Anna: Boże tylko Ty wiesz jak bardzo bym tego chciała

Mam zdrowie, dobrą pracę, rodziców, siostrę z rodziną, znajomych. Czuję, że brakuje mi bliskiej osoby, kogoś z kim mogę dzielić swoje życie, z kim mogłabym coś zbudować, stworzyć. Wiem, że poradzie sobie jako samotna osoba ale nie chcę. Nie chcę siedzieć przy wigilijnym stole sama, o wszystko troszczyć się sama, bardzo mnie to męczy coraz bardziej. Nowennę zaczęłam odmawiać 11 listopada kiedy przyjechałam do pustego mieszkalna po długim weekendzie.

O nowennie przeczytałam może dzień, dwa dni wcześniej, nie wiele myśląc uklękłam, uklękłam z płaczem prosząc MARYJĘ, żeby wstawiła się za mną, żebym potrafiła znaleźć kogoś komu bezpiecznie zaufam, kogoś na kim mogę się oprzeć i żeby Pan Bóg skłonił serce mężczyzny którego chce mi dać , żeby odpowiedziało na moją tęsknotę i pokochało mnie.

W moim życiu była/jest osoba bardzo mi bliska, kocham go. Kiedyś byliśmy razem jednak ciągle słyszałam że nie jest gotowy na bycie ze mną. 6 lat słuchania słowa nie. Ostatnie wakacje okazały się koszmarem , okazało się że ma ,,przyjaciółkę” taką jak ja od 4 lat. Zaczął z nią mieszać. Jakoś nigdy o niej nie wspomniał. Nie jadłam nie piłam, nie spałam schudłam. Ledwo żyłam zresztą dalej tak jest. Mało mówiłam.

Podczas nowenny prawie na każdym różańcu płakałam, ciągle myśli uciekały mi w stronę tego co się stało. Każdy telefon tego człowieka czy wizyta kończyła się kłótnią. Nareszcie miałam siłę wykrzyczeć całą swoją złość. W święta wyłączyłam telefon. Tak bardzo czuję się skrzywdzona i oszukana. 3 stycznia to dzień skończenia nowenny. Oczom nie wierzyłam po skończeniu 3 różańca telefon, od tego mężczyzny. Odebrałam z nadzieją, że usłyszę coś co uleczy moje serce, o mały włos znowu się nie pokłóciłam. Tak naprawdę to nie wiem co dała mi ta nowenna. Jakie łaski na mnie spłynęły. Może jeszcze nie wiem. Umarła nadzieją, że kiedyś z nim będę, już w to nie wierze. Miałam wrażenie, że rozmawiam z obcym człowiekiem. Zapewne płacz po części mnie oczyścił. Nie przestałam go kochać. Trudne to wszystko.

Jeszcze coś co mnie spotkało to, to, że podczas nowenny będąc w kościele rozdawane były cudowne medaliki. Nigdy nie nosiłam. Przyniosłam do domu i … założyłam na szyję. O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami którzy się do Ciebie uciekamy.

Na pewno nowenna dalej poczucie, że powierzam komuś swoje sprawy.
Że nie jestem sama, że ktoś słyszy mój krzyk i wołanie o pomoc. Mam nadzieję, że kiedyś moja intencja zostanie wysłuchana. Boże tylko Ty wiesz jak bardzo bym tego chciała.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
AnnaBasiaAgnieszkateresaactual12 Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ANIA
Gość
ANIA

jestem w podobnej sytuacji. aniu ile masz lat ? JA JUZ DUŻO

ANIAK
Gość
ANIAK

31

actual12
Gość
actual12

Cześć Aniu z jakiego województwa jesteś?

ANIAK
Gość
ANIAK

warmińsko – mazurskiego

Basia
Gość
Basia

Ja mam również taka sytuację. Jestem załamana bo też mam już dużo lat.

Ryszard
Gość
Ryszard

Każda modlitwa jest wysłuchana w swoim czasie…. Cierpliwości i wiary…

Kornelia
Gość
Kornelia

Witaj! Dokładnie, podobne doświadczenia, podobne daty i emocje.. Dowiedzialam się 11.11.13 o nowennie, 12.11.13 zaczelam ja odmawiać, czytałam również świadectwa ludzi, których Cudowna Królowa Różanca Swietego obdarzyla swoimi łaskami…Nie ma intencji smiesznych, mniej ważnych…kazda jest wazna, zdrowie, praca,milosc..Ja , musze stwierdzić, ze wiode dobre zycie, rozbita na dwa kraje, ale na pierwszy rzut oka szczesliwa, natomiast w srodku, samotna…Nie jedna noc, wieczor, dzień, przeplakalam, pytając czym sobie zasluzylam na brak Milosci..Teraz już nie pytam, teraz się modle..Bylam z kims 5 lat, 3 lata po rozstaniu ciagle sama przywoływałam go w myślach, on tez nie dawal mi spokoju, w czasie odmawiania… Czytaj więcej »

Anna
Użytkownik
Anna

Piękna intencja: „prosząc MARYJĘ, żeby wstawiła się za mną, żebym potrafiła znaleźć kogoś komu bezpiecznie zaufam, kogoś na kim mogę się oprzeć i żeby Pan Bóg skłonił serce mężczyzny którego chce mi dać , żeby odpowiedziało na moją tęsknotę i pokochało mnie.” Zaufaj Matce Bożej w wyborze człowieka, z którym zwiążesz przyszłość. Wola Boga nie zawsze musi zgadzać się z Twoją. Nie jesteś pewna co dała Ci ta nowenna – może właśnie oczyściła ze złudnych nadziei, otwierając serce na Boga i to, co z Jego woli może nastąpić w Twoim życiu. Ufaj Aniu 🙂

teresa
Gość
teresa

ANIU ten facet nie jest Ciebie wart i nowenna uchroniła Cię od tego aby dalej Cię nie oszukiwał.Na pewno znajdziesz tego wartościowego. Maryja nie zostawi Cię,tylko bądź cierpliwa. Ja musiałam cały rok czekać aby moje prośby zostały wysłuchane.
Więc zaufaj.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ania, ja też jestem w podobnej sytuacji. Mam 32 lata. Pomodlę się za Ciebie.

ANIAK
Gość
ANIAK

Dziękuje wam wszystkim za wpisy. Dodały mi one otuchy. Ta cała sytuacja mam wrażenie dobiła mnie, jako człowieka. Przestałam ufać sobie. Kiedyś usłyszałam słowa, że w takich momentach trzeba wziąć czas za swojego przyjaciela.

Basia
Gość
Basia

Witajcie, Moja sytuacja była trochę podobna..ciągle praca i praca…a w międzyczasie poczucie pustki, samotności…potem dwa nieduane związki (choc trudno nazwać to związkami)… O Litanii dowiedziłąam sie rok temu. Powiedziąłam twedy, że nigdy bym nie dała rady, za dużo czasu jest potrzebne, a ja tak dużo pracuję..minął rok…w poczuciu bólu, beznadziei upadłam na kolna..pomyślałam: przecieżnic nie stracę, a porozmawiam z Matką Bożą..przecieżbyło mi tak strasznie ciężko…20 dnia odmawiania litanii poznałam fantastycznego człowieka…..do dzisiaj nie mogę wręcz uwierzyć w łaskę. Jest wspaniałay. Jesteśmy dopiwero razem niecałe 3 miesiące. Czy wolą Bożą jest, aby stał sie moim mężęm( bo na pewno jest to… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Basiu , to wspaniała wiadomość ,która napawa radością nie tylko Ciebie, ale i czytających. I daje nadzieję 🙂 pozdrawiam Cię bardzo serdecznie

ANIAK
Gość
ANIAK

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -