Maria: Nie tylko doznałam uzdrowienia, ale ona mnie bardzo, a to bardzo zmieniła

Mocno wierzę w modlitwę rożańcową do Krolowej Rożańca Świętego nowenna pompejańską. W pażdzierniku 2013 r okulista stwierdził u mnie plamke zółtą i potwierdził to po powtornym badaniu kolejny lekarz.

Zaczełam odmawiać w tej intencji rożaniec pompejański i w 17 dniu odmawiania ponowiłam badania w Lublinie u profesora kliniki okulistycznej. Okazało sie po powtornym badaniu OCT oczu , ze plamka zniknęła.

Jestem wdzieczna tej nowennie , ktora obiecałam sobie odmawiac do końca mojego zycia. Nie tylko ze doznałam uzdrowienia ale ona mnie bardzo a to bardzo zmieniła . Doznałam łaski wewnetrznego spokoju . Każdemu kto jest wewnętrze rozdarty lub ma jakieś kłopoty na prawde polecam. Maria

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maria: Nie tylko doznałam uzdrowienia, ale ona mnie bardzo, a to bardzo zmieniła"

Powiadom o
avatar
Sylwia
Gość

Witam chcialabym podzielić się z wszystkimi którzy odmawiają różaniec tą stroną
http://rozaniec.maryjni.pl/wydruki/rozaniec_tom_4.html są tam tajemnice Rózańca Świetego przeznaczone na rozne potrzeby i sytuacje zyciowe warto zajrzeć na tę stronę do każdej tajemnicy Różanca są dołaczone fragmenty pisma świętego a także prośby zanoszone do świętych aby nas wspomogli w danej potrzebie polecam wszystkim tym którzy nadzieję pokładają w Panu:)

Samotna
Gość
Samotna

Ciekawa i pomocna strona, dzięki za nią:)

Ela
Gość
Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!” Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud. Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! zamknij oczy i mów: „Ty się tym zajmij” Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy. Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i… Czytaj więcej »
A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij