Joanna: Zdany egzamin

Chciałam się podzielić świadectwem uzyskania łaski za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Matka Boża pomogła mi napisać i obronić pracę dyplomową.
Pisanie pracy nie szło mi najłatwiej, od początku nastawiałam się na złożenie jej w późniejszym terminie, bo uważałam, że nie dam rady napisać jej na czas. Modliłam się o pomoc, ale czułam, że powinnam się w tym względzie bardziej przyłożyć. Chciałam odmówić Nowennę Pompejańską. Już wcześniej kilka razy modliłam się nią, ale w tym czasie ze względu na „gorący okres” na studiach, sądziłam, że nie dam rady pogodzić obowiązków z modlitwą. Mimo wszystko, po upływie pewnego czasu postanowiłam, że jednak odmówię Nowennę. Prosiłam o pomoc w pisaniu pracy i obronę jej w terminie. Modlitwa dała mi wsparcie, pewność, że wszystko się ułoży tak jak ma być. Dzięki niej udawało mi się pokonywać trudności w pisaniu pracy. Nieraz modliłam się w kościele. Pewnego razu, gdy byłam w trakcie odmawiania części błagalnej, nieoczekiwanie otrzymałam od pewnej osoby różaniec. Utwierdziło mnie to w tym, że powinnam dalej modlić się tą modlitwą. Moja intencja została wysłuchana. Myślę też, że dzięki Nowennie lepiej się czuję, mam więcej chęci do życia.
Dziękuję Ci Matko Boża!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Agata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

Bardzo lubię takie świadectwa. Potwierdzają one fakt , ze sporo młodych ludzi modli się i ufa Maryji. Ja również odmawiam Nowennę Pompejańską i chociaż raz jest łatwiej, raz trudniej pragnę odmawiać ja jak najdłużej będę tylko mogła . Ufajmy Mateczce naszej Kochanej , ofiarujmy jej swe życie. Pozdrawiam 🙂