Ewelina: Świadectwo uzdrowienia mojej mamy

Dokładnie 24 listopada 2013 roku dostałam od mamy mojego męża cieniuteńką, małą książeczkę zatytułowaną „Nowenna Pompejańska”, opowiedziała mi pokrótce na czym Nowenna ta polega i zaprosiła mnie do jej odmawiania. Mając dwoje małych dzieci, absorbujących cały mój czas i uwagę stwierdziłam, że nie dam rady podjąć tego „wyzwania”. Nie przypuszczałam nawet, że tak szybko zmienię zdanie… Bowiem już następnego dnia, tj. 25 listopada okazało się, że moja mama ma nowotwór tarczycy.

W jednej chwili zrozumiałam dlaczego tę książeczkę, wydawałoby się zupełnie przypadkiem otrzymałam. W dodatku na ostatniej stronie było świadectwo kobiety, której syn miał właśnie nowotwór tarczycy, w dodatku złośliwy i mocno zaawansowany, a dzięki nowennie otrzymał łaskę uzdrowienia. Wiedziałam już co robić, zaczęłam prosić Najświętszą Matkę Pompejańską u uzdrowienie dla mojej mamy, poczułam przy tym tak niezwykły wewnętrzny spokój, który trudno opisać, czułam po prostu, że będzie dobrze, że Najświętsza Matka okaże nam swą pomoc. Do odmawiania Nowenny zaprosiłam także mojego męża, ku mojemu zdziwieniu także rozpoczął odmawiać tę cudowną modlitwę.

Po diagnozie na podstawie biopsji guzów na tarczycy, którą otrzymała moja mama 25 listopada 2013 roku rokowania były nie jasne, lekarz endokrynolog stwierdziła, że mama natychmiast musi operację, a chirurg po odczytaniu wyników badań powiedział „może być różnie”. 26 grudnia, w Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia moja mama przeszła operację usunięcia całego lewego i części prawego płata tarczycy. Teraz trzeba było czekać ponad 2 tygodnie na wynik badań histopatologicznych.

Ja i mój mąż nie ustawaliśmy w modlitwie, jeszcze zanim minęły 54 dni okazało się, że moja mama jest ZDROWA! Najświętsza Matka Boża Pompejańska wysłuchała naszych modlitw jeszcze przed końcem trwania Nowenny. Ta modlitwa naprawdę jest nie do odparcia! Zachęcam serdecznie wszystkich w potrzebie (a przecież każdy z nas czasami znajduje się w bardzo trudnej sytuacji) do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Dzięki Ci o Najświętsza Matko Nasza!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Ewelina: Świadectwo uzdrowienia mojej mamy"

Powiadom o
avatar
weronika
Gość
weronika

„Gdzie dwóch albo trzech trwa na modlitwie, tam Ja jestem z wami” – siła modlitwy czyni cuda. Gratuluję silnej wiary i wytrwałości w modlitwie, Waszej mamie życzę zdrowia, pokoju i radości w sercu.

Gosia
Gość

Ewelino, cieszę się, że Matka Boża wysłuchała Twojej modlitwy. Ja też rozpoczęłam 2 NP po tym, jak stwierdzono u mojej mamy czerniaka oka. Mam czeka na kolejne, dokładniejsze badania. Mam nadzieję, że będzie zdrowa, tak jak Twoja mama. Poprosiłam swoich znajomych o modlitwę w intencji zdrowia mamy i proszę również wszystkich, którzy przeczytają ten komentarz o choć jedno Zdrowaś Maryjo w tej intencji. Ta modlitwa ma ogromną moc! Bóg zapłać

Alicja
Gość
Alicja

Gosiu otoczyłam modlitwą Twoją Mamę i proszę Ciebie także o modlitwę w intencji mojego Taty-też ma nowotwór.Alicja

Gosia
Gość

Alicjo, właśnie skończyłam modlić się za Twojego tatę. Musimy szczerze wierzyć, że poprzez pomoc Naszej Matki nasi bliscy będą zdrowi. W końcu Bóg nie takie problemy rozwiązywał!

Alicja
Gość
Alicja

Dziękuję Gosiu, ja również otaczam modlitwą Twoją mamę. Ufam, że w obu przypadkach będzie dobrze. Jezu ufam Tobie.

ewe
Gość

gosiu pomodlilam sie

Marta
Gość

Chwała Matce Bożej naszej Kochanej Opiekunce!!!

Alicja
Gość
Alicja

14 LUTEGO 2014 DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE MÓJ TATO MA NOWOTWÓR I ROZLEGŁE PRZERZUTY. 15.02. ZACZĘLIŚMY Z MĘŻEM NOWENNĘ. UFAM, ŻE MARYJA WYPROSI MU ŁASKĘ ZDROWIA. PROSZĘ WAS KOCHANI O MODLITWĘ ZA MOJEGO TATĘ. BÓG ZAPŁAĆ WSZYTKIM KTÓRZY POMODLĄ SIĘ.

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij