Obejrzyj z nami film o Michale Archaniele!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania filmu o niezwykłym św. Michale Archaniele.

Już dziś, 29 września – w święto Michała Archanioła – o godz. 19:00 rozpocznie się darmowa transmisja pierwszej części filmu pt. „Broń nas w walce” – o objawieniach Michała Archanioła na świecie i jego przesłaniu.

Kim dla nas – współczesnych jest Michał Archanioł? Czy odczuwamy jego obecność w naszym życiu? Jak obronić się przed osobowym złem? Czy jego misja wciąż trwa? Jak objawienia i interwencje świętego Michała wpłynęły na losy świata i Polski? Jakie orędzie dał nam – Polakom w proroctwie spisanym przez bł. Bronisława Markiewicza?

Ten film daje odpowiedzi na te pytania i zabierze cię w świat nieznanych i często zapomnianych miejsc związanych z objawieniami Michała Archanioła. Ta wyjątkowa podróż pozwoli ci zbliżyć się z większą ufnością to tego potężnego Obrońcy przed złem, odkryć jego moc i pogłębić relację z Bogiem. Bo święty Michał wciąż działa, chroni nas, Kościół i cały świat przed odwiecznym wrogiem – Szatanem! Niech ten film zachęci cię do zawierzenia Michałowi Archaniołowi.

Usiądź wygodnie i rozpocznij podróż ze św. Michałem!

Aby dołączyć, kliknij w link: https://www.youtube.com/watch?v=dl7m48swKsQ 

Film „Broń nas w walce!” został doceniony na XXXIV Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich Niepokalana, gdzie otrzymał pierwszą nagrodę w swojej kategorii!

* Jeśli pragniesz obejrzeć obie części filmu, to zapraszamy Cię do nabycia ich z kodem rabatowym ANIELSKIFILM, który daje 20% dodatkowej zniżki!
* Natomiast zamawiając książkę „Wielkość św. Michała Archanioła„, na podstawie której powstał film, otrzymasz dodatkowo AUDIOBOOKA w prezencie!
* Zobacz też inne rzeczy związane z Michałem Archaniołem: www.rosemaria.pl
>