Agnieszka: nowenna i nerwica lękowa

Trudno mi wyrazić słowami wdzięczność wobec Mateńki mej kochanej. Dzięki nowennie pompejańskiej nerwica lękowa w dużym stopniu uległa cofnięciu.

Bogu niech będą dzięki!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: nowenna i nerwica lękowa"

Powiadom o
avatar
IJMaria
Gość
IJMaria

Bóg z Tobą. Ciekawe, co politycy teraz wymyślą, żeby łatać dziurę budżetową, bo oni też pewnie żyją w nerwach. Oby poszli w Twoje ślady i zwrócili się o pomoc do Boga, zaczęli modlić do Najświętszej Panienki, to może by wreszcie ich oświeciło, jaki skuteczny sposób znaleźć na dobre rządzenie, takie żeby się Panu Bogu podobało, to i nam żyło się lepiej. Modlę się o to codziennie. Proszę przyłączcie się do mnie, do nas, bo wszyscy tym powinniśmy być zainteresowani, żeby politycy byli wysłannikami Boga i działali zgodnie z wolą Bożą.

Joanna
Gość
Joanna
Ponieważ od dawna już modlę się w różnych intencjach w swojej dozgonnej Nowennie Pompejańskiej-części chwalebnej- za łaski dla księży, żeby nie było aborcji, żeby każdy z nas miał uporządkowane finanse, na tyle, żeby móc uczciwie i godnie żyć, za polityków właśnie, żeby dobrze rządzili i wsłuchiwali się w głos Boży oraz za grzeszników, żeby nie tracili wiary, że dla nich też jest możliwe dostąpienie łask Bożych, jeśli się nawrócą i przebłagają Boga za swoje grzechy oraz zrobią zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy, to proponuję, żeby każdy z nas oprócz swoich Nowenn P. poświęcił czas na dodatkową część chwalebną, każdego dnia lub… Czytaj więcej »
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Ja polecam Krucjatę Różańcową za Polskę. Zapisałam się, szczególnie jak dowiedziałam się, że na Węgrzech była odmawiana. I teraz widzimy jakiego mają premiera – Orbana!!!

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij