Katarzyna: ukojenie

Nowenna pompejańska jest cudowna. Odmawiamy ją już kolejny raz. Stała się ona częścią naszego życia, nie potrafimy już bez niej żyć. Część naszych intencji została wysłuchana; to wspaniałe uczucie. Nigdy nie myślałam, że dostąpię tej łaski. Matce Bożej poleciłam całe moje życie.

Podczas odmawiania drugiej nowenny doświadczałam chwile napadów złości, myśli bluźnierczych, które – choć niechciane – napływały, depresji, natręctw. Wcześniej też miewałam takie stany, ale nigdy z takim nasileniem jak podczas odmawiania nowenny. Z niewiadomych powodów bywałam wściekła. Myślałam czasem, aby ją przerwać. To było bardzo nieprzyjemne, bo ta modlitwa była i jest dla mnie jak koło ratunkowe. Kiedy stałam w kościele przed obrazem Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej, zawsze nawiedzała mnie myśl: „Módl się cierpliwie i wytrwale”.W tych zmaganiach Jezus pomagał mi także przez mojego ukochanego, który zawsze odmawia nowennę razem ze mną.

Wytrwałam. Teraz nie nachodzą mnie już niepokojące myśli. Odczuwam za to spokój i ukojenie, jakich nigdy wcześniej nie doznawałam. Matka Boża sprawiła, że mam spokój w sercu, którego tak bardzo potrzebowałam. W tym pokoju polecam Jej wszystkie swoje intencje i zawierzam się Jej teraz i na wieki! Nie można się poddać, to najważniejsze. Matka Boża cudownie działa przez nowennę pompejańską. Trudno to wyrazić słowami, ale każdy, kto ją odmawia, ma tego świadomość. Gorąco zachęcam wszystkich do odmawiania tej nowenny!

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sylwia
Sylwia
20.12.13 15:36

Droga Kasiu myśli bluźniercze miałam także przy odmawianiu Różańca i koronki do Miłosierdzia Bożego ,to był początek mojego nawrócenia i na początku myślałam ze jestem chora ,ze mam schizofrenie paranoidalna to było tak okropne ze doprowadzało mnie do potwornych dołów .Mowilam wtedy do Boga żeby mi pomógł bo sie wykończe ,wolałam wtedy Panie to nie ja. Wyczytałam ze jeśli je słyszymy świadczy to o zniewoleniu i udałem sie do księdza po modlitwę uwolnienia . Ksiądz mi powiedział ze tak sie dzieje bo szatan jest wściekły ze sie nawracam . Ktoś kto tego nie doświadczył niech sie cieszy bo to jest… Czytaj więcej »

Martii
Martii
20.12.13 17:30
Reply to  Sylwia

Za Twoje świadectwo Sylwio i za świadectwo Katarzyny – Chwała Panu! 🙂

ola
ola
20.12.13 20:22
Reply to  Sylwia

Czy modlitwę uwolnienia można samemu odmawiać w domu?

Sylwia
Sylwia
20.12.13 22:57
Reply to  ola

Ja byłam tak przerażona tym co mnie dręczyło ze nie próbowałam odmawiać modlitwy sama wiec poprosiłam o pomoc księdza który był egzorcystą . MOzesz spróbować ale ja radzę poprosić o pomoc księdza ,zresztą jak mu powiedziałam o tej potwornej sytuacji to sprawiał wrażenie jakby spotkał sie z takim zjawiskiem nie od dziś

ola
ola
22.12.13 14:50

Dziękuję Ci Sylwia za odpowiedż

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x