Agnieszka: nowenna i nerwica lękowa

Trudno mi wyrazić słowami wdzięczność wobec Mateńki mej kochanej. Dzięki nowennie pompejańskiej nerwica lękowa w dużym stopniu uległa cofnięciu.

Bogu niech będą dzięki!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

3 myśli na temat „Agnieszka: nowenna i nerwica lękowa

  1. Bóg z Tobą. Ciekawe, co politycy teraz wymyślą, żeby łatać dziurę budżetową, bo oni też pewnie żyją w nerwach. Oby poszli w Twoje ślady i zwrócili się o pomoc do Boga, zaczęli modlić do Najświętszej Panienki, to może by wreszcie ich oświeciło, jaki skuteczny sposób znaleźć na dobre rządzenie, takie żeby się Panu Bogu podobało, to i nam żyło się lepiej. Modlę się o to codziennie. Proszę przyłączcie się do mnie, do nas, bo wszyscy tym powinniśmy być zainteresowani, żeby politycy byli wysłannikami Boga i działali zgodnie z wolą Bożą.

    • Ponieważ od dawna już modlę się w różnych intencjach w swojej dozgonnej Nowennie Pompejańskiej-części chwalebnej- za łaski dla księży, żeby nie było aborcji, żeby każdy z nas miał uporządkowane finanse, na tyle, żeby móc uczciwie i godnie żyć, za polityków właśnie, żeby dobrze rządzili i wsłuchiwali się w głos Boży oraz za grzeszników, żeby nie tracili wiary, że dla nich też jest możliwe dostąpienie łask Bożych, jeśli się nawrócą i przebłagają Boga za swoje grzechy oraz zrobią zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy, to proponuję, żeby każdy z nas oprócz swoich Nowenn P. poświęcił czas na dodatkową część chwalebną, każdego dnia lub chociaż co jakiś czas,albo chociaż jedną tajemnicę np. Zesłanie Ducha Św, czy Ukoronowanie NMP na królową Nieba i Ziemi oraz chwałę Apostołów i Świętych w Niebie, kiedy zaobserwujemy jakieś zło na świecie, czy jakąś niesprawiedliwość, czy kłopoty kogokolwiek z czymkolwiek np. nałogiem alkoholowym, czy lenistwem, czy czymś co dostrzeżecie, i będzie wam na sercu leżało, że tak nie powinno być – to módlcie się proszę, żeby Pan Bóg przez wzgląd na nasze błagania mógł w tym Roku Wiary dostrzec, że pragniemy przemiany wszystkich i byśmy mogli dożyć ponownego przyjścia Pana Jezusa Chrystusa na ziemię, by mogło zapanować Jego Królestwo, jako w Niebie, tak i na Ziemi. Papież Franciszek prostuje drogę Panu, jak niegdyś Jan Chrzciciel. Dopomóżmy i my w tym dziele naszymi modlitwami.

  2. Ja polecam Krucjatę Różańcową za Polskę. Zapisałam się, szczególnie jak dowiedziałam się, że na Węgrzech była odmawiana. I teraz widzimy jakiego mają premiera – Orbana!!!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!