Lucyna: Nowenna o dobrego męża

8 października skończyłam nowennę o dobrego męża. Ta nowenna była dla mnie błogosławieństwem odczułam ogromny pokój ducha. Dokładnie 25 września poznałam wspaniałego chłopaka. Jest też wierzący. Dobry. Czuje w nim Boga. Mateńko dziękuję za tą łaskę pokoju i łaskę poznania tego chłopaka. Jestem szczęśliwa na myśl o nim proszę tylko o jedno. Jeżeli on jest od Taty za sprawą Twojego wstawiennictwa i ta relacja podoba się Bogu, niech się rozwija, kwitnie, niech będzie szczera i pełna miłości.
Wierzcie i módlcie się , Mateńka nigdy nie zostawia nas w potrzebie.

Nowenna 

do ojca Dolindo

20-28 kwietnia

 • Piękne świadectwo. Oby Wasza relacja pięknie się rozwijała zgodnie z wolą Bożą. Ja również modlę się o dobrego męża, nowennę kończę 18 października.

  • Życzę owocnej modlitwy! Na pawno matka nas nie opuści i wszystko się odpowiednim czasie ułoży.

   • Wszystkiego najlepszego dla was. Maryja napewno postawiła na twojej drodze tego właściwego. Przepiękne jest takie świadectwo. Mam nadzieję że i ja kiedyś będę mógł takie napisać.

    • Ja też już się modliłam i szukałam i nic , 28 lat i jednak chyba będę stara panna….

     • Myślę że nie będziesz starą panną. Może Maryja czeka dla ciebie z tym jedynym ukochanym. Chcesz popisać Edytko? Chcesz się poznać? Ja mam 31 lat i nie mam dziewczyny ale wierzę że poznam moją ukochaną.

      • Bardzo dziękuję Tomku że tak uważasz oraz za miłe słowa pokrzepiające serce i dające jeszcze nadzieję na cokolwiek bo już dawno straciłam chyba nadzieję na cokolwiek i się poddałam, nie szukam choć w głębi serca zawsze człowiek ma nadzieję jakąkolwiek . A poznać się i popisac zawsze można oczywiście bardzo chętnie . Jeżeli jesteś zainteresowany nadal to napisz do mnie na e-mail mój: edytazaborowska@onet.pl. pozdrawiam serdecznie. Edyta.

     • Masz jeszcze sporo czasu, by poznać kogoś. Ja mam 40 lat i to ja już mogę nazwać się starą panną. Też szukałam i nie spotkałam właściwej osoby. Chłopakom nie w głowie było małżeństwo i zakładanie rodziny, tylko przygoda i inne wartości.

      • Milusia wiem ze Cie to boli, ale lepiej być sama niż z którymś z tych chłopaków co to nie w głowie im małżeństwo, tylko przygoda i jak to ładnie ujęłas, inne wartości… To straszne by było być żona któregoś z nich, nalozylabys na siebie dodatkowe cierpienia, aż mnie wzdrygnelo na samą mysl… Może spotkasz kogoś wartościowego, życzę Ci tego 🙂 ściskam mocno

      • Milusia napewno spotkasz wartościowego mężczyznę. Odmawiasz Nowennę, prosisz bardzo Maryję o swojego ukochanego? Zobaczysz poznasz go a myślę że jest bardzo wielu chłopaków którzy szukają kobiety (żony) tylko dla siebie. U mnie dzisiaj 23 dzień Nowenny i jest to wspaniała modlitwa oczywiście jak się ma trochę więcej czasu który można oddać naszej Matce.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!