Adam: ta nowenna jest jak walec, co skruszy wszelkie zło

Nowennę zacząłem odmawiać 30-11 czyli 3 dni temu, miałem problem z wyborem intencji, która w mojej sytuacji jest ważniejsza, bo cierpiałem z jednej strony na stany lękowe (były one tak mocne, że nie pozwalały spać, racjonalnie myśleć, pracować), a z drugiej strony bardzo potrzebuję pomocy Panny Najświętszej w sprawach zawodowych. Wybrałem modlitwę o światło i łaski w sprawach pracy, wewnętrznie czułem, że zostanę uzdrowiony/uwolniony od lęków jakby przy okazji.

Gdy tylko rozpocząłem odmawiać różaniec pojawiły się lęki, nie było to naturalne dla mnie, gdyż w weekendy ich raczej nie miałem, w dodatku nie odpuszczały mnie nawet w niedzielę, zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie pochodzą one od złego ducha, który nie może znieść mocy modlitwy różańcowej.

W niedzielę wieczorem wysłuchałem modlitwy o uwolnienie o.Daniela z Pustelni z Olsztyna k.Częstochowy na Youtube, z modlitwą na ustach poszedłem spać. W nocy kilka razy przebudzałem się, ale to były miłe przebudzenia, przypominałem sobie sny albo nie sny, tylko towarzyszące mi całą noc pieśni wielbiące Ducha Świętego , czułem się jakbym spał ze słuchawkami na uszach. Rano obudziłem się innym człowiekiem. W końcu mam w sobie pokój i radość, której tak mi brakowało.

Gdybym miał porównać moc Nowennej Pompejskiej to jest jak walec! Dobry Bóg wraz z Matką Najświętszą nie zostawi nikogo w potrzebie. Modlę się o to bym nie przeszkodził w tym wszystkim co Bóg wobec mnie zaplanował.
Alleluja!!!

Różańce pompejańskie

z kamieni szlachetnych

– jedyne w Polsce!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
RafałWanda StrzelecMartaKamilaMagda Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Nie martw się szatan będzie Ci przeszkadzał, ale o jest tylko dowód na to, że opłaca się walczyć, bo intencja podoba się Bogu ;). Ja też tak mam, ale wszystko oddaje Panu, niech działam Jego Wola! 😉

Kamila
Gość
Kamila

Szczęść Boże. Dziś zaczynam część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej. Boję się, że zły znów będzie atakował :(… Proszę o modlitwę bym dała radę 🙁 Z BOGIEM!

Marta
Gość
Marta

Bogu Cześć i Chwała za wszelkie łaski, które na nas spływają przez RĘCE MARYJI:)

Wanda Strzelec
Gość

Ja zaczynam odmawiać od Trzech Króli.Jeśli mogę to proszę o wsparcie modlitewne żebym wytrwała.Z Panem Bogiem.

Rafał
Gość
Rafał

Właśnie tak działa Bóg jeśli tylko zaprosisz Go do swego Serca odnajdziesz radość i ukojenie ,On obmywa Nas z

wszelkich brudów i bólu z siłą Niebiańskiego wodospadu Bóg jest z Tobą bracie , nigdy już nie będziesz się lękał

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: