Adam: Zagrożone małżeństwo

Dokładnie 3 lata temu żona opuściła mnie dla innego mężczyzny. Prosiłem, błagałem, nic nie pomagało. Znalazłem wtedy Nowennę Pompejańska. Maryja wyprosiła u Pana łaskę i żona po 3 miesiącach wróciła do mnie. Niestety ostatnio znów zaczęło się bardzo źle dziać w naszym małżeństwie, jest zagrożone rozpadem tak jak nasza rodzina. Znów się modlę i proszę Boga o cud ratowania nas. Z ufnością oczekuje na kolejny powrót żony, tym razem już na dobre, bo nasze małżeństwo będzie odmienione w Panu.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzejowa
Andrzejowa
11.10.19 19:31

Dziś w Ewangelii są słowa Pana Jezusa, że po powrocie złego ducha do domu, z którego został on uprzednio wyrzucony- stan nowego człowieka jest jeszcze gorszy. Jednorazowe nawrócenie i gest powrotu do męża nie wystarczyły i szkoda,że tak się stało. Pewnie zaraz zaczną się analizy: A dlaczego odeszła, a w czym inny był lepszy A Ty gorszy, a czemu nie było jej dobrze że znów odeszła, a czy jej wybaczyłes i nie mściłeś się po jej pierwszym wybryku itd..albo skąd to przekonanie,że teraz małżeństwo będzie „odmienione w Panu”? Kluczowe znaczenie ma tylko to,co Ty zamierzasz i w czym chcesz aby… Czytaj więcej »

Piotr
Piotr
11.10.19 20:17

Módl się również o jej nawrócenie, pojedź na Jasną Górę co pierwszą sobotę zawierzenia,
linka nie, link podałem…

Iza
Iza
12.10.19 11:31
Reply to  Piotr

Byłam 2 razy na aktach zawierzenia. Nic to nie daje

Piotr
Piotr
12.10.19 13:39
Reply to  Iza

Oj, daje, daje, ja byłem i otrzymałem łaski. Więc prosze nie pisz tak, ze nie działa,bo nie uwierzę, bo uznam to za małą krytykę, herezję .Wszystko zależy od tego co napisałaś, bo wiadomo,. Ważne,ze byłaś, to zobaczysz u siebie zmiany,a to jest chyba najważniejsze. Pewnie nie byłaś nawet skoro tak piszesz, ze nie działa ? Długo trzeba czekać i być cierpliwym… Żle patrzysz na te zawierzenie, to nie jest magia, ze ma działać juz natychmiast! Trzeba też samemu trochę pomóc i prosić, to tak jak z wysyłaniem CV, Sam telefon nie zadzwoni nagle, bez wysłania CV do firmy, Oczywiśćie Bóg… Czytaj więcej »

Piotr
Piotr
12.10.19 14:03
Reply to  Piotr

jeśli cos chaotycznie napisałem to prosze nie robić nadinterpretacji.Nie mam złych intencji,.Ja otrzymałem łaski w każdym bądź razie

Andrzejowa
Andrzejowa
12.10.19 18:18
Reply to  Iza

Izo…szczerze to na co liczyłaś? Zawierzenie polega na tym,że to Ty Bogu coś „dajesz” bezinteresownie a nie handlujesz i chcesz czegos w zamian…Zawierzasz wszystko i…koniec! Rozczarowałaś się, bo widocznie miałaś inne oczekiwania (jak zapewne wiele osób). Spróbuj zmienić nastawienie 😉

Piotr
Piotr
13.10.19 11:37
Reply to  Andrzejowa

o mogłem ując takimi słowami, ładnie napisane 🙂

Madzia
Madzia
12.10.19 19:02
Reply to  Iza

Oooj, posłuchaj konferencji na Youtube „Od cierpienia do uzdrowienia” ,co zrobic gdy uzdrowienie… Marcin Zieliński (04.10.2019r.)

Honorata
Honorata
12.10.19 09:05

Modl sie ale badz mezczyzna pomodl do sw.Jozefa gdzie jest Maryja i sw. Jozef tam bedzie i Jezus.

Michał
Michał
15.10.19 22:01

Witam. Odmówiłem NP w intencji uratowania mojego małżeństwa, w wierze że żona cofnie pozew rozwodowy i wróci do mnie. Teraz po raz trzeci odmawiam Nowennę rozwiązującą węzły też za moje małżeństwo. Narazie moje modlitwy nie zostały wysłuchane. Sprawa rozwodowa odbędzie się w styczniu. Proszę wszystkich o modlitwę za moje małżeństwo. Może ktoś znajdzie czas i ochotę pomodlić się za nas. Michał i Magdalena.

Kinga
Kinga
16.10.19 00:26
Reply to  Michał

Michał spróbuj do modlitwy dołaczyc post

Michał
Michał
16.10.19 10:11
Reply to  Kinga

Od 15.08. nie piję alkocholu. Obiecałem Maryji że jeżeli uratuje moje małżeństwo to rezygnuję z picia alkoholu. Nigdy nie miałem z tym jakiegoś większego problemu ale od początku kryzysu małżeńskiego czyli od ok 2 lat piłem codziennie wieczorami żeby zapomnieć i zasnąć. W dzień robiłem wszystko normalnie a nie mogłem się doczekać drinka lub piwa przed spaniem i tak codziennie.

Michał
Michał
23.10.19 06:29
Reply to  Michał

Ratunku. Mam coraz silniejsze i częstsze myśli samobójcze. Dzisiaj w nocy było źle. Jestem sam w mieszkaniu od pół roku. Wiem że to złe ale nie radzę sobie już. Tracę wiarę w modlitwy. Rozmawiam regularnie z księdzem ale to mi nic nie daje. Nawet częsta spowiedź działa tylko na chwilkę. Proszę wszystkich o modlitwę nim będzie za późno.

też Ania
też Ania
23.10.19 08:31
Reply to  Michał

Michał, koniecznie zgłoś się dziś do lekarza. Jak powiesz w czym rzecz to Cię przyjmie. Jak jest bardzo źle, dzwoń na policję i powiedz i myślach samobójczych.

Maria
Maria
23.10.19 07:10

Michał, pomodlilam się w Twojej intencji. Nie rób glupstw, modlij się i ufaj, a pomoc przyjdzie z Nieba. Serdecznie pozdrawiam.

15
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x