Dorota: Dziękuję Królowo Różańca Świętego

Pierwszą Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 11 lutego 2019r., choć dowiedziałam się o niej wcześniej nie miałam odwagi zacząć, gdyż odmawianie jednej dziesiątki różańca każdego dnia sprawiało mi trudności. Jednak w moim telefonie „przypadkiem” zaczęły wyświetlać się świadectwa osób które dziękowały Matce Bożej za interwencję po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej i postanowiłam spróbować.
Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego męża, gdyż w naszym małżeństwie źle się działo. Matka Boża radykalnie wkroczyła do mojego życia, choć tak naprawdę zawsze w nim była ”. W lutym mieliśmy poważny wypadek samochodowy, samochód zniszczony, a mojemu mężowi, córkom i mnie prawie nic się nie stało. Matka Boża osłoniła nas swoim płaszczem. Właśnie dziś skończyłam 3 nowennę i nie rozstanę się z nią już nigdy. Modlitwa przemienia nasze życie i serce, choć są też trudne sytuacje, ale dzięki Maryi mamy siłę stawić im czoła. Otrzymałam wiele łask: poczucie bezpieczeństwa, najlepiej zdany egzamin w klasie przez moją córkę, miejsce w szkole do której pragnęła pójść (druga nowenna była w jej intencji) , poprawa relacji w małżeństwie, a nade wszystko pokój serca który towarzyszy mi nieustannie pomimo trudnych sytuacji . Wiele osób pisze również o oddziaływaniu szatana u mnie również można to zaobserwować ponieważ w czasie modlitwy odczuwam trudności, zniechęcenie, płaczliwość i myśli aby zrezygnować, że to nic nie pomoże – nie należy nigdy się poddawać, po skończeniu nowenny wszystko się rozwiązuje. Na inne łaski muszę jeszcze poczekać ponieważ Pan Bog daje nam to czego potrzebujemy, a nie pragniemy, ale dziś już chcę Mateńce podziękować za opiekę i wszystkie łaski, szczególnie za te których nie dostrzegam, no i oczywiście za codzienną modlitwę różańcową która jest również cudem. Następną nowennę ofiaruję za dusze w czyśćcu cierpiące i tak jak wspomniałam wcześniej z różańcem się już nie rozstanę.
Dziękuję również administratorom, bo to dzięki zwiastunom waszej strony sięgnęłam po różaniec, oraz osobom piszącym świadectwa, ponieważ czytam je każdego dnia. Zachęcam wszystkich do modlitwy, to naprawdę nowenna nie do odparcia. Szczęść BOŻE

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AnnaAga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Dziękuję, tez uwazam ze Matka Boza wielokrognie więcej dziala przez rozaniec święty i daje nam go jako antidotum na wiele trudnosci i na przeciwwage dla doswiadczanego czesto zla w naszym zyciu, to dzieki tej modlitwie zwyciezamy wiele bitew w naszym życiu a walczyc trzeba z miłością zwlaszcza o bliskie nam osoby. Bog zaplac za to świadectwo.

Anna
Gość
Anna

Bardzo piękne i pełne pokory świadectwo. Bóg zapłać!