Wojtek: Modlitwa o moją przemianę i miłość

Zacząłem właśnie 5tą Nowennę Pompejańska. Chciałbym złożyć dotychczasowe świadectwo. Z 4 odmówionych Nowenn: - Pierwsza intencja nie wysłuchana, ale to moja wina bo intencja była o miłość konkretnej osoby, a jak wiemy człowiek ma wolną wolę i Pan Bóg nie może kazać pokochać.Przeczytaj Wojtek: Modlitwa o moją przemianę i miłość
Przeczytaj całość

Bartek: Pierwsza nowenna pompejańska

Witam. To moja pierwsza nowenna. Od samego poczatku zly mi przeszkadza, ale nie daje za wygrana. Intencja w ktorej sie modle jest wysluchiwana. Moja zona chorue alr, od kiedy sie modle lepiej sobie radzi w tej chorobie. Ja natomiast stalem sie innym czlowiekiem i nawet stwierdzaja to osoby ktore nie wiedza ze sie modle.
Przeczytaj całość

Magdalena: całe to zło nawarstwiało się, taka śnieżna rosnąca kula.

Poprzez nowenne zbliżyłam się do Pana Boga, staram się pogłębiać moją wiarę, wiedzę o wierze, więcej się modlę. Wiem, że drugi raz nie chciałabym już tak zyć w związku niesakramentalnym. Widzę ogrom cierpienia, narastajacego zła w które człowiek coraz bardziej się zatapia...
Przeczytaj całość

Renata: Bogu niech będą dzięki!

A to wszystko za sprawą Ukochanej Matki, która zdaje Mu sprawę o Mnie. Bogu niech będą dzięki.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Uzdrowienie bratanicy z wady serca

Moja prośba została wysłuchana. W ubiegłym roku na świat przyszła Amelia Faustyna, moja bratanica. Od początku miała poważne problemy zdrowotne, aż w końcu zdiagnozowano u niej niezwykle rzadką wadę serca, której konsekwencją był rozległy zawał i zapadnięcie się jednego płuca.Przeczytaj Małgorzata: Uzdrowienie bratanicy z wady serca
Przeczytaj całość

Adam: ta nowenna jest jak walec, co skruszy wszelkie zło

Nowennę zacząłem odmawiać 30-11 czyli 3 dni temu, miałem problem z wyborem intencji, która w mojej sytuacji jest ważniejsza, bo cierpiałem z jednej strony na stany lękowe (były one tak mocne, że nie pozwalały spać, racjonalnie myśleć, pracować), a z drugiej strony bardzo potrzebuję pomocy Panny Najświętszej w sprawach zawodowych. Wybrałem modlitwę o światło i łaski w sprawach pracy, wewnętrznie czułem, że zostanę uzdrowiony/uwolniony od lęków jakby przy okazji.

Gdy tylko rozpocząłem odmawiać różaniec pojawiły się lęki, nie było to naturalne dla mnie, gdyż w weekendy ich raczej nie miałem, w dodatku nie odpuszczały mnie nawet w niedzielę, zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie pochodzą one od złego ducha, który nie może znieść mocy modlitwy różańcowej.

W niedzielę wieczorem wysłuchałem modlitwy o uwolnienie o.Daniela z Pustelni z Olsztyna k.Częstochowy na Youtube, z modlitwą na ustach poszedłem spać. W nocy kilka razy przebudzałem się, ale to były miłe przebudzenia, przypominałem sobie sny albo nie sny, tylko towarzyszące mi całą noc pieśni wielbiące Ducha Świętego , czułem się jakbym spał ze słuchawkami na uszach. Rano obudziłem się innym człowiekiem. W końcu mam w sobie pokój i radość, której tak mi brakowało.

Gdybym miał porównać moc Nowennej Pompejskiej to jest jak walec! Dobry Bóg wraz z Matką Najświętszą nie zostawi nikogo w potrzebie. Modlę się o to bym nie przeszkodził w tym wszystkim co Bóg wobec mnie zaplanował.
Alleluja!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Adam: ta nowenna jest jak walec, co skruszy wszelkie zło"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Nie martw się szatan będzie Ci przeszkadzał, ale o jest tylko dowód na to, że opłaca się walczyć, bo intencja podoba się Bogu ;). Ja też tak mam, ale wszystko oddaje Panu, niech działam Jego Wola! 😉

Kamila
Gość
Kamila

Szczęść Boże. Dziś zaczynam część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej. Boję się, że zły znów będzie atakował :(… Proszę o modlitwę bym dała radę 🙁 Z BOGIEM!

Marta
Gość

Bogu Cześć i Chwała za wszelkie łaski, które na nas spływają przez RĘCE MARYJI:)

Wanda Strzelec
Gość

Ja zaczynam odmawiać od Trzech Króli.Jeśli mogę to proszę o wsparcie modlitewne żebym wytrwała.Z Panem Bogiem.

Rafał
Gość
Rafał

Właśnie tak działa Bóg jeśli tylko zaprosisz Go do swego Serca odnajdziesz radość i ukojenie ,On obmywa Nas z

wszelkich brudów i bólu z siłą Niebiańskiego wodospadu Bóg jest z Tobą bracie , nigdy już nie będziesz się lękał

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!