Magdalena : Dziękuję, Maryjo, że Ciebie mam

Nie wiem, którą z kolei NP już odmówiłam, wiem natomiast, że już nie potrafię jej nie odmawiać a intencji jest wciąż wiele.
Nowennę, którą zakończyłam 15.08.2019 w święto Matki Boskiej Zielnej, ofiarowałam w intencji dusz czyśćcowych.Wierzę, że komuś pomogłam i mam nadzieję, że kiedyś ktoś pomodli się za moją duszę tą piękną modlitwą. Nie obyło się oczywiście bez komplikacji, tak jak przy pozostałych. Zły szalał, nie rwał mi się różaniec ale powiem szczerze, jestem ciężką osobą a mój charakter w tym czasie był jeszcze gorszy – zazdrość, zawiść, kłótnie – sprawiałam ból najbliższym i oczywiście rozproszenie podczas modlitwy – myśli błądzące wokół wszystkiego, tylko nie wokół tej pięknej modlitwy. Za każdą NP obiecuję sobie, ze się postaram, że będzie lepiej i mam nadzieję, że kolejne będą tak odmówione jak powinny.
Czytając świadectwa innych napełniam nadzieją moje serce, że i moje prośby zostaną wysłuchane. Na pewno doświadczam małych cudów i łask, których jeszcze nie zauważam ale wiem, że są, bo Maryja nikogo nie zostawia i zawsze pomaga – zawsze i każdemu a te które zauważyłam zaczynam doceniać.
Dziękuję Maryjo za wszystko, za każdy dzień mojego życia, za wszystko co mam i proszę nie zapomnij o mnie – grzesznicy, która pragnie się zmienić ale chyba jeszcze nie potrafi tak do końca zaufać i zmienić swoich złych przyzwyczajeń.

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA