Lucyna: O uzdrowienie z choroby

Chciałam złożyć świadectwo, ale w sumie nie wiem od czego zaczac. Odmówiłam kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt nowenn, w większości z prośba o cud, o uzdrowienie z choroby mojej córki, z nieuleczalnej choroby jelit, bardzo wyniszczającej organizm. Cud się nie wydarzył… przynajmniej narazie , ale cały czas Matka Boska opiekuje się nami… kiery wydawało się, ze już jest tak zle, ze myslalam tylko co gorszego może mi się jeszcze przydarzyć pojawiało się światło w tunelu, w jakiś sposób dostałyśmy się na leczenie biologiczne… Wielka nadzieja, poprawa jakby z dnia na dzień, chwila wytchnienia od bólu, a za 2 -3 miesiące nawrot choroby i kolejne załamanie… I znowu badania, sterydozaleznosc, wycieńczenie… tak to pokrótce mogę opisać… I kolejne leczenie biologiczne, tym razem z lepszym efektem… i cały czas opieka Matki Boskiej Pompejanskiej, Bo mimo tego ze bardzo obciążające leki, ze sterydy, córka wyglada dobrze, nie mampowiklan polekowych w miarę dobrze się czuje… Zyje nadzieja, ze będę mogła kiedyś napisać świadectwo, ze wydarzył się cud, ze choroba zniknęła, będę się goraco o to modliła..
a teraz dziekuje Ci Matenko za wszystko i prosze nie opuszczaj nas, opiekuj się moimi dziećmi, czuwaj nad cała nasza rodzina. A Wszystkim goraco polecam te modlitwę, bo może zdziałać cuda… naprawde..

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?


Nasze intencje modlitewne:

 

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
GFeniaankaGrażyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Grażyna
Gość
Grażyna

Módl się i nie ustawaj! Jezus żyje i uzdrawia tak samo dziś, jak i tysiące lat temu. Obejrzyj program Dotyk Boga, są w nim świadectwa osób, które zostały uzdrowione i co najważniejsze -doświadczyły realnej obecności Jezusa w swoim życiu.
Błogosławię wszystkim czytającym!

anka
Gość
anka

Podobnie jak pani Grażyna też polecam kanał na YouTube „Dotyk Boga”. Ludzie dają dużo świadectw uzdrowień poprzez ten kanał. Nie trać nadziei. Od siebie mogę napisać, że Pan Jezus przemówił do mnie poprzez prowadzących, tzn. mieli oni poznanie odnośnie pewnej konkretnej sytuacji w moim życiu. Nie liczyłam na to, byłam raczej zrezygnowana i miałam bardzo podkopaną wiarę w tamtym okresie. To mi pokazało, jak bardzo Bóg się nami interesuje i że nasze problemy nie są mu obojętne.

enia
Gość
enia

Lucyna zamów Msze św za Córkę o uzdrowienie. Porozmawiaj z Kapłanem,czy nowennę 9 Mszy św

Gabriela
Użytkownik
Wytrwały
Gabriela

Witaj Eniu w Nowym 2020 Roku! Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi….oraz wytrwałości na forum!

enia
Gość
enia

Witaj!
Tobie i Twojej Rodzinie wszystko co najlepsze na ten Nowy Rok.
Do twarzy Ci w niebieskim

enia
Gość
enia

Gabrielo mogę Cię prosić ,abyś napisała intencję na Msze św za admina, prowadzących tę stronę,nas forumowiczów. Ja odpiszę i zamówię.Ty to zrobisz najlepiej.Proszę

Gabriela
Użytkownik
Wytrwały
Gabriela

Zaskoczyłaś mnie…ja podałabym np. „Boże, przez wstawiennictwo Królowej Różańca z Pompei oraz błogosławionego Bartolo Longo, prosimy o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Pana Marka oraz zespół zaangażowany w prowadzeniu tej strony (forum), jak i wszystkich piszących świadectwa oraz komentarze – o dary Ducha Świętego. Niech to forum zaowocuje miłością i dobrem bliźniego. Tak nam dopomóż Boże Ojcze Wszechmogący”.
Oczywiście to trudno nazwać ostateczną wersją. Skreśl to, co niepotrzebnie lub dopisz to, co jeszcze konieczne.

enia
Gość
enia

Nie ma to jak w Rodzinie, odpisuję i zamawiam.Napiszę kiedy Msza św będzie odprawiona,a jak już intencje będą wypisane to prześlę p.Markowi na maila.
Uściski

enia
Gość
enia

Msza św.zostanie odprawiona 27/03/2020 o godzinie 6,30