Emilia: modliłam się jak szalona! Nie przesadzam.

Nie lubię stać bezczynnie w obliczu problemu i oprócz szukania pomocy u każdego, kto przyszedł mi do głowy, modliłam się jak szalona! Nie przesadzam. Nowenna za nowenną ciągle w tej samej intencji. Im było trudniej, tym z większą determinacją się modliłam.
Read More

Małgosia: Proście a otrzymacie…

Pragnę podzielić się z Wami moimi łaskami jakie otrzymałam za pośrednictwem Matki Bożej odmawiając Nowennę Pompejańską. Na nowennę natrafiłam zupełnie przypadkiem w internecie , kiedy szukałam modlitwy , którą mogłabym się modlić o potrzebne łaski dla mojej córeczki a zwłaszcza o dar mowy. Moja córeczka ma pewne problemy po komplikacjach...
Read More

Sabina: Kiedy słowa nic nie znaczą, Maryja znajdzie siłę przekonania

Córka opuściła dom wchodząc w luźny związek z mężczyzną bez ślubu, trwają rozmowy z naszej (rodziców) strony o ślub kościelny. Nic nie można zrobić. Będąc w ciąży córka nie rezygnuje z papierosów twierdząc, że tyle kobiet pali i rodzą zdrowe dzieci. Następuje rozwiązanie przez cesarskie cięcie. Dziecko ma wiotkość krtani, genetyczną chorobę nóżek potocznie zwaną końso-stopie. Buty ortopedyczne, zabiegi chirurgiczne, rehabilitacje. Prosimy o chrzest, młodzi tłumaczą, że jeszcze jest czas.
Read More

Iza: Cud narodzin

Witam wszystkich! W listopadzie 2016 roku byłam w szpitalu na oddziale endokrynoloiczno-ginekologicznym, ponieważ bardzo chciałam zajść w drugą ciążę. Syna urodziłam w 2012 roku, po półtorej roku starań. Jak się okazało przez 4 lata nie mogłam zajść w kolejną ciąże. Podczas badań usg wyszło, że mam wodniaka jajowodu i zdaniem lekarzy nawet in vitro w takiej sytuacji nie pomoże dopóki nie usunę jajowodu.
Read More

Justyna: list – Walka ze złem wciąż trwa

Ja się nie poddam i będę walczyc za męża ile mam sił ile moje palce dadzą radę przeplata koralików nie dam złem wygrać z pomocą Maryji i jej kochanego Syna Jezusa
Read More

Marzena: praca magisterska

Czas matur uświadomił mi, że nie wywiązałam się z pewnej obietnicy danej Matce Bożej. Obiecałam, że jeżeli obronię tytuł magisterski, nie przypiszę tej zasługi sobie i będę rozgłaszać, że to za przyczyną Maryi.

Z nowenną pompejańską zetknęłam się, będąc na ostatnim roku studiów. Gdyby nie to opatrznościowe zetknięcie, nie udałoby się. Pojawiły się ogromne trudności, przede wszystkim przeżyłam rodzinną tragedię i nie byłam w stanie się uczyć. W umyśle miałam jakby blokadę. Nie mogłam sklecić nawet rozdziału. Wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie. Na dodatek wybrałam temat, który zdecydowanie mnie przerósł. Gdy już coś napisałam, nie było to akceptowane przez panią promotor. Brakowało też literatury potrzebnej do pracy.

Postanowiłam się pomodlić w tej intencji. Miałam bardzo mało czasu i tylko interwencja Maryi mogła pomóc. Nikt już raczej nie wierzył, że się uda, bo czasu naprawdę było malutko. Wypróbowałam taką metodę: w przerwach między pisaniem odmawiałam różaniec – nowennę pompejańską. Jako jednej z nielicznych udało mi się napisać pracę w terminie (a jak podkreślałam, absolutnie nie byłam w stanie w tym czasie się uczyć). Praca została zaakceptowana. Wyznaczono termin obrony na za tydzień. Ogrom materiału do ogarnięcia w tydzień! Nie, to nie miało szans powodzenia.

Na obronie przebrnęłam przez pierwsze pytanie, ale drugie i trzecie mnie pogrążyło. W głowie miałam taką pustkę, że nie byłam w stanie nic z siebie wydusić. Wypadłam fatalnie. Wyszłam przekonana, że nie zdałam.

Jak wielkim zaskoczeniem było dla mnie, gdy członkowie komisji egzaminacyjnej przywołali mnie, by oznajmić, że właśnie obroniłam tytuł magistra.

Pierwszym miejscem, do którego się udałam, był kościół. Wiedziałam, z kim i gdzie chcę świętować, że się udało. Chciałam świętować na kolanach i przed Najświętszym Sakramentem. Wiedziałam, komu to moje małe zwycięstwo zawdzięczam.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 2
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marzena: praca magisterska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Matko Najukochańsza błagam Cię pomóż mi….

trackback

[…] wszystkim studentom, którzy zmagają się z pisaniem pracy magisterskiej. kiedyś przeczytałam tu świadectwo pewnej dziewczyny, która powiedziała, że udało jej się skończyć i obronić pracę po modlitwie do Matki […]

Obrazki z nowenną pompejańską?