Aby zrealizować to Maryjne dzieło potrzebujemy wsparcia Czcicieli Matki Bożej, Twojego wsparcia!

Maryja od wieków jest Królową naszego Narodu. Chroni nas przed wrogami, otacza opieką i wspiera w trudnych czasach. Któż nie zna tych słów: „Idźmy tulmy się jak dziatki do serca Maryi Matki. Czy nas nęka życia trud, czy to winy czerni brud! Idźmy, idźmy ufnym krokiem, z rzewnym sercem łzawym okiem. Serce to zna dzieci głos, odwróci bolesny cios.”

Od wieków śpiewamy piękne pieśni ku czci Maryi

Teraz w tym szczególnym czasie chciejmy wrócić do znanych i tych zapomnianych pieśni maryjnych, którymi modlili się nasi rodzice, dziadkowie. Bowiem jak pisał św. Augustyn: „Kto śpiewa ten dwa razy się modli!”

Hołdem i podziękowaniem od nas dla Matki Bożej za opiekę nad nami i naszymi rodzinami niech będzie nagranie płyty z pieśniami w nowych aranżacjach przez zespół LUMEN. To znany zespół choćby z anteny Radia Maryja, który wydał takie płyty jak: „Miłosierdzie Boże” na podstawie „Dzienniczka” św. Faustyny czy „Psalmy Dawida”. Zespół LUMEN koncertował ze swoimi występami w Polsce i poza granicami. Kto nie zna np. tego pięknego utworu, ten niech posłucha i zaśpiewa z nadzieją – „Okaż mi Boże Miłosierdzie swoje!”: ZOBACZ: https://www.youtube.com/watch?v=qnwbFwJOFbQ

Poznaj Zespół!

Wywiad z Zespołem Lumen: JESTEŚMY MŁODZI DUCHEM!

 

Twoja róża dla Maryi!

Aby zrealizować to Maryjne dzieło potrzebujemy wsparcia Czcicieli Matki Bożej – Twojego wsparcia! Aby mogła powstać ta wzruszająca, piękna płyta dla Matki Bożej potrzebne są fundusze w kwocie ok.15 tys. złotych. Takie są bowiem koszty nagrań, studia, realizacji dźwięku i przede wszystkim pracy wybitnych artystów z zespołu LUMEN.

Jako Fundacja Królowej Różańca Świętego musimy w pracy nad płytą poprosić o wsparcie Czytelników naszego czasopisma „Królowa Różańca Świętego” oraz wszystkich tych, którym bliska jest Maryja, Jej różaniec i nowenna pompejańską, którą szerzy nasza Fundacja. Prosimy o datek – różę dla Maryi.

Płyta ta pozwoli powrócić do pięknych i czasem zapomnianych pieśni, przypomnieć je w nowym wydaniu i przywrócić na nowo do „życia”. Wybieramy do płyty najpiękniejsze utwory, które przez lata śpiewali nasi rodzicie, dziadkowie, które wspierały w trudnych chwilach Polski naród.

Na miesiąc różańcowy

Jaki jest najlepszy czas na ofiarowanie płyty Matce Bożej i jej Czcicielom? Jest to miesiąc różańcowy – październik. Wierzymy, że przy Waszym wsparciu płyta powstanie w tym właśnie miesiącu. Oczywiście prace nad nią muszą zacząć się odpowiednio wcześniej. Jesteśmy już po rozmowach z zespołem LUMEN, razem wybieramy pieśni do płyty i zespół jest już gotowy do pracy nad nimi!

Podziękowania dla Darczyńcy

Każdy komu zależy aby przywrócić do „życia” pieśni maryjne, które towarzyszyły pokoleniom Polaków, może wesprzeć to dzieło dobrowolnym datkiem.

Darczyńcy, którzy wpłacą kwotę powyżej 100 zł otrzymają gotową już płytę, której tytuł będzie brzmiał: „Matko, która nas znasz…” ze specjalnymi podziękowaniami.

Wesprzyj płytę dla Matki Bożej, okaż Jej wdzięczność za wieki opieki nad naszą Ojczyzną!

„Cześć Maryi, cześć i chwała, Pannie świętej cześć! Śpiewaj, śpiewaj, ziemio cała, hołd Jej śpiesz się nieść!”

Możesz DOŁĄCZYĆ DO POMOCY TUTAJ:

https://wdowigrosz.pl/wyswietlane-projekty//details/77

Bóg zapłać za każdą pomoc!

Marek Woś

Fundacja Królowej Różańca Świętego

 

 

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!