Ewa: Uzdrowienie męża z alkoholizmu

Modlitwa odmawiana od roku .Były chwile zwątpienia, przerwy . Ale modlitwa została wysłuchania. Obecnie odmawiam modlitwę w pewnej intencji i wierzę że Maryja też jej wysłucha. Rozaniec to modlitwa którą ma Wielka moc trzeba tylko mocnej wiary i to o co prosimy za wstawiennictwem Maryjo zostanie wysłuchanie .

Módl się z nami w Radiu Różaniec!

- codziennie o 20.30 modlimy się na żywo

w naszych intencjach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Smutna
Smutna
27.09.19 09:31

Moj ojciec piję odkąd pamiętam. Przez to nie mam koleżanek znajomych kolegów nikogo. Jestem już dorosła bo mam 26 lat. Bylam w 2 związkach Ale mnie zostawili. Po 1 chlopaku bardzo cierpiałam byłam z nim 0.5 roku on już zdążył założyć rodzinę ma żonę i dziecko. Zostawił z dnia na dzień. Wylalam chyba rzekę lez. Drugi to zostawił mnie po 2 latach. Nie szanował wyzywal się na mnie. Zaraz po rozstaniu za jakieś 2 miesiące pokazał się z drugą. Pewnie już z nia był zrywajac ze mną. Tez po nim się zalamalam Ale Bóg mnie uratował. Ogólnie to mam ciezkie… Czytaj więcej »

mena
mena
27.09.19 15:58
Reply to  Smutna

Smutna , mam koleżanke ,która mieszkała z babcią męża . Babcia zamiast pomagać czyli wspierać małżeństwo była osobą ,która je bardzo niszczyła na dodatek zawsze głośno odmawiała swoje modlitwy podczas ,których wypowiadała się na temat mojej koleżenki bardzo negatywnie ,oczywiście formie prośby o przemiane. Tak tą moją koleżanke to wszystko dołowało ,że nie miała siły ani chęci się modlić bo stwierdzała ,że może ta babcia ma racje przwcież tyle lat się modli. Ja jej powiwdziałam ,że gdyby babcia była rzeczywiście prawdziwą w swojej wierze nigdy by tak nie postępowała. Odpowiedziałam ,aby modliła się o prawdziwe nawrócenie babci ,modliła się za… Czytaj więcej »

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x