Nowe życie z Jezusem: Łaska spokoju o zdrowie dziecka

Dzień dobry wszystkim. Czytam wasze świadectwa systematycznie od 2 lat, dodają mi one dużo siły, wsparcia i tworzą nowa rzeczywistość, taką świadomość, że jest nas coraz więcej, że to się dzieje wokół nas, tak naprawdę…że tak długi czas żyłam odcięta od takich „cudów”…a teraz życie nabrało innego znaczenia, wymiaru. To moje pierwsze świadectwo, wiem, że Matka Boska oczekuje ode mnie żebym opisała poprzednie cuda i to jak Bóg zadziałał w moim życiu …i to jak bardzo uciekałam całe życie od niego.

Zakończyłam niedawno 6 nowennę w intencji mojego dziecka, które noszę pod sercem, wyniki były bardzo złe i wskazywało duże wady genetyczne kończące się śmiercią dziecka do 3 miesięcy po porodzie. …płakałam, lekarze zalecali aborcję…mówili że mam prawo, jednak ja nawet nie myślałam o takim rozwiązaniu, wiedziałam że tu może pomóc tylko NP a jeżeli Bóg ma inną wolę to godzę się na to, co On dla mnie przygotował. W sumie to jest tak u mnie, że zawsze gdy rozpoczynam nowennę, Matka Boska mnie do niej woła, słyszę w sercu intencję i że mam zacząć. I tak było tym razem, od momentu decyzji poczułam błogi spokój, cała nowenna dała mi równowagę emocjonalną, odeszły lęki mimo kolejnych wizyt u lekarzy gdzie cały czas mówiono mi o aborcji. Poddałam się całkowicie prowadzeniu Matki, wierzyłam i wierzę, że moje dziecko jest pod dobrą opieką.

Wyniki z ostatnich tygodni mówią, że dzidzia rozwija się doskonale, podczas nowenny dostałam informację o kolejnej intencji…myśli jakie przechodziły podczas modlitw skierowały mnie na jeszcze jedną sprawę, której nie byłam świadoma, a może uwolnić mnie od działania złego które ciąży na mnie od długiego czasu. Wszyscy którzy zaznali łaski nowenny wiedzą, że intencja jest tylko samą powierzchowną warstwą, że podczas 54 dni odkrywają się poukrywane pod nią kolejne warstwy, grzechy, zranienia, żale, brak wybaczenia, to światło które pada na nas wtedy tak dużo nam uświadamia.

Polecam wszystkim mamom książeczkę „Czekając na cud narodzin-modlitwy matki”, na podstawie interpretacji rozważań różańcowych zawartych w tej książeczce, jeszcze bardziej zrozumiałam na czym polega rodzicielstwo w zgodzie z Panem Bogiem. Bardzo polecam tą książeczkę wydawnictwa Paganini.

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!