Beata: Przemiana życia

W moim życiu działo się bardzo źle,chciałam umrzeć, rozwalone życie, ciężka choroba,uzależnienia, nienawiść do siebie od zawsze, niby chodziłam do kościoła ale byłam daleko od Boga I Maryji,popsułam w życiu wszystko co można było popsuć.
Nowennę zaczęłam odmawiać w intencji mamy kiedy zachorowała na sepsę, następną w intencji córki ,która też bez przerwy choruje choć ma już 16 lat I odeszła od Boga,nie zaznałam w życiu miłości,małżeństwo ogrom cierpień,dom rodzinny patologia,dopiero moja mama tak nazywam Maryję I tata Bóg, którego nie miałam w domu dają mi miłość tak namacalnie oraz opiekują się mną,prowadzą,nawet zaczęłam myśleć o sobie dobrze I życzyć innym dobrze,błogosławić innym,modlić się za ludzi,śmiać się,żyć,rozmawiać z ludźmi ,przez kilka lat mówiłam bardzo mało.
Módlecie się na różańcu, to jedyny ratunek dla nas wszystkich ,mi nic innego nie pomogło ani lata terapii ,ani mityngi,ani szpitale,ani rozwód tylko Pompejanka przemienia mnie, moje życie I daje nadzieję, że będzie dobrze z moją niebieską cudowną rodziną.

Obejrzyj

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"


Nasze intencje modlitewne:

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
DorotaMateusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

To świadectwo pokazuje, jak wielką moc ma Nowenna Pompejańska. Dziękuję Beato.

Dorota
Gość
Dorota

Piękne świadectwo, bardzo dziękuję.