Edyta Maria: Maryja, nasza orędowniczka

Matka Boża towarzyszy mi przez całe moje życie. Moją pierwszą Nowennę Pompejańską odmawiałam kilka lat temu a zaczęłam w dzień moich urodzin od 13 maja do lipca. Gdy się o Nowennie dowiedziałam ,to najpierw nabyłam wszelkie potrzebne informacje o odmawianiu Nowenny Pompejańskiej ,dodam że ta strona na której dzielę się moim świadectwem, jest bardzo pomocna szczególnie dla osób początkujących. Wydrukowałam sobie grafik na którym to odhaczałam kolejne dni odmówionej Nowenny, jest potrzebna samodyscyplina i motywacja ,świadomość w jakim celu o jakie łaski prosząc odmawiam tę Nowennę. Początki były bardzo trudne ponieważ rozpraszały mnie różne czynniki nie mogłam skupić się na modlitwie ,odmawiałam ustami ”Zdrowaś Mario…”a moje myśli błądziły w kuchni co mają ugotować na obiad, co kupić ,co załatwić…itd.. Po kilku dniach takiego gwałtownego, szybkiego ,aby już odmówić cały ten różaniec który trwał jakieś 2 godziny, miałam sen ,w którym to Maryja pouczyła mnie jak mam się do niej zwracać na modlitwie, by przyniosła ona owoc i łaski dla mnie i innych za których się modlę.
A więc mam się do Matki Bożej ,zwracać jak do ukochanej mamy, która chce mi pomóc, mam w myślach chwycić ją za rękę i spokojnie łagodnie się do niej modlić . Modlitwę odmawiam rano od 9 do 11 stawiam cudowny obrazek Matki Bożej z Pompei ,zapalam świeczkę symbol wiary i żarliwości które ożywiają moje serce i spokojnie czytając odmawiam z rozważaniem tajemnice różańcowe ,Radosne i Chwalebne na siedząco ,tajemnice Bolesne z szacunku do Pana Jezusa za jego Bolesną mękę klęcząc ,a tajemnicę Światła na stojąco. Wszystkie łaski o które prosiłam otrzymałam i dlatego ” ;;Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali..”
Kończąc moje świadectwo chcę doradzić każdemu kto ma jeszcze jakieś wątpliwości ,zacznij odmawiać, nic nie tracisz a zyskać dzięki modlitwie możesz zmianę życia. Nasza Orędowniczka jest naszą nadzieją i czeka na ciebie.

Nowenna 

do ojca Dolindo

20-28 kwietnia

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!