M: Świadectwo mamy

Jestem , jak to się śmieję , bardzo bogata w różnego rodzaju doświadczenia życiowe. Prawie rok temu zauważyłam że relacje z córką bardzo się pogorszyły , coraz częściej nie mogłam się z nią porozumieć. Myślałam że to okres buntu nastolatka(13 lat), jednak mimo różnych metod , rozmów , psychologów nic się nie zmieniało a nawet było gorzej. Tragedią okazało się ogłoszenie pandemii, doszły już kłamstwa , nocne uciekania a następnie całonocna ucieczka gdzie nie pozostało mi nic innego jak zgłosić ten incydent na policje. Kolejne wydarzenia to ciąg wydarzeń i sytuacji które powodowały że wspólne funkcjonowanie wisiało na włosku a atmosfera była tak zagęszczona że nie było czym oddychać.
Modląc się , głównie różańcem moją uwagę przyciągały ulotki Nowenny Pompejańskiej. Wtedy z niewiadomych mi powodów zaopatrzyłam się w kilka sztuk.
Jeszcze kilka mam. Pod koniec września dotarło do mnie że powinnam odmówić tę Nowennę właśnie w intencji Julity , poprosiłam mojego przewodnika duchowego o osłonę i ruszyłam z modlitwą 16 sierpnia. 18 sierpnia Maryja dała łaskę i okazało się że moja córka jest narkomanką, 20 sierpnia Maryja zaprowadziła nas w naszej bezradności do szpitala psychiatrycznego , po 2 tygodniach Maryja zadziałała i okazało się że szpital współpracuje z ośrodkiem dla narkomanów od 14 do 21 roku życia prowadzonym przez Misjonarzy Świętej Rodziny . Wszystko tak zostało przez Maryję zaplanowane że przewieźliśmy córkę bezpośrednio ze szpitala do ośrodka co było bardzo ważne dla osoby na głodzie narkotykowym. Nowenna Pompejańska część błagalna dobiegała końcowi.
Pobyt w ośrodku jest dobrowolny i osoba przebywająca podpisuje zgodę na pobyt, warunki i zasady panujące w ośrodku. Może również w każdym momencie opuścić ośrodek. Moja córeczka w dzień rozpoczęcia części dziękczynnej zdeklarowała że podpisze zgodę dobrowolnego pobytu w ośrodku , jest w nim do tej pory , dzielnie walczy z nałogiem i wraca do normalności. Przed nami jeszcze długa droga.
Mam kilka druków do odmawiania Nowenny Pompejańskiej , wiem że kolejna będzie o uzdrowienie relacji z córką i łaskę przebaczenia.
Maryjo , Mateńko najukochańsza dziękuję.

Dewocjonalia

i książki 

ze św. Józefem

  • Po wyjściu z ośrodka poszukaj u was w mieście czy macie grupę NA Anonimowi Narkomanii.Wspolnota NA działa cuda są mityngi, piszę sie program przemiany duchowej 12 kroków Petarda.Pozdrawiam Pa pa.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!