Patrycja: Miłość do niewłaściwej osoby

Byłam z Rafałem prawie rok, już planowałam jaki dać mu prezent na rocznicę. To była moja pierwsza miłość, straszy przystojny, dałam mu się przekonać do zbliżenia potem kolejnego i kolejnego…
Wtedy wydawało mi się że jestem szczęśliwa. W pewnym momencie związku zaczęły się kłótnie i podejrzenia o zdradę. Ale dokładnie miesiąc przed rocznicą ze mną zerwał bez słowa wyjaśnienia. Byłam zrozpaczona przepłakałam prawie miesiąc. Ale przyjaciółka powiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej poczytałam o niej i rozpoczęłam odmawianie odmówiłam po rozstaniu dwie Nowenny aby Rafał do mnie wrócił. Po zamówieniu ostatnej modlitwy drogiej Nowenny doszło do mnie że nie chce być z tamtym człowiekiem że zasługuje na kogoś lepszego.
Następnego dnia rozpoczęłam Nowennę o dobrego chłopaka i odmówiłam ich jeszcze 3.
Po dwóch latach od rozstania pojawił się Janek stary znajomy jeszcze z gimnazjum zaprosił na wesele swojego przyjaciela. Po miesiącu zostaliśmy parą.
Janek jest kochany, szczery, inteligetny, przystojny ufa mi nie kłócimy się wcale a odkąd jestesmy parą co niedzielę chodzimy do kościoła razem. Dziś mijają dwa miesięce od ślubu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

4 7 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MarcinK
MarcinK
31.08.20 16:57

No i pięknie.
I niech Wam Bóg błogosławi po wsze czasy.

Maria
Maria
31.08.20 18:41

Piękne świadectwo. Widocznie Pan Bóg miał inny, lepszy plan. Cieszę się razem z Waszego szczęścia. Niech Wam Pan Bóg błogosławi.

Hanna
Hanna
31.08.20 21:05

Niech Wam Pan Bóg błogosławi a Maryja Matka otula płaszczem matczynej miłości

KasiaS
KasiaS
03.09.20 09:40

O wiarę dla Dominiki.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x