Działajmy na pomoc „Królowej Różańca”!

Drodzy czciciele Matki Bożej Pompejańskiej! To był trudny rok dla większości z nas. Wielu straciło pracę, niektórzy zdrowie, a nawet życie… Każdy odczuł pandemię w jakiś sposób: osobiście, zawodowo, rodzinnie… Także i redakcja „Królowej Różańca Świętego” stanęła przed nowymi wyzwaniami.
Choć działaliśmy jak zawsze na 100%, dotknęły nas różne problemy. Jednym z nich okazała się dystrybucja naszego pompejańskiego czasopisma: „Królowa Różańca Świętego„. Nie działające księgarnie, salony sprzedaży i częściowo zamknięte kościoły spowodowały ograniczenia z dotarciem do Czytelników oraz zwroty. Także paczki dla więzień i kaplic szpitalnych zostały wstrzymane. Dlatego pozostały nam końcówki nakładów naszego czasopisma.

Jak rozwiązać problem? Rozdajmy je bezpłatnie!

Co robi się w takich sytuacjach? – Oddaje gazety na przemielenie i makulaturę… To zniszczenie tak cennego materiału ewangelizacyjnego… Drugim rozwiązaniem jest przeznaczenie tych gazet do bezpłatnego rozpowszechniania wszędzie tam, gdzie trzeba. Zdecydowanie lepiej aby czasopismo trafiło do potrzebujących, do tych, którzy nie znają jeszcze ewangelicznego przesłania miłości, tych, którzy jeszcze nie zaznali łask płynących z modlitwy różańcem i nowenną pompejańską.  Nie zastanawiajmy się więc, działajmy!

Twoje ręce i nogi na służbę Maryi

Do tego dzieła potrzebujemy Ciebie: – Twoich nóg, które zaniosą Królową Różańca Świętego do kościołów i kaplic. Twoich rąk, które rozdadzą czasopismo znajomym, rodzinie, sąsiadom. Jeśli podejmiemy się tego dzieła wspólnie, to ten wysiłek rozłożymy na wiele osób, tak, że stanie się on nieodczuwalny. Dołączysz?

A może… wahasz się?

Niepotrzebnie 🙂 Jesteśmy katolickim czasopismem, działamy w 100% pod opieką Kościoła. A jeśli nie wiesz jeszcze, czym jest „Królowa Różańca Świętego”, pobierz bezpłatne wydanie PDF i przekonaj się o jej sile ewangelizacyjnej!

Nie wiesz, co zrobić z czasopismami? – Podpowiemy: najprościej zanieść do kościoła, rozdać we wspólnocie, przyjaciołom, rodzinie.

Jak zamówić bezpłatny pakiet czasopism?

To bardzo proste: wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wybierz pakiet czasopism (20, 40, 60, 80 lub 100), do których możesz dołączyć bezpłatnie obrazki z nowenną pompejańską. Zaznacz wybrane opcje i… oczekuj na przesyłkę za ok. 2 tygodnie.

Wysyłka jest możliwa tylko do Polski.

Serdecznie dziękuję za Twoją pomoc!

Marek Woś z redakcją „Królowej Różańca Świętego”

DZIĘKUJEMY!

Zakończyliśmy naszą inicjatywę z sukcesem. Jeśli pozostaną jeszcze jakieś czasopisma, to damy Wam znać.

 

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!