Ala: Moja nowenna pompejańska

To moje drugie świadectwo. Nowennę odmawiam od 2013 roku. Obecnie zostało mi 10 dni do końca mojej 8 nowenny. Mimo, że nie wszystkie prośby się spełniły, a modliłam się w wielu intencjach, to otrzymałam wielki pokój od Jezusa. Wczoraj odbyłam swoją trudną spowiedź, dzięki czemu przestałam dźwigać ciężar grzechów związanych...
Przeczytaj całość

Świadectwo nowenny w intencji znalezienia pracy

Witam. Przed Wigilią skończyłam odmawiać NP w intencji stałej pracy dla męża. No i właśnie mój mąż podpisał umowę o pracę. Na razie, ma okres próbny, ale wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Dziękuję Ci Mamo z całego serca. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 2 NP. Wszystko zostawiam Maryi....
Przeczytaj całość

Elżbieta: Dziękuję Matko Boska za łaski

Witam. Chciałam złożyć świadectwo skuteczności modlitwy nowenną pompejańską. Modliłam się wraz z moją mamą o pracę dla mojego brata, który kilka miesięcy szukał pracy. I stało się, brat dostał pracę, na razie na pól roku ale ufam , że umowa zostanie mu przedłużona. Dzięki Ci Matko.Przeczytaj Elżbieta: Dziękuję Matko Boska...
Przeczytaj całość

Piotr: To pierwsza nowenna w moim życiu

To pierwsza nowenna w moim życiu , mam świadomość że nie odmawiam jej należycie a mimo to poświadczam tak jak obiecałem w modlitwie zostałem wysłuchany "nawiedziła mnie łaska Boża"
Przeczytaj całość

Marta: Wydarzył się ogrom wspaniałych rzeczy

Witam wszystkich. To moje drugie świadectwo. Nowennę Pompejańska odmawiam ż przerwami od roku. Miałam przerwie w modlitwie, ponieważ wróciłam do toksycznego związku i zły robił Wszystko, żeby mnie odciągnąć od modlitwy, ale tak bardzo pragnąłem by Bóg wyprostował moje ścieżki, że Nowenna była dla mnie jedynym ratunkiem.
Przeczytaj całość

Lucyna: bardzo polubiłam tę modlitwę!

Niedawno skończyłam odmawiać 4 nowennę pompejańską. Wcześniej złożyłam świadectwo z 1 NP,modliłam się o dobrego męża dla córki i w czasie odmawiania nowenny zaczęła spotykać się z dobrym chłopakiem. Minął właśnie rok i zaręczyli się.

Następna nowenna była w intencji zdrowia dla córki,i ta prośba chyba musi jeszcze poczekać. Trzecią odmawiałam w intencji pracy dla innej córki i jej męża , którzy po ukończeniu studiów nie mogli znalezć zatrudnienia. Zięć wkrótce dostał pracę ,niestety tylko na 3 mc. Natomiast pół roku po ukończeniu tej nowenny moja córka dostała pracę ,co prawda na razie na pół etatu , ale obiecano jej ,że po czasie jak wszystko ogarnie,to bedzie miała cały etat.

Córka jest przeszczęśliwa, gdyż trudno byłoby jej wymarzyć lepszą pracę dla siebie. Niedawno skończyłam 4 NP i chciałabym zacząć następną , gdyż bardzo polubiłam tę modlitwę . Nie pomyślałabym przedtem , że różaniec tak bardzo mnie zachwyci .Dziękuję Bogu ,że za wstawiennictwem Maryi dał mi tyle łask.Jestem wdzięczna za dar pokochania różańca ,za całą miłość odczuwaną podczas modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!