Monika: Już wiem jak mam żyć

Witam Wszystkich! Na początek chcę podziękować za wszystkie świadectwa; są niesamowitym umocnieniem i nadzieją. Dziękuję też prowadzącym tę stronę, niech Wam Pan Bóg błogosławi a Maryja wspiera i otacza opieką. Wykonujecie niesamowitą pracę. To moje drugie świadectwo. Przeczytaj Monika: Już wiem jak mam żyć
Read More

Krzysztof: Łaska zdrowia

Moja modlitwa została wysłuchana.
Read More

Ewelina: „Cud poczęcia” i inne łaski dzięki wstawiennictwu Maryi

Chciałam napisać o łaskach jakich otrzymałam dzięki modlitwie różańcowej. Otóż odmówiłam 2 nowenny pompejańskie w jednej intencji, aby życie mi się ułożyło. Swoje świadectwo rozpocznę od tego, że wcześniej byłam mężatką, ale mąż mnie zostawił, bo wyjechał do pracy za granicę i już nie wrócił.
Read More

Paulina: Uzdrowienie mojego męża

Wiem, że nie ma fizycznego uzdrowienia bez duchowej "rewolucji", dlatego dziękuję Matce Bożej, że tak zmieniła mojego męża i pokazała nam wszystkim jak bardzo nas kocha, i że nie ma drogi na skróty.
Read More

Agnieszka: jednak wierze że Matka Boża czuwa nad nami.

Plany czy inicjatywy za które się zabiorę nie mogę zrealizować ciągle jakieś przeszkody i do tego czuję się wyczerpana psychicznie, jednak wierze że Matka Boża czuwa nad nami.
Read More

Marta: Po tygodniu odmawiania nowenny stał się cud

To była moja pierwsza odmawiana nowenna. Bałam się ją zacząć. Myślałam, że to za duża odpowiedzialność. Jednak posłuchałam mojego wewnętrznego głosu i tak zaczęłam odmawiać nowennę w październiku w intencji poprawy sytuacji finansowej. Mieszkam z teściami i od 3,5 roku budujemy dom. Dodam, że budowa miała trwać zaledwie 2 lata. Ale niestety wszystko się przedłożyło i nie było widać końca budowy. A wspólne mieszkanie pod jednym dachem stawało się coraz bardziej męczące.
A tak bardzo chcieliśmy z mężem mieć już własny kąt. Po tygodniu odmawiania nowenny stał się cud 🙂 Pieniądze się znalazły na dokończenie budowy 🙂 Sprawy tak się potoczyły, że nawet w najśmielszych snach takiego obrotu wydarzeń się nie spodziewałam. Jak sobie teraz o tym pomyślę to odczuwam ogromną radość w sercu. Jest duża szansa, że przyszłe Święta Bożego Narodzenia spędzimy we własnym domku 🙂
Dziękuję Ci Matko Najświętsza!
Pozdrawiam wszystkich  i naprawdę zachęcam do odmawiania nowenny pompejańskiej.
Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marta: Po tygodniu odmawiania nowenny stał się cud"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martii
Gość
Martii

I Chwała Panu! 🙂 Niech was prowadzi w swoim miłosierdziu! 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?