Ufna: świadectwo po utracie ukochanej osoby

Dlatego nie zaprzestańcie modlitwy. Pierwsze owoce mojej Nowenny już są. Zdecydowałam się na Spowiedź Generalną.
Przeczytaj całość

wysłuchana: watro wierzyć, zaufać i modlić- Matka Boska zawsze wysłucha i pomoże

Jestem urodzoną optymistką i myślałam, że muszę zawsze z wszystkiego wybrnąć, tym razem nie dało rady coraz więcej przeciwności losu, narastające ciągle problemy i naprawdę zrobiło się bardzo ciężko. Więc sięgnęłam po różaniec z nadzieją oby się udało 3 różance dziennie przez 54 dni trochę byłam się tego wyzwania i byłam przerażona tak długą modlitwą ale dałam radę.
Przeczytaj całość

Anna: Znaleziona praca

Na Nowennę Pompejańską natrafiłam 3 lata temu, przeglądałam coś w internecie i nagle wyświetliła mi się strona o NP od razu mnie zainteresowała.
Przeczytaj całość

Magda: Nastaw się na zmianę

Każdemu, kto chciałby rozpocząć nowennę pompejańską, mówię z całą odpowiedzialnością - nastaw się na zmianę życia... na lepsze! Czytałam wiele świadectw, które potwierdzają, że nowenna pompejańska prowadzi najpierw do zmiany życia, a dopiero na samym końcu przychodzi to, o co prosimy. Jeśli rzeczywiście jest nam to potrzebne :) Zaczęłam odmawiać...
Przeczytaj całość

…: Sięgnełam psychicznego dna

Łaski które otrzymałam to większy spokój mogę spać ,jeść normalnie, skupić się na czymś innym niż tylko myślenie o Nim a przede wszystkim zostało uleczone moje serce z ogromnego bólu za co bardzo dziękuję!
Przeczytaj całość

Kasia: Cierpiałam, nie brałam środków przeciwbólowych tylko zaufałam Matce Bożej

O Nowennie pompejskiej przeczytałam w Gościu Niedzielnym i bardzo się z tego cieszę ,ze Bóg dał mi go do rąk.To była moja pierwsza nowenna ale nie ostatnia.Odmawiając nowennę pompejską złożyłam obietnicę Matuchnie dać świadectwo o sile odmawiania tej skutecznej formy modlitwy.Rok temu zaatakowało mi staw łokciowy, póżniej po koleji atakowało mi stawy ,przy tym je deformując.

Choruje od lat na niedoczynność tarczycy ale nic się nie działo a tu w takim krótkim czasie (2m-ce)Wykrzywione palce dłoni i stóp. Podświadomość mi podpowiadała aby lekarza poprosić o badania na przeciwciała.Okazało się ,że mam wielokrotnie przekroczone wyniki-choroba Hoshimoto.Lekarka mówiła ,że tego się nie leczy tylko bierze hormon i środki przeciwbólowe.

Cierpiałam,nie brałam środków przeciwbólowych tylko zaufałam Matce Bożej. Modliłam się z ufnością chociaż nie odczuwałam prawie do końca poprawy.Nowenna wymaga poświęcenia ale my oczekujemy cudu natychmiast nie dając nic w zamian.Nowenna uczy cierpliwości i pokory względem Boga.Przez poświęcenie czasu na nowennę mamy na żywo kontakt z Jezusem i Maryją.

Jak modlitwa jest szczera to zostaje wysłuchana.Do tego włączył się Duch święty ,który mnie natchnął jak oczyścić ,odgrzybić i odkwasić organizm odpowiednią dietą ,która wspomogła uzyskać zdrowie.Po skończonej nowennie bóle ustąpiły ,chociaż zdeformowanych stawów nie da się wyprostować.Pragnę tym świadectwem podziękować Królowej Różańca Świętego za jej wstawiennictwo i Miłosiernemu Jezusowi,że wysłuchali mojej prośby.

Różaniec zmienia mnie ,bo staram się poukładać wszystkie sprawy tak aby wygospodarować czas ,który chcę poświęcić Jezusowi i Matuchnie Pompejskiej. Znów rozpocznę następną nowennę.Próbowałam zachęcić wiele osób ,które mają problemy by zwróciły się do Matuchny i odmawiały tę nowennę ale mi odmówiły.Jest mi przykro ,bo nie poznały siły tej modlitwy.Tylko jedna koleżanka ją odmawia. Proszę was zaufajcie Matuchnie pompejskiej ona was nie zawiedzie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Kasia: Cierpiałam, nie brałam środków przeciwbólowych tylko zaufałam Matce Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lulu
Gość

Kasiu, ktos Komu polecilas nowenne moze nie odmowic jej dzis, ale za jakes czas Moze sie jej podjac. Mozesz Dac namiary na ta diete? Dziekuje!

Ewa
Gość

Dlaczego piszesz, że zdeformowanych stawów nie da się wyprostować? Czyżby Bóg nie był wszechmogący? 🙂

Ewa
Gość

Wszechświat stworzył, Niebo stworzył, a z Twoimi stawami miałby sobie nie poradzić? Więcej wiary 🙂

martyna570martyna
Gość

Witaj Kasiu, również przyłączam się do pytania o dietę, to dla mnie bardzo ważne. Z całego serca dziękuję i pozdrawiam!

Elwira
Gość
Elwira

W dzisiejszych czasach ludzie nie chcą słuchać. Prędzej się zachęci przez zwykłe opowiadanie o tym co nas spotkało, niż bezpośrednie zwracanie się do ludzi żeby odmawiali… niestety…

Obrazki z nowenną pompejańską?