Emilia: Uwolnienie z nałogu palenia

Pragnę podzielić się z Wami moja wielką radością. Ostatnią nowenną odmówiłam za dusze w czyśćcu cierpiące aby i one modliły się za mnie, a zwłaszcza w intencjach, które jakoś stały w miejscu i nic się nie działo- zwłaszcza o rzucenie palenia przez mojego męża, o które modliłam się wielokrotnie.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wyszłam z mroku, złapałam drugi oddech

Nie mogę w to uwierzyć do teraz, że tak potrafiło się wszystko odmienić
Przeczytaj całość

Marzena: podziekowanie za laski i opieke

Chce bardzo podziekowac Matce Bozej za wszystkie laski i opieke .Poprzednia nowenne przerwalam doslownie 2 tyg przed koncem ,teraz odmawiam ja jezcze raz w tej samej intencji nie wiem czy zostane wysluchana ale czuje niesamowita opieke Matki Bozej .
Przeczytaj całość

Tomek: Miłość

Witam wszystkich czytelników. O nowennie pompejańskiej dowiedziałem się niedawno, jednakże nie potrzebowałem wielu dni aby rozpocząć modlitwę, chociaż nie ukrywam, że bardzo się bałem tego czy potrafię wytrwać w swoim postanowieniu. Rok temu na kilka miesięcy przed zaplanowanym ślubem rozstałem się ze swoją Narzeczoną. Nie chce opowiadać o szczegółach ale...
Przeczytaj całość

Jarek: świadectwo po modlitwie nowenną pompejańską

Przyjście na świat naszej córeczki przyniosło do nas i naszych dzieci radość i szczęście. Uczymy się żyć na nowo, w komunii z Jezusem i częstego korzystania z sakramentów Kościoła. Od września br. przystąpiłem do wspólnoty Żywego Różańca a kilka tygodni później moja żona.
Przeczytaj całość

Kasia: w intencji uwolnienia

Już któryś raz odmawiam nowennę pompejańską. Jestem osobą zniewoloną poddaną egzorcyzmom, w ostatnim czasie zaczęłam nowennę z błaganiem o moje uwolnienie spod władzy diabła. Teraz odmawiam części dziękczynne. Choć nie nastąpiło uwolnienie, nastąpiła wielka poprawa i otrzymałam ogromną łaskę dnia, gdy kończyła się część błagalna. Całą część błagalną byłam prowadzona przez ogień, przechodziłam prawdziwe oczyszczenie, uzdrowienie, poszukiwanie głębokiej więzi z Bogiem. Ten czas mimo trudności wynikających z obecności złego ducha, był jakby moim czasem z Jezusem. Wiele zaczęło się zmieniać i polepszać. Powiem wprost: był to okres wielkich cudów i doznawania żywej obecności Boga w moim życiu.

Choć wielkie nadzieje pokładałam z 14 sierpnia (wtedy kończyły mi się części błagalne i wypadał kolejny egzorcyzm), Pan Jezus jakby w spowiedzi wytłumaczył mi się co się dzieje. Kapłan który udzielał mi sakramentu nie wiedział nic o tym, że odmawiam tę nowennę, i jakie błagania zanoszę do Boga, a w trakcie nauki po wyzna­niu grzechów nagle powiedział: „My czasem Boga o coś bardzo prosimy, ale On wie, że w tym czasie to nie byłoby dla nas dobre. Czasem musimy dojrzeć, a otrzymamy to, o co błagamy. Bóg nie mówi, że nie, ale jeszcze nie teraz”. Długa to była nauka właśnie na podstawie tego, jak powinno się podchodzić do modlitw nie wysłuchanych od razu. Poradził mi się modlić modlitwą Ojcze nasz i „Ojcze ja Ciebie proszę o wiele rzeczy ale niech się dzieje Twoja Wola”.

I choć 14 sierpnia nie nastąpiło uwolnienie. Był to najpiękniejszy egzorcyzm jaki miałam, najpiękniejsza łaska jaką mogłam otrzymać. Byłam egzorcyzmowana w obecności Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, moje serce było przywiązane stułą do Niego, on był przy mnie, mimo gwałtownych manifestacji złego ducha, krzyków, wrzasków itp., mimo ogromnych cierpień, panowała atmosfera miłości, pokoju i spokoju, Jezus był tak blisko, tak namacalny, a jednocześnie ukryty, był największy cud nad cudami, jaki mi Maryja mo­gła wyprosić w tym dniu…

Ufajcie Maryi Ona prowadzi do Jezusa! Odmawiajcie nowennę pompejańską, jest to modlitwa godna bezgranicznej ufności w orędownictwo Niepokalanej! Życzę wszystkim modlącym się obfitości łask Bożych i Nie­ustannej Opieki Królowej Różańca Świętego i dostrzegalnej mocy Jej orędownictwa u Syna Bożego!

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!