Anna: Sama nie wiem jak to się działo

Moje wzmocnienie z wiara zaczęło się od mszy uzdrawiających. To były piekne spotkania z Ks. Witko, serdecznie polecam. Wiele cennych informacji i wskazówek przekazała mi moja mama, której bardzo za to dziękuję i kocham jeszcze bardziej.Przeczytaj Anna: Sama nie wiem jak to się działo
Read More

Marek: Niezliczone są łaski i dobroć naszej Ukochanej Matki

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica, na początku przepraszam Ciebie Matko Boża że tak długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa. Przepraszam Ciebie Matko Boża, że czasami odmawiałem różaniec bez potrzebnego skupienia, szybko, bezładnie. Dzięki Nowennie Pompejańskiej moje życie zmieniło się na lepsze, pełniejsze, zauważyłem, że jestem teraz innym człowiekiem pełnym miłości do Boga i bliźnich, dużo spokojniejszy.
Read More

Magda: Spełnienie

Dziękuję Ci bardzo Najświętsza Panienko!!!
Read More

Ela: Nie dajcie zwieść się próbom

Nowennę Pompejańską po raz pierwszy zaczelam odmawiac we wrzesniu 20014 roku i prosilam o laske aby moj syn zdal pomyslnie egzamin na studiia.....egzamin zdal ale z kiepskim wynikiem a ja bylam rozczarowana.... 2Przeczytaj Ela: Nie dajcie zwieść się próbom
Read More

Kaja: Pomoc Maryi w odbudowaniu związku

Witajcie, Odmawiam juz 5 nowenne w intencji odbudowy relacji z byłym chłopakiem. Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej, spotykamy się regularnie, czasami nawet trzy razy w tygodniu.
Read More

Maria: Nie tylko doznałam uzdrowienia, ale ona mnie bardzo, a to bardzo zmieniła

Mocno wierzę w modlitwę rożańcową do Krolowej Rożańca Świętego nowenna pompejańską. W pażdzierniku 2013 r okulista stwierdził u mnie plamke zółtą i potwierdził to po powtornym badaniu kolejny lekarz.

Zaczełam odmawiać w tej intencji rożaniec pompejański i w 17 dniu odmawiania ponowiłam badania w Lublinie u profesora kliniki okulistycznej. Okazało sie po powtornym badaniu OCT oczu , ze plamka zniknęła.

Jestem wdzieczna tej nowennie , ktora obiecałam sobie odmawiac do końca mojego zycia. Nie tylko ze doznałam uzdrowienia ale ona mnie bardzo a to bardzo zmieniła . Doznałam łaski wewnetrznego spokoju . Każdemu kto jest wewnętrze rozdarty lub ma jakieś kłopoty na prawde polecam. Maria

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maria: Nie tylko doznałam uzdrowienia, ale ona mnie bardzo, a to bardzo zmieniła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość

Witam chcialabym podzielić się z wszystkimi którzy odmawiają różaniec tą stroną
http://rozaniec.maryjni.pl/wydruki/rozaniec_tom_4.html są tam tajemnice Rózańca Świetego przeznaczone na rozne potrzeby i sytuacje zyciowe warto zajrzeć na tę stronę do każdej tajemnicy Różanca są dołaczone fragmenty pisma świętego a także prośby zanoszone do świętych aby nas wspomogli w danej potrzebie polecam wszystkim tym którzy nadzieję pokładają w Panu:)

Samotna
Gość
Samotna

Ciekawa i pomocna strona, dzięki za nią:)

Ela
Gość
Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!” Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud. Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! zamknij oczy i mów: „Ty się tym zajmij” Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy. Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?