Paulina: Dziękuję za łaski!!

chciałabym podzielic się ze wszystkimi moją historią, w sumie nie skończyłam jeszcze nowenny ,ale i tak już dużo się wydarzyło, zacznę od tego ,że zawsze byłam osobą wierzącą , jak mi się wydawało dosyć mocno , ale nie chodziłam do kościoła modliłam się sporadycznie , aż w październiku tego roku dowiedziałam się ,że mój tata ma raka z przerzutami.

Całą swoją ufność polożyłam w Mateńce, Panu Jezusowi i Panu Bogu , lekarze swoją drogą. Zaczęlam si intensywnie modlić, fakt trochę się to wszystko pogarszało, bo najpierw nowotwór , później przerzuty ,ale nie traciłam wiary i nadziei. mogę śmiało powiedzieć,że dzieją się rzeczy wspaniałe, jest mi łatwiej w życiu to po pierwsze, tata nie jadł , praktycznie cały czas leżał w łóżku jak się dowiedział , a teraz czuje się świetnie, jakby zupełnie nic sie nie działo, w momencie kiedy byłam załamana dzwoniąc do lekarza usłyszałam,że to da się wyleczyć , ale najważniejsze, bałam się ,że wyniki będą najgorsze ,a okazuje się , że wcale nie jet tak najgorzej . Wiem ,że to wszystko zasługa najukochańszej mateczki i Pana Jezusa .

Odbiegając od tematu , chcialabym zapytać , czy to coś strasznego , gdy jednego dnia nie odmowiłam 3 części tylko jedną ? po prostu zasnęłam i czy moge modlić się w jednej intencji dwa razy ? to dla mnie ważne … chce modlić się o zdrówko dla taty .

P.S jestem pewna ,że wkrótce złoże tu świadectwo , że mój tatuś wyzdrowiał .
Dziękuje Maryjo, nie dalabym rady bez Ciebie, a Ty mnie nie zostawilaś….

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
Paulina
04.12.13 23:08

mówiąc kolokwialnie „strasznego” , obawiałam się, czy nie muszę zacząć nowenny od początku

teresa
teresa
05.12.13 08:09

Jeżeli nie odmówiłaś wszystkich części to musisz zacząć od początku.
Jeżeli chcemy żeby Maryja nas wysłuchała to musimy być sami konsekwentni w modlitwie.Ale to co już odmówiłaś to na pewno nie był to czas stracony.

Michał
Michał
05.12.13 20:06

Najlepiej zacząć od początku nowenne

Krysia M
Krysia M
31.08.18 21:02

Moze Pani nadrobic rozaniec drugiego dnia. Jak najszybciej,, I dalej kontynuowac. Jak zdazylo sie raz czy dwa. Matka Boza zna nas. I nie jest ksiegowà

Xyz
Xyz
31.08.18 21:28
Reply to  Krysia M

Krysiu M a czy to Matka Boża Tobie powiedziała, że wywoływałam szatana skoro tak ładnie mnie oczerniałaś?

mena
mena
31.08.18 22:10

Droga Paulino, tylko Ty znasz w sercu odpowiedź na swoje pytanie ,ty wiesz czy w ciągu dnia miałaś możliwość odmówienia tych części ,a przez swoje zaniedbanie to opuściłaś. czy w nadmiarze swoich obowiązków nie miałaś kiedy odmówić i zostawiłaś na wieczór i zwyczerpanoa zasnęłaś.
Bo to dwie różne sytuacje .
Ps.
Ja osobiście bym kontynuowała niezależnie od sytuacji takie jest moje zdanie .
Nowenne można odmawiać kilka krotnie w tej samej intencji to zależy od Ciebie czy masz taką potrzebe serca.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x