Joanna: Zdany egzamin

Chciałam się podzielić świadectwem uzyskania łaski za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Matka Boża pomogła mi napisać i obronić pracę dyplomową.
Pisanie pracy nie szło mi najłatwiej, od początku nastawiałam się na złożenie jej w późniejszym terminie, bo uważałam, że nie dam rady napisać jej na czas. Modliłam się o pomoc, ale czułam, że powinnam się w tym względzie bardziej przyłożyć. Chciałam odmówić Nowennę Pompejańską. Już wcześniej kilka razy modliłam się nią, ale w tym czasie ze względu na „gorący okres” na studiach, sądziłam, że nie dam rady pogodzić obowiązków z modlitwą. Mimo wszystko, po upływie pewnego czasu postanowiłam, że jednak odmówię Nowennę. Prosiłam o pomoc w pisaniu pracy i obronę jej w terminie. Modlitwa dała mi wsparcie, pewność, że wszystko się ułoży tak jak ma być. Dzięki niej udawało mi się pokonywać trudności w pisaniu pracy. Nieraz modliłam się w kościele. Pewnego razu, gdy byłam w trakcie odmawiania części błagalnej, nieoczekiwanie otrzymałam od pewnej osoby różaniec. Utwierdziło mnie to w tym, że powinnam dalej modlić się tą modlitwą. Moja intencja została wysłuchana. Myślę też, że dzięki Nowennie lepiej się czuję, mam więcej chęci do życia.
Dziękuję Ci Matko Boża!

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agata
Agata
31.03.19 13:01

Bardzo lubię takie świadectwa. Potwierdzają one fakt , ze sporo młodych ludzi modli się i ufa Maryji. Ja również odmawiam Nowennę Pompejańską i chociaż raz jest łatwiej, raz trudniej pragnę odmawiać ja jak najdłużej będę tylko mogła . Ufajmy Mateczce naszej Kochanej , ofiarujmy jej swe życie. Pozdrawiam 🙂

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik