Ewa: Uzdrowienie męża z alkoholizmu

Modlitwa odmawiana od roku .Były chwile zwątpienia, przerwy . Ale modlitwa została wysłuchania. Obecnie odmawiam modlitwę w pewnej intencji i wierzę że Maryja też jej wysłucha. Rozaniec to modlitwa którą ma Wielka moc trzeba tylko mocnej wiary i to o co prosimy za wstawiennictwem Maryjo zostanie wysłuchanie .

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
menaSmutna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Smutna
Gość
Smutna

Moj ojciec piję odkąd pamiętam. Przez to nie mam koleżanek znajomych kolegów nikogo. Jestem już dorosła bo mam 26 lat. Bylam w 2 związkach Ale mnie zostawili. Po 1 chlopaku bardzo cierpiałam byłam z nim 0.5 roku on już zdążył założyć rodzinę ma żonę i dziecko. Zostawił z dnia na dzień. Wylalam chyba rzekę lez. Drugi to zostawił mnie po 2 latach. Nie szanował wyzywal się na mnie. Zaraz po rozstaniu za jakieś 2 miesiące pokazał się z drugą. Pewnie już z nia był zrywajac ze mną. Tez po nim się zalamalam Ale Bóg mnie uratował. Ogólnie to mam ciezkie… Czytaj więcej »

mena
Gość
mena

Smutna , mam koleżanke ,która mieszkała z babcią męża . Babcia zamiast pomagać czyli wspierać małżeństwo była osobą ,która je bardzo niszczyła na dodatek zawsze głośno odmawiała swoje modlitwy podczas ,których wypowiadała się na temat mojej koleżenki bardzo negatywnie ,oczywiście formie prośby o przemiane. Tak tą moją koleżanke to wszystko dołowało ,że nie miała siły ani chęci się modlić bo stwierdzała ,że może ta babcia ma racje przwcież tyle lat się modli. Ja jej powiwdziałam ,że gdyby babcia była rzeczywiście prawdziwą w swojej wierze nigdy by tak nie postępowała. Odpowiedziałam ,aby modliła się o prawdziwe nawrócenie babci ,modliła się za… Czytaj więcej »

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ