedzialności za wspólne dzieło jest niskie. Dlatego zapraszam wszyskich, którzy pragną przyczynić się do rozwoju naszych działań, do wsparcia inicjatywy remontu siedziby „Królowej Różańca Świętego”.

Dziękuję za uwagę,

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego

 

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!