„Królowa Różańca Świętego” – czasopismo pompejańskie dla Ciebie

Drodzy Czciciele Matki Bożej Pompejańskiej!

Właśnie wchodzimy w dziewiąty rok wydawania naszego czasopisma poświęconego Matce Bożej Pompejańskiej. Kiedy pojawił się ten pomysł w 2011 roku, podczas pielgrzymki do Pompejów, nigdy nie przypuszczałem, że uda się nam tak długo przetrwać z tą inicjatywą. Niemal bez środków pieniężnych, zaplecza technicznego, bez… praktycznie niczego powstało nowe czasopismo. Ale wystarczyły gorące serca i szczere chęci, a pomoc przyszła z nieba. 

Najstarsi czytelnicy tej strony pamiętają, że pierwszy numer naszej gazety rozdawaliśmy bezpłatnie każdemu, kto był otwarty na przesłanie płynące z Pompejów. I mimo wielu problemów, udało się jakoś przetrwać w czasach, w których – jak wiadomo – prasa drukowana wymiera.

Nie znasz jeszcze „Królowej Różańca”? – Czas to zmienić!

Większość z nas szuka informacji w internecie i czyta głównie artykuły opublikowane na różnych stronach. Niektórzy nieufnie podchodzą do propozycji zamówienia czasopisma. Jeśli i Ty należysz do tej grupy osób, to dam Ci trzy argumenty, aby poznać „Królową Różańca”. Oto one:

  1. Jesteśmy jedynym czasopismem, które rozpowszechnia nowennę pompejańską. Jednocześnie kształtujemy pobożność Maryjną i piszemy na wiele innych tematów.
  2. Z naszego czasopisma wyrasta wiele różańcowych inicjatyw. Bez czasopisma ich funkcjonowanie nie ma sensu… Należą do nich np. rozpowszechnianie obrazków z nowenną pompejańską, Radio Różaniec, codzienna wspólna modlitwa na Youtube i Facebooku, rekolekcje i pielgrzymki pompejańskie, organizowanie Mszy w Pompejach w naszych intencjach, apostolstwo wśród więźniów i ich rodzin, aplikacje na smartfony poświęcone różańcowi i nowennie pompejańskiej, a nawet zrealizowaliśmy trzy filmy związane z nowenną pompejańską!
  3. Jeśli to Cię nie przekonuje, pobierz bezpłatne wydanie „Królowej Różańca” i po prostu zobacz, o czym piszemy! Ściągnij plik PDF stąd i sam oceń, czy „Królowa Różańca” jest dla Ciebie wartościowym czasopismem.

Pobierz bezpłatny PDF

Chcemy Cię mieć wśród naszych Czytelników!

Bądźmy w łączności ze sobą. Wiemy, jak trudny to czas dla wydawców prasy katolickiej. Także dla nas. Mimo wielu ograniczeń, jesteśmy jednym z najtańszych, jeśli nie najtańszym czasopismem katolickim w Polsce. Cena 4,90 zł za jeden numer to średni koszt biletu w komunikacji publicznej. Cena jest najniższa z możliwych. Za 30 zł otrzymujesz całoroczną prenumeratę z bezpłatną wysyłką do dowolnego miejsca w Polsce! Ale to nie wszystko:

Modlitewnik pompejański…otrzymaj w prezencie oficjalny modlitewnik pompejański!

Wraz z numerem 43 „Królowej…” będziemy wysyłać dodatkowo i bezpłatnie oficjalny modlitewnik sanktuarium w Pompejach, napisany przez bł. Bartola Longo, autora nowenny pompejańskiej! Włoska edycja doczekała się 445. wydań. Teraz wersja polska czeka na Ciebie!

Jak otrzymać modlitewnik? – To proste! Wystarczy być prenumeratorem „Królowej Różańca Świętego”! Już 1 lutego rozpoczynamy wysyłkę czasopisma. Jeśli zdążyć zaprenumerować do tego czasu, to wraz z naszą gazetą otrzymasz modlitewnik.

Serdecznie dziękuję za Twoją uwagę i apostolstwo pompejańskie!

Marek Woś, redaktor naczelny

 

Gdzie zamówić prenumeratę?

Zapraszamy do zamawiania w księgarni internetowej rosemaria.pl – to najszybsza i najwygodniejsza metoda.

Prenumerata "Królowa Różańca Świętego"

„Królowa Różańca Świętego” to czasopismo poświęcone Matce Bożej Różańcowej oraz nowennie pompejańskiej.

Zobacz

 

 

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

Zapraszamy

na rekolekcje internetowe

ze św. Józefem