Aneta: chwile zwątpienia

Swoją pierwsza NP zaczelam odmawiać 13 stycznia 2014 w intencji uleczenia z choroby nowotworowej .Na początku było ciężko wiele pomyłek przy modlitwie w drugiej części niustanne koszmary nocne .

7marca ukonczylam nowennę i zaczelam się zle czuc .Moja lekarka znalazła cos podejrzanego podczas badania i tu chwila zwątpienia czekanie na wynik hispatologiczny .W międzyczasie podjelam się drugiej NP. bylam bardzo niespokojna ale czułam ze MATKA BOSKA mnie nieopuscila i wlasnie dzisiaj telefon wynik jest prawidłowy .

Poczulam wielka radość w sercu i wiem ze to zasluga MARYJI .Wstyd mi tylko ze zwatpilam na chwile .W kwietniu mam kolejne badania TK w Centrum Onkologii ufam ze i tym razem nie będę na nich sama .Dziekuje Ci KROLOWO ROZANCA SWIETEGO.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aneta: chwile zwątpienia"

Powiadom o
avatar
Marta
Gość

Chwała Panu! Cieszę się razem z Tobą i pomodlę się za Ciebie!!!

Zbigniew
Gość
Zbigniew
Aneto dziękuje za twoje świadectwo,ją także jestem w trakcie odmawiania swojej drugiej NP i proszę Maryje o łaskę zdrowia.Gdy w czasie wykonywania badań przed podjęciem nowej pracy wyszły złe wyniki ,udalem się do lekarza specjallisty i wykonaniu zleconych badań uslsłyszałem diagnozę świat mi się zawalił. Usłyszałem od siostry o modlitwie NP , która zacząłem odmawiać. W czasie odmawiania postanowiłem zkonsultowac tę diagnozę u innego specjalisty, jakaż wielka radość i nadzieja gdy po pokazaniu mu kilku wyników badań usłyszałem, że On nie podejzewa tej choroby . Po wykonaniu kolejnych badań zleconych przez lekarza , doktor dalej utrzymuje że nie widzi u… Czytaj więcej »
A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij