Lucyna: bardzo polubiłam tę modlitwę!

Niedawno skończyłam odmawiać 4 nowennę pompejańską. Wcześniej złożyłam świadectwo z 1 NP,modliłam się o dobrego męża dla córki i w czasie odmawiania nowenny zaczęła spotykać się z dobrym chłopakiem. Minął właśnie rok i zaręczyli się.

Następna nowenna była w intencji zdrowia dla córki,i ta prośba chyba musi jeszcze poczekać. Trzecią odmawiałam w intencji pracy dla innej córki i jej męża , którzy po ukończeniu studiów nie mogli znalezć zatrudnienia. Zięć wkrótce dostał pracę ,niestety tylko na 3 mc. Natomiast pół roku po ukończeniu tej nowenny moja córka dostała pracę ,co prawda na razie na pół etatu , ale obiecano jej ,że po czasie jak wszystko ogarnie,to bedzie miała cały etat.

Córka jest przeszczęśliwa, gdyż trudno byłoby jej wymarzyć lepszą pracę dla siebie. Niedawno skończyłam 4 NP i chciałabym zacząć następną , gdyż bardzo polubiłam tę modlitwę . Nie pomyślałabym przedtem , że różaniec tak bardzo mnie zachwyci .Dziękuję Bogu ,że za wstawiennictwem Maryi dał mi tyle łask.Jestem wdzięczna za dar pokochania różańca ,za całą miłość odczuwaną podczas modlitwy.

Różańce pompejańskie

z kamieni szlachetnych

– jedyne w Polsce!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

- zawsze pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

%d bloggers like this: