Ela: Otrzymane łaski

Nowennę pompejańską odmawiam od 5 lat. Zmuwilam 20 nowenn. Teraz muwie 21 nowennę pompejańską,,za duszę w czyścu cierpiące.,, Jak mam jakiś problem to od razu zaczynam nowennę. Moje pierwsze nowenny zmuwilam lekko. Ale następnie było trudniej wytrwać. Trzy nowenny musiałam zaczynać od początku . Jak mam jakieś trudności to proszę sw. Jana Pawła pl o pomoc. A jak jeszcze nie pomaga to muwie litanię do wszystkich świętych. Cały czas czuję opiekę Maryji. To nasza kochana mama. Dzięki Maryji wzrastamy w wierze. Kocham cię Maryjo Niepokalanego Poczęcia. I dziękuję Maryji za to że nas wysłuchuje.

Dołącz do nowenny VIDEO!

 

Miesiąc ku czci

 

1 marca - 31 marca

św. Józefa


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
mena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mena
Gość
mena

Hania to wyłącz ekran i nie bedzie razić.
Kurcze należy skupić uwagę w świadectwach na działanie Boga czyli na łaski jakie Bóg daje osobą piszącym świadectwa. Bóg po śmierci nie zada pytania czy pisałaś „ó” czy „u ” bo to naprawde się nie liczy . A dowodem jest na to ,że na swoich uczniów przeważnie wybiera analfabetów lub osoby nie wykształcone. Aby ukazać co tak naprawde ma znaczenie.