Kasia: Mąż z nieba

Modliłam się Nowenną Pompejańską o znalezienie męża dla mojej przyjaciółki. Jej Mama odmówiła dwie nowenny w tej samej intencji i kilka lub kilkanaście innych osób również modliło się różnymi nodlitwami lub ofiarowało Komunię Świętą. Niecały rok temu poszła na pierwszą randkę z chłopakiem, z którym za 3 tygodnie biorą ślub! Czekała na niego dłużej niż 10 lat, ale teraz ten szmat czasu nie ma już żadnego znaczenia, bo znalazła najwspanialszego mężczyznę, którego Bóg schował specjalnie dla niej 🙂 Pamiętajcie, że nawet jeśli nie dokończycie Nowenny, musicie kolejny raz zacząć od nowa, to żadne Zdrowaś Mario nie ginie. Modlitwa to nie jest koncert życzeń, a Nowenna Pompejańska to nie spełnianie wszystkiego w zamian za odfajkowanie modlitw na piątkę. Ale każda modlitwa wołającego serca nie pozostanie
obojętna Maryi! Chwała Bogu i Królowej Różańca Świętego!

5 3 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
17.07.20 17:39

„Bóg schował specjalnie dla niej” ładnie napisane,prawda 

Radek
Radek
17.07.20 17:55

Ona nie pomaga nie ma co się łudzić

AgnieszkaC
AgnieszkaC
17.07.20 22:20
Reply to  Radek

Uściślijmy, pomaga, ale nie wszystkim.
Są wybrani i są niewysłuchani.

Radek
Radek
17.07.20 22:39
Reply to  AgnieszkaC

To się zgadza wybranym

Dziewczyna
Dziewczyna
17.07.20 22:16

Jesteś wspaniałą przyjaciółka, sama chciałabym mieć taką:) niestety nie mam żadnej ale mam nadzieję że Bóg to zmieni jakoś Szczęścia dla Młodej Pary

anna
anna
17.07.20 23:33

Mój Mąż też został uchowany dla mnie przez Matkę Bożą. Modliłam się o dobrego Męża przez 10 długich lat. Nowenny Pompejańskiej jeszcze wówczas nie znałam, ale na różańcu sie modliłam. Prosiłam też św.Judę, Ojca Pio, św.Józefa. Chodziłam na Pielgrzymki na Jasną Górę . Czas płynął, a ja mimo iż ciągle obracałam się między ludźmi byłam wciąż sama. W okolicy 34 urodzin spasowałam, uznając iż wolą Bożą jest to, bym była sama. Mimo iż bardzo pragnęłam być żoną i matką pogodziłam sie z samotnością. I w sposób zupełnie „przypadkowy”, zbiegiem najdziwniejszych okoliczności poznałam przyszłego Męża . Od tamtego czasu minęło 14… Czytaj więcej »

Gość
Gość
18.07.20 09:04
Reply to  anna

Gratuluję, piękne świadectwo Kasi i Ani, Chwała Panu, wierzę że Pan Bóg ma plan na nasze życie On wie co dla nas jest najlepsze. Samotność też jest po cos, może potok by docenić bardziej późniejsza miłość. Ufajmy mimo wszystko.

enia
enia
18.07.20 09:42

Kasia ta przyjaciółka niech napisze świadectwo za 10 lat,że jest z tym mężem i jest szczęśliwa 

kocham
kocham
18.07.20 11:57
Reply to  enia

Ja tam gratuluję znalezienia miłości! Enia, po co pisać komentarze w stylu „ta przyjaciółka niech napisze świadectwo za 10 lat,że jest z tym mężem i jest szczęśliwa”? Wiadomo, że relacja jest zmienna, raz jest lepiej, a raz gorzej! Najważniejsze że chcą być razem, biorą ślub kościelny, a więc chcą poprzez sakrament deklarować sobie miłość i potem w niej wzrastać! Zakładam że żyją w czystości. Małżeństwo to wspólnota dwóch osób i Boga, jeśli go się tylko zaprosi! Będą mieli różne momenty na drodze, ale po co takie komentarze pisać, tak jakby teraz ich miłość była niczym i dopiero za 10 lat… Czytaj więcej »

Katarzyna
Katarzyna
22.07.20 23:23
Reply to  kocham

Po to takie komentarze, że w euforii, to na różne rzeczy człowiek się decyduje. I zawsze ten i ta dopiero co poznani są najlepsi i na całe życie. Z tego świadectwa wynika, że przyjacióka poznała chłopaka i planują ślub (jest to jak najbardziej świadectwo wysłuchanej modlitwy, ale jakby w I części) ta II część to będzie za 5,10, 15,20 i więcej lat w małżeństwie. Dobry przykład, to świadectwo z przed paru dni żony, która po 33 latach związku odkryła, że mąż ją zdradza, bo ma za dużo czasu i po Nowennie Pompejańskiej, powrót męża na nowo do małżeństwa, to jest… Czytaj więcej »

10
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x