Jola: Nieoczekiwane łaski

To była moja pierwsza nowenna. (Koniec 11.01.20r) Pragnę podzielić się z Wami blogoslawienstwem jakie mnie spotkało mimo iż nie otrzymałam jeszcze tej łaski o którą się modliłam. (Pomoc w znalezieniu pracy) Zacznę od pomocy jaką otrzymałam w poprawie relacji małżeńskich i rodzinnych a także w żuceniu nałogu nikotynowego, alkoholowego i grzechu nieczystosci. Pomoc w modlitwie którą zaniedbywałem od lat a NP uświadomiła mi jak wiele straciłam przez tyle lat. Od tamtej pory czułam opiekę Matki Najświętszej w każdej czynności jaką podejmowałam. Stałam się odważniejsza otwarta na potrzeby innych ludzi. Z całego serca polecam modlitwę NP tym którzy nie wiedzą jaką drogę w życiu mają wybrać. Na początku myślałam że nie dam rady ale jeśli się bardzo czegoś pragnie to wszystko jest możliwe, Pan Bóg tak poprowadzi nasze życie że wszystko zaczyna się układać jeśli tylko Bóg będzie na pierwszym miejscu.


Nasze intencje modlitewne:

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
KrystynaMateusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Jolanto, myślę, że w pierwszej kolejności otrzymałaś pomoc w tych sprawach, dzięki którym będziesz teraz mogła znaleźć upragnioną pracę.

Krystyna
Gość
Krystyna

Świadectwa są piękne i dobrze ze intencje zostały wysłuchane, ludzie nauczcie się pisać!! Zucac piszemy przez Rz!