Filip: Harmonia

W związku z moją dziewczyną nie układało się najlepiej od jakichś 3 miesięcy. Chodziło głownie o to, że przeszkadzał mi jej światopogląd, ponieważ ma bardziej liberalne spojrzenie na świat. Każdy kolejny dzień był gorszy od poprzedniego, w końcu nie wytrzymałem i przerwałem tą relację. Na początku poczułem ulgę, że nie muszę się już martwić, jak to z nami będzie, czy weźmiemy ślub kościelny, czy nasze dzieci będą wychowane w wierze, itp. Ale ponieważ bardzo się ze sobą zżyliśmy, wrólciliśmy do siebie, niestety te same problemy i uporczywe myśli nie zniknęły. Czułem, że potrzebuję czegoś specjalnego.
Wtedy przez przypadek natknąłem się na nowennę pompejańską, w duchu poczułem, że jest ona odpowiedzią Matki na moje nieszczęście. Zapoznałem się z „zasadami” odmawiania, zainstalowałem specjalną aplikacje na telefon do nowenn i rozpocząłem tą cudowną modlitwę o nawrócenie mojej ukochanej.

Jak piszę to świadectwo, jestem już dwa dni po swojej pierwszej modlitwie nie do odparcia (z pewnością nie ostatniej). Czuję, że różaniec stał się przedłużeniem mojej ręki, a Matka Boska czuwa nad naszym związkiem. Wreszcie odzyskałem spokój, którego desperacko potrzebowałem. Zły działał na różne sposoby, aby mnie zniechęcić, np. poprzez wzmożony pociąg seksualny do innych kobiet, lecz ostatecznie to Bóg i Królowa Nieba i Ziemi zwyciężyli.

Do bycia wielce bogobojną osobą jeszcze mojej dziewczynie daleko, ale czuję wewnętrzny spokój, że jest w dobrych rękach, a nasza miłość nigdy nie była mocniejsza.

To najlepsza modlitwa w dziejach!!!

Doskonała książka

do przemyśleń dla osób, które nie rozumieją pobożności maryjnej albo uważają ją za przesadzoną.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!