Jadzia: dwie nowenny z prośba o łaske macierzystwa

Odmówilam dwie nowenny z prośba o łaske macierzystwa. Mamy corke i chcielibysmy z mezem rodzenstwo dla niej. Jeszcze sie nie spełniła. Mam nadzieje ze Matka Boża mnie wysłucha. Przeczytaj Jadzia: dwie nowenny z prośba o łaske macierzystwa
Przeczytaj całość

Zbyszek: Nawrócenie żony

Witam, nowennę podjąłem w intencji nawrócenia mojej żony, gdyż spostrzegłem rozkład naszego związku zmierzający ku przepaści. Od dłuższego czasu modliłem się o jej nawrócenie jeszcze przed nowenną. Jednym z jej strony objawów to trudne relacje czyli: z jej strony duże emocje, krzykliwość, pycha niezgoda zwłaszcza z moją matką. Wybuchy kłótni w domu o byle co, z czego wyciągała najtrudniejsze sprawy i moje winy.
Przeczytaj całość

Marlena: Maryja wysłuchała mojej prośby- znalazłam pracę

Stało się w końcu to co wydawało mi się niemożliwe. Po kilku latach szukania bezskutecznie pracy Maryja pomogła mi ją znaleźć. Zacznę po kolei, skończyłam studia jako jedna z najlepszych studentek. Zawsze przykładałam się do nauki bo byłam pewna, że pomoże mi to w życiu, a znalezienie pracy uważałam za...
Przeczytaj całość

Maria: Uzdrowienie.

Zanim udałam się do lekarza rozpoczęłam NP. Badania lekarskie nie wykazały żadnego problemu zdrowotnego, a trzy dni po wizycie u lekarza ból nagle znikł, tak jak nagle wcześniej się pojawił
Przeczytaj całość

Ela: Msza św i nowenna pompejańska

Odmawiam już czwarty raz i musze przyznać, że jest ona najtrudniejsza ze wszystkich, które odmawiałam.Na początku, nie potrafilam się zdecydować na intencje, ale już po pierszym dniu, poczulam atak złego w sprawie, którą rozważałam potraktować jako glówna intencja.Przeczytaj Ela: Msza św i nowenna pompejańska
Przeczytaj całość

Egzamin na prawo jazdy

Tym świadectwem chciałabym z całego serca podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za liczne łaski otrzymane za Jej wstawiennictwem.
W zeszłym roku miałam liczne problemy odnośnie prawa jazdy. Zapisałam się na kurs do pierwszego OSK. Okazało się, że instruktorzy nie mieli dobrego podejścia i niestety nie czułam się komfortowo na jazdach. Przerwałam. Za miesiąc przeniosłam się do innego OSK. Instruktorzy w 100% odpowiedzialni i umieli rozluźnić nerwową atmosferę. Ok. 10 h znowu pojawiły się problemy, tym, razem zdrowotne i osobiste. Musiałam kolejny raz przerwać kurs. Podłamałam się, do tego słyszałam różne docinki ze str rodziny, że jak już zrezygnowałam to nic z tego nie będzie.
W okolicach nowego roku 2013 modliłam się jedną z pierwszych moich NP za powrót na kurs, siły psychiczne i bym dała  radę wytrwać do końca. Intencja spełniła się, gdyż ukończyłam kurs. 
Parę dni przed pierwszym egzaminem praktycznym zaczęłam odmawiać NP za pozytywny wynik. Niestety za pierwszym razem nie zdałam. Za drugim także. Byłam już załamana, zwątpiłam w NP. Ale postanowiłam, że odmówię do końca, gdyż miałam przeczucie, że w okolicach dni końcowych wydarzy się cud. I wydarzył. Tydzień przed końcem (czyli 17.07) zdałam za 3 podejściem egzamin praktyczny na prawo jazdy 🙂 Nowennę kończę 25.07. w święto św. Krzysztofa patrona kierowców 🙂
Na poczekalni czekałam 1,5 h na swoją kolej. Przy okazji powierzałam się św. Krzysztofowi i prosiłam innych świętych oraz Ducha Św. o prowadzenie podczas egzaminu. Czułam opiekę. Egzaminator próbował wyprowadzić mnie z równowagi swoimi docinkami, ale czułam prowadzenie Boże i zawierzyłam siebie całkowicie Bogu. Powtarzałam „Troszcz się Ty”. Były momenty, że myślałam, że nie zdam już, bo np. bałam się, że nie zdążę zjechać na pas do skrętu w lewo, gdyż na tym pasie był duży ruch. A tu nagle w jednej chwili robiło się trochę miejsca i miałam szansę zjechać.
Cieszę też się, że pomimo chęci nie zdałam egzaminu za dwoma pierwszymi podejściami, gdyż wiem, że wtedy nie był mój czas. Nauczyłam się cierpliwości i pokory. Niestety za pierwszym i drugim razem byłam zbyt mądra i pewna siebie.
Maryja wie co jest dla nas najlepsze!

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Egzamin na prawo jazdy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Teraz zdarz napewno

Jerzy
Gość

Gratuluję zdania egzaminu a także przejrzenia na oczy w sprawie swoich umiejętności. Może były potrzebne te trzy podejścia do egzaminu żebyś nabrała trochę dystansu do swoich umiejętności? Mój kolega który przez wiele lat był instruktorem nauki jazdy często powtarzał że na nagrobkach powinni niektórym pisać: „Tu leży ten co zawsze miał pierwszeństwo przejazdu i był pewny swoich umiejętności”. Życzę Ci żebyś zawsze miała opiekę naszej Matki siedząc za kierownicą.

dorota
Gość
dorota

Jerzy msza sw. za twoja zone bedzie odprawiona w Rzymie dnia 30.07 ale nie wiem o ktorej godzinie. Pozdrawiam serdecznie.

Aga
Gość
Dziękuję bardzo. Też właśnie myślę, że dzięki temu, że nie zdałam 2 razy to przez to Maryja uchroniła mnie przed pychą i przez to przejrzałam na oczy, i bardziej uważam. Cóż, gdy podchodziłam pierwszy raz do egzaminu to myślałam, że wszystkie rozumy pozjadałam, i jakbym zdała to od razu ruszyła na jazdy po Polsce. Teraz po zdaniu egzaminu:) Myślę, że jeszcze daleka droga do doskonałości, dużo rzeczy jeszcze nie umiem i potrzeba mi wprawy, i na razie chcę się doskonalić na krótkich trasach. Umiejętności zdobywa się w ciągu lat, a nie przez 30-40 wyjeżdżonych godzin na kursie. Tym świadectwem także… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość

Witajcie kochani.Ja również odmawiam NP w intencji o uwolnienie mojego męża z nałogu alkoholowego,dziś jest mój 45 dzień,To moja druga nowenna,pierwsza była o moje zdrowie,mianowicie cierpię na straszną nerwicę i depresję do tego mam bardzo chory kręgosłup i słaby wzrok,a w domu troje dzieci.Najmłodsze ma dopiero 21 miesięcy…Jeśli ktoś może bardzo proszę o krótką modlitwę o zdrowie za mnie ,bo sama już nie daję rady.Serdecznie dziękuję.

Magdalena
Gość
Magdalena

Agnieszko pomodlę sie za Ciebie, ja też mam troje dzieci tu na ziemi i troje w niebie…wiem jak ciężko jest wychować dziateczki na porządnych ludzi, ale z Bożą pomocą damy radę!:)Na pewno!:) Bądź dzielna, Maryja jest z Tobą:):):)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!