Kamila: Prośba o modlitwę

Szczęść Boże. Dziś zaczynam część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej. Boję się, że zły znów będzie atakował :(… Proszę o modlitwę bym dała radę 🙁 Z BOGIEM!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

8 myśli na temat „Kamila: Prośba o modlitwę

  1. Zmawiaj codziennie Koronkę do Krwawych Łez i nie bój się ! Zły boi się Różańca i Matki Boskiej jak niczego na świecie ! Wspomnę Cię w modlitwie .

  2. Zniechęcenie dopada prawie wszystkich i o to chodzi „przeciwnikowi” aby przerwać nowennę. Mnie też dopada, chociaż odmówiłam kilkanaście nowenn. Każdego dnia rano biorę obrazek Matki Bożej Pompejańskiej i mówię „Królowo Różańca Świętego pomóż mi dziś odmówić nowennę, proszę o pomoc również swojego Anioła Stróża. Zawsze tę pomoc otrzymuję i zniechęcenie pryska. P o w o d z e n i a.

  3. A czy uważasz że w części dziękczynnej są większe trudności niż w błagalnej? Pewnie to jest sprawa indywidualna, każdy przechodzi to inaczej…
    Czy miałaś coś takiego jak pogorszenie sytuacji o którą się modlisz?
    Mnie coś takiego dopada i zaraz myśli mi się kłębią, że mi już nic nie pomoże, że dla mnie nie ma ratunku… 🙁

A Ty co o tym myślisz? Napisz!