Wioleta: Ogrom łask

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna
z nowenną Pompejańska zetknęłam się już około 6 lat temu. Szukałam wtedy ratunku w bardzo silnych zaburzeniach lękowych. Pomimo tego,że nie dokończyłam nowenny zostałam uzdrowiona z nerwicy. Chwała Najświętszej Maryi za tą łaskę. Przeżyłam wtedy głęboki nawrócenie, spowiedź z całego życia. Niesamowite jest to jak Maryja przypominała mi o grzechach z których nigdy wcześniej się nie spowiadałam, ba, nawet uważałam że to przecież nie jest grzech…
Obecnie odmówiła 3 nowenny (2 za mojego męża o jego nawrócenie i o czystość,szerzej mówiąc o uwolnienie go od grzechu pornografii i masturbacji) Trzecia nowennę odmówiła w intencji zdrowia naszego synka. Było tak że odmawiałam dwie nowenny na raz ( było mi bardzo ciężko)
Kiedy nasz 4 miesięczny syn budził się w nocy to trzymając go na rękach odmawiałam różaniec, on zasypiał a ja trwalam godzine na modlitwie. Z Każdym dniem myślałam żeby to zakończyć, że nie dam rady…
Ale wytrwałam. Przy odmawianiu nowenna za męża między nami było różnie, miałam wrażenie że jestem dla niego obcą osobą. Nie zauważał mnie dosłownie..
Ta sytuacja była dla mnie ciężka.
Pod ko jak części dziękczynna jak gdyby wszystko sie odwróciło, miedzy nami po prostu zajaśniało słońce. Mamy dla sobie czas, rozmawiamy że sobą. Jest diametralna różnica. On stał się pogodną osobą. Jeżeli chodzi o jego nawrócenie to na razie nie widzę zmiany, ale wierzę, głęboko wierze, że będziemy wspólnie uczestniczyć w Eucharystii, będziemy wspólnie się modlić i damy piękny przykład naszemu synkowi jak powinna wyglądać prawdziwa chrześcijańska rodzina.
Obecnie odmawiam 4 nowennę w intencji nawrócenia grzeszników spośród których ja jestem pierwsza.
To prawda,że ta nowenna jest modlitwa nie do odparcia
Kochani ja nie umiem już żyć bez różańca
Mam go wszędzie że sobą.
Różaniec jest potężna modlitwą.
Módlcie się z wiarą.
Polecam także wszystkim traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Maryi Panny Św. Ludwik Grignon de Montfort.
Polecam także lekturę o Naśladowaniu Jezusa Tomasz a Kempis.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x