Zamów obrazki z nowenną pompejańską!

Moi drodzy, miło mi poinformować, że wznawiamy naszą akcję wysyłkową obrazków z nowenną pompejańską! Zapisz się i odbierz swój pakiet!

Wysłaliśmy już ponad pół miliona obrazków, a wciąż przychodzą zapytania o kolejne! Wciąż ich brakuje. Nam, jako niewielkiej Fundacji, trudno by było pokryć tak wielki zakres dystrybucji i kosztów. Stąd pomysł, aby kontynuować tę inicjatywę!

A oto plan na najbliższy czas: od 15 listopada wysyłamy pakiety z nowennami pompejańskimi. Obrazki wyślemy do każdej chętnej osoby. 

Jeśli podoba Ci się ten pomysł, wesprzyj go!

Nasza Fundacja daje ręce do pracy. Obrazki należy jednak wydrukować w drukarni i zapłacić Poczcie za przesyłkę. Musimy zatem unieść ten koszt razem. Proszę więc Ciebie o wsparcie choćby symboliczną złotówką. Skoro tyle razy się udało, dlaczego miałoby się nie udać tym razem? Wszystko w naszych rękach! Jak wesprzeć – zobacz niżej.  

Gdzie można zamówić swój pakiet z obrazkami?

Wypełnij poniższy formularz:

Formularz zamówienia obrazków

BARDZO ważne dwie zasady: 

 1. wypełnij DOKŁADNIE dane do wysyłki,
 2. podajemy wyłącznie SWÓJ adres w Polsce (nie podajemy do innych osób, parafii, instytucji).

Gdzie można wesprzeć?

Na stronie wdowigrosz.pl została otwarta specjalna zbiórka. Wszystko zostało na niej szczegółowo rozpisane. Zobacz tutaj.

Serdecznie Cię zapraszam do tej formy apostolatu różańcowego!

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego

PS. Działajmy razem i odbierzmy upominki!

Dla naszych Darczyńców przygotowaliśmy tym razem NAGRODY, a są to różańce pompejańskie i dyplomy:

 • Każdy darczyńca bez względu na wielkość darowizny otrzyma pakiet nowenn pompejańskich,
 • Darczyńca od 100 zł otrzyma różaniec pompejański i dyplom z podziękowaniami. UWAGA! Dyplomy i różańce dla Darczyńców otrzymają Państwo w osobnej przesyłce, nie razem z obrazkami z nowenną pompejańską.

 

 • Wspaniały pomysł, a jeszcze byłby wspanialszy gdyby można uzyskać w języku niemieckim, wyjechaliśmy z Polski, gdy dzieci miały 5 i 8 niestety katechizacja dzieci była sprzed 35 laty bardzo słaba… reszty nie muszę dopowiadać, bo jest znana.. Bóg zapłać za wysłuchanie.

 • Witam, Napisałem świadectwo dnia 21.03.20. Nie ukazało się jeszcze?
  Leszek-otrzymane łaski.pozdrawiam

 • Wspaniały pomysł. Też cały czas myślę o tym jak spełnić obietnicę daną Matce Bożej, a to jest bardzo wielkie wsparcie realizacji tego dobrego dzieła. Będzie z tego dobro ❤️. Z Bogiem ❤️

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!