Grażyna: Ogrom łask

Około 10 lat temu miałam robiony rezonans kolana prawego i TK odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Wyniki wskazywały, że są duże zmiany w kolanie i w kręgosłupie. Niedawno miałam robiony rezonans kolana i kręgosłupa. Wyobraźcie sobie, że po około 10 latach kolano i kręgosłup są w lepszym stanie niż były. Wierzę, że to Maryja mi to wyprosiła. Nie odmawiałam Nowenny w tej intencji, a odmawiałam przeważnie za osoby z mojej rodziny. Miałam też niedawno robioną mammografię, cytologię i usg narządów rodnych i tarczycy. Wyniki są prawidłowe. Robiono mi rtg dłoni i kręgosłupa szyjnego, gdyż bolały mnie po ciężkiej pracy, ale wszystko jest w porządku. Może to błaha sprawa, ale nie dla mnie, miałam badanie zębów i też jest wszystko z nimi OK.
To Maryja mnie odnalazła wiele lat temu dając mi do reki broszurkę z Nowenną i zaprowadziła do Jezusa. Poznałam Boga dobrego i kochającego. Gdy odmówiłam pierwszą NP zaczęłam się zmieniać ja i moje życie. Oczywiście na lepsze. Zachęcam do odmawiania NP. Dzieją się cuda. Jestem tego świadkiem.

Dewocjonalia

ze św. Antonim!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Katarzyna
Katarzyna
25.10.19 20:05

Wierzę Pani Grażyno! Życzę żeby stan kregoslupa nie ulegal pogorszeniu. Sama miewam dziwne bóle i okazuje się, że wszystkie mają związek z kręgosłupem. To nasz stelaż, o który zaczynamy dbać czasem za późno, bo jak się jest młodym to wszystko hula, a im dalej, tym bardziej wszystko się psuje. Wielu łask i opatrzności Bożej życzę Pani

Grażyna
Grażyna
26.10.19 12:22
Reply to  Katarzyna

Bóg zapłać Pani Kasiu. Niech Pan błogosławi Pani w każdej sferze życia, a Maryja ma w swojej opiece.

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x