Sylwia: Otrzymałam więcej niż prosiłam

Chcę podziękować Matce Bożej za to wszystko co otrzymałam,a na co nie zasłużyłam. Ile było już odmówionych przeze mnie Nowenn Pompejanskich,w różnych intencjach przez okres tych 5 lat-nie zlicze. Za to wszystko co otrzymałam będę Bożym dłużnikiem do śmierci. Wymodlilam sobie wspaniałego męża i najcudowniejsze Owoce Miłości-
córeczkę i synka,a obecnie jestem w stanie błogosławionym. A jeszcze przeszło 6 lat temu,moje życie nie miało najmniejszego sensu,przez to wszystko co mnie spotkało. Człowiek z którym tworzyłam bardzo toksyczny związek,rok temu wziął ślub kościelny- nie przyjmował Komuni Św.od szkoły średniej i z Bogiem był na bakier. Pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji jego nawrócenia. Kolejną Nowennę odmawiałam z prośbą o to,bym potrafiła pogodzić się z wolą Bożą i ją przyjąc i po odmówieniu tej Nowenny dostałam jakby drugie życie-dostalam więcej niż na to zasłużyłam. Chcę zachęcić wszystkich do odmawiania tej cudownej i niezwykłej modlitwy,bo ona sprawia, że otrzymamy dużo więcej niż o to prosimy,pomimo iż być może nie wszystkie modlitwy zostaną wysłuchane „po naszemu-jak my chcemy”,jak też było w moim przypadku. Modlitwa różańcowa-Nowenna Pompejanska,to nie różdżka spełniająca życzenia,ale jest to autentyczna Boża Pomoc,tylko wtedy,kiedy autentycznie Bogu zaufamy,gdy z wiarą wypowiemy
słowa – Boże ufam Ci i oddaję Ci moje życie,by przyjąć Twoją wolę. Ja odmawiając każdą kolejną Nowennę Pompejanska,kiedy o coś proszę,mowie proszę o… jeśli tylko taka jest Twoja Wola Maryjo. Nadmienie, że nie tylko w życiu rodzinnym ale i w pracy zawodowej Matka Boża bardzo mi pomogła wysłuchując moich próśb. Chcę wszystkich zachęcić do zawierzenia Matce Bożej,i prośmy ją o to, co po ludzku dla nas jest ważne,a Maryja już sama zdecyduje,czy aby to o co prosimy będzie dla nas dobre i przyczyni się do naszego zbawienia. Różaniec to najpotężniejsza Moc,by przetrwać trudności i burze naszego życia- by nie utonąć. Pozwólmy by Matka Najświętsza prowadziła nas za rękę- odmawiajmy różaniec! Królowo Różańca Świętego Módl Się Za Nami!

Nowenna 

do ojca Dolindo

20-28 kwietnia

  • Przepiekne swiadectwo. Własnie tego potrzebowałam… Dziekuje z całego serca.
    Chwała Panu i Maryi Najswietszej. Zycze wszelkich potrzebnych darów od Pana Boga i szczesliwego rozwiazania.

    • Dziękuję z całego serca i dla Ciebie również niech Matka Najświętsza zsyła jak najwięcej błogosławieństw. W różańcu jest niezwykła MOC.

  • Sylwio jak dla mnie to świadectwo trochę niezrozumiałe. Ten człowiek z którym tworzyłam toksyczny związek jak piszesz, to Twój mąż? Czy piszesz i kimś innym.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!