Maka: Prawdziwe szczęście!

Maryja jako nasza orędowniczka wybłaga u swego Syna wszystko o co Ją poprosimy, a także dostąpimy wielu, wielu łask, o których nawet nie pomyśleliśmy żeby poprosić.
Read More

Karolina: czułam, że potrzebuję pomocy naszej Matki

Witam serdecznie , i ja chcę złożyć świadectwo wysłuchanej modlitwy w intencji znalezienia pracy . Przez ostatnie dziewięć miesięcy byłam w Holandii  , obecnie jest tam coraz gorzej z pracą , czułam ,że potrzebuję pomocy naszej Matki . W czasie nowenny zepsułam   laptopa i dostęp do internetu został ograniczony do...
Read More

Ela: Nowenny za syna.

Klękając do modlitwy mam wątpliwości, że po co, że i tak nic z tego.. ale ja się nie poddaję, jak coś zacznę to muszę skończyć poza tym WIERZĘ.
Read More

Iwona: Swiadectwo

Swoja druga Nowenne Pompejanska zakończyłam 05.07.została wysłuchana tylko na kilka dni,widocznie Bog ma dla mnie inna sciezke.Bede się modlic dalej ale przyznam będzie ciężko
Read More

Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia

Długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa a to nie wiedziałem gdzie a jak i tak już szóstą nowennę odmawiam otrzymałem bardzo dużo łask ale zacznę od początku:Na nowennę natrafiła w internecie moja żona i mi o tym powiedziała gdyż była chora na nieuleczalną chorobę "toczeń"Przeczytaj Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia
Read More

Ewelina: Świadectwo uzdrowienia mojej mamy

Dokładnie 24 listopada 2013 roku dostałam od mamy mojego męża cieniuteńką, małą książeczkę zatytułowaną „Nowenna Pompejańska”, opowiedziała mi pokrótce na czym Nowenna ta polega i zaprosiła mnie do jej odmawiania. Mając dwoje małych dzieci, absorbujących cały mój czas i uwagę stwierdziłam, że nie dam rady podjąć tego „wyzwania”. Nie przypuszczałam nawet, że tak szybko zmienię zdanie… Bowiem już następnego dnia, tj. 25 listopada okazało się, że moja mama ma nowotwór tarczycy.

W jednej chwili zrozumiałam dlaczego tę książeczkę, wydawałoby się zupełnie przypadkiem otrzymałam. W dodatku na ostatniej stronie było świadectwo kobiety, której syn miał właśnie nowotwór tarczycy, w dodatku złośliwy i mocno zaawansowany, a dzięki nowennie otrzymał łaskę uzdrowienia. Wiedziałam już co robić, zaczęłam prosić Najświętszą Matkę Pompejańską u uzdrowienie dla mojej mamy, poczułam przy tym tak niezwykły wewnętrzny spokój, który trudno opisać, czułam po prostu, że będzie dobrze, że Najświętsza Matka okaże nam swą pomoc. Do odmawiania Nowenny zaprosiłam także mojego męża, ku mojemu zdziwieniu także rozpoczął odmawiać tę cudowną modlitwę.

Po diagnozie na podstawie biopsji guzów na tarczycy, którą otrzymała moja mama 25 listopada 2013 roku rokowania były nie jasne, lekarz endokrynolog stwierdziła, że mama natychmiast musi operację, a chirurg po odczytaniu wyników badań powiedział „może być różnie”. 26 grudnia, w Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia moja mama przeszła operację usunięcia całego lewego i części prawego płata tarczycy. Teraz trzeba było czekać ponad 2 tygodnie na wynik badań histopatologicznych.

Ja i mój mąż nie ustawaliśmy w modlitwie, jeszcze zanim minęły 54 dni okazało się, że moja mama jest ZDROWA! Najświętsza Matka Boża Pompejańska wysłuchała naszych modlitw jeszcze przed końcem trwania Nowenny. Ta modlitwa naprawdę jest nie do odparcia! Zachęcam serdecznie wszystkich w potrzebie (a przecież każdy z nas czasami znajduje się w bardzo trudnej sytuacji) do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Dzięki Ci o Najświętsza Matko Nasza!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
eweAlicjaGosiaMartaweronika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

„Gdzie dwóch albo trzech trwa na modlitwie, tam Ja jestem z wami” – siła modlitwy czyni cuda. Gratuluję silnej wiary i wytrwałości w modlitwie, Waszej mamie życzę zdrowia, pokoju i radości w sercu.

Gosia
Gość
Gosia

Ewelino, cieszę się, że Matka Boża wysłuchała Twojej modlitwy. Ja też rozpoczęłam 2 NP po tym, jak stwierdzono u mojej mamy czerniaka oka. Mam czeka na kolejne, dokładniejsze badania. Mam nadzieję, że będzie zdrowa, tak jak Twoja mama. Poprosiłam swoich znajomych o modlitwę w intencji zdrowia mamy i proszę również wszystkich, którzy przeczytają ten komentarz o choć jedno Zdrowaś Maryjo w tej intencji. Ta modlitwa ma ogromną moc! Bóg zapłać

Alicja
Gość
Alicja

Gosiu otoczyłam modlitwą Twoją Mamę i proszę Ciebie także o modlitwę w intencji mojego Taty-też ma nowotwór.Alicja

Gosia
Gość
Gosia

Alicjo, właśnie skończyłam modlić się za Twojego tatę. Musimy szczerze wierzyć, że poprzez pomoc Naszej Matki nasi bliscy będą zdrowi. W końcu Bóg nie takie problemy rozwiązywał!

Alicja
Gość
Alicja

Dziękuję Gosiu, ja również otaczam modlitwą Twoją mamę. Ufam, że w obu przypadkach będzie dobrze. Jezu ufam Tobie.

ewe
Gość
ewe

gosiu pomodlilam sie

Marta
Gość
Marta

Chwała Matce Bożej naszej Kochanej Opiekunce!!!

Alicja
Gość
Alicja

14 LUTEGO 2014 DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE MÓJ TATO MA NOWOTWÓR I ROZLEGŁE PRZERZUTY. 15.02. ZACZĘLIŚMY Z MĘŻEM NOWENNĘ. UFAM, ŻE MARYJA WYPROSI MU ŁASKĘ ZDROWIA. PROSZĘ WAS KOCHANI O MODLITWĘ ZA MOJEGO TATĘ. BÓG ZAPŁAĆ WSZYTKIM KTÓRZY POMODLĄ SIĘ.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!