Ewa: Podziękowanie

Pragnę CI KOCHANA MATECZKO podziękować za wysłuchanie mojej prośby.Wiem, że nie jest ważne czy dokładnie wypowiesz regułkę mdlitwy czy się pomylisz czy jednego dnia zapomnisz, bo najważniejsze jest to, że z ufnością i wiarą odmawiasz różaniec. Nowenna pompejańska jest modlitwą uczącą wytrwałości, pokory i wiary. Dziękuję!!!

15
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
11 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
NikitaonaAlaGosiaJózef Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Ja też odmawiam Nowennę Pompejąńską. I właściwie od samego początku widać było działanie Pana Boga. Juz po kilku dniach pojawiły się pierwsze oznaki że zmierzam do rozwiązania problemu. Otrzymałam ogromną ilość łask, czułam i nadal czuję Bożą troskę i obecność w moim życiu. I samo moje życie stało się jakby pełniejsze, i radosne pomimo trudnosci. Wiem, że moje sprawy zmierzają w dobrym kierunku.
Pozdrawiam. Anna

Anna
Gość
Anna

W ostatnich dniach byłam na krótkiej pielgrzymce na Jasną Gorę i miałam okazję pomodlić się za osoby, które wchodzą na tę stronę, modlą się Nowenną Pompejańską oraz za wszystkie osoby, które mają jakieś swoje trudne sprawy. Nie traćcie nadziei, trwajcie w Waszych modlitwach.
Pozdrawiam. A.

Ala
Gość
Ala

och to bardzo miło 🙂

Ala
Gość
Ala

Chyba tylko czekać. My przecież Bogu nie wyznaczamy terminów realizacji 😉 zycie się toczy, trzeba się rozglądać jak wiele osób stwierdza, żeby dostrzegać iż działanie Boże dokonuje się wokół nas, że to się dzieje, że to jest proces a nie pstryk! oczywiście mówię to jako osoba wierząca, co jakiś czas wątpiąca, cóż…

Nikita
Gość
Nikita

Nie wiem czy słowo „zasłużyć” jest właściwe. Czasem Bóg obdarza łaskami (wysłuchuje modlitw) w sposób niezrozumiały dla człowieka. Kiedyś ksiądz mi powiedział, że Pan Bóg zawsze wysłuchuje modlitw tzn. słyszy je ale swoją odpowiedź realizuje w pierwszej kolejności patrząc z perspektywy wieczności a dopiero potem z perspektywy ziemskiej. Poza tym łaska to niezasłużony przez człowieka dar od Boga. Gdyby człowiek sobie na coś zasłużył to już nie byłaby łaska. Może rzeczywiście, jak napisała Ala, potrzeba jeszcze cierpliwości? Ale to tylko moje zdanie, ja się nie znam, ja tylko staram się udowadniać swoje mądrości 😉

Ala
Gość
Ala

wiesz, najgorsze z tego byłoby, że po tych )niby, bo różnie nam się może wydawać) otrzymanych lub nie otrzymanych Łaskach to miałoby byc widać jak na dłoni kto jaki jest. Ten dalej doszedł w drodze duchowej (powiedzmy zamiast tego zasłużył) a tamten nie, więc jakbyśmy to mieli wypisane na czole. Już sobie wyobrażam, że w jakiejś jawnej wspólnocie (nie tak jak tu jesteśmy pod nickami) to ludzie by sobie chyba zaczęli wymyślać jeden przed drugim , że zostali wysłuchani i dostali jakąś łaskę, żeby nie wyglądać na tych co nie zasłużyli. Czy to nie pierwsza droga do pychy właśnie. Jestem… Czytaj więcej »

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną