Wioletta: Wyczekana ciąża

Jestem mamą ślicznej córki. Jednak zanim Pan Bóg obdarzył nas dzieckiem, byłam w dwóch ciążach, które skończyły się poronieniem. Po drugiej nieudanej ciąży całkowicie się załamałam. Na stronie internetowej przeczytałam komentarz, że w takich chwili pewnej osobie pomogła modlitwa Nowenną Pompejańską. Nie zliczę ile razy zaczynałam od początku, ale wreszcie dorwałam. Już pod koniec pierwszej cześć na teście ciążowym pokazały się dwie kreski. Tym razem wiedziałam, że będzie dobrze, bo jest z nami Matka Boska. Mój cud ma już ponad rok, każdego dnia dziękuję za Nią. Bądźcie pełni wiary i nie poddawajcie się!

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BBB
BBB
21.08.19 10:41

JAK SIĘ NIE PODDAWAĆ MIMO LICZNYCH NOWENN POMPEJAŃSKICH I INNYCH UPRAGNIONEGO DZIECKA BRAK 🙁
KAŻDY PISZE O JEDNEJ NOWENNIE…U WIELU JUŻ PO PIERWSZEJ CZĘŚCI…
U MNIE TYLE MSZY, MODLITW, NP I NIC…. JAK NIE ZWĄTPIĆ ??
CO ROBIĘ ŹLE???

Iza
Iza
Reply to  BBB
21.08.19 10:54

Nie wiem czy to Cię pocieszy, ale ja też mimo modlitw, zamówionych mszy, rekolekcji z modlitwą o uzdrowienie, NP nie doczekałem się dziecka. Po 2 stracie odmówiła Nowennę…odmawiać skończyłam 25 grudnia 2018. W marcu tego roku okazało się, że jestem znowu w ciąży. Wierzyłam w to, że tym razem będzie wszystko dobrze. Niestety tym razem też poronilam…staram się myśleć pozytywnie wierzyć w to, że w końcu nam się uda. Nie można się poddawać, chociaż nie jest to łatwe.

BBB
BBB
Reply to  Iza
21.08.19 11:01

PRZYKRO MI BARDZO 🙁
MOGĘ SIĘ JEDYNIE DOMYŚLAĆ JAKIE TO CIĘŻKIE I TRUDNE STRACIĆ CIĄŻĘ…. 🙁
MI NIGDY NIE UDAŁO SIĘ NAWET ZAJŚĆ…
OBIECUJĘ MODLITWĘ :*

Emi
Emi
Reply to  BBB
22.08.19 05:40

Zabierzcie się Maryi w pierwsza sobotę miesiąca – ja tak robię od roku i w moim życiu autentycznie dzieją się cuda. Chwała Panu i Maryi https://bractwokrolowejpolski.pl/zawierzenia/akt-zawierzenia/

Magdalena
Magdalena
Reply to  Emi
22.08.19 11:47

Ja wysyłałam kiedyś e-maile z zawierzeniem do Niepokalanowa nic to nie zmieniło.

Emi
Emi
Reply to  Magdalena
26.08.19 12:55

A ja co miesiąc słucham transmisji z Zawierzenia Maryi z Częstochowy https://www.youtube.com/watch?v=uAqhEGT0BR4&t=1260s
Niestety mieszkam na drugim końcu Polski i w ostatnim roku tylko kilka razy mogłam być w pierwszą sobotę miesiąca w Częstochowie. W domu wypełniam Akt Zawierzenia z prośbami i modlę się m.in. załączonym aktem. Jestem wtedy w stanie łaski uświęcającej. Potwierdzam, że wystarczy uczestnictwo na odleglość w zawierzeniu u mnie dzieją się cuda. Chwała Panu Jezusowi i Maryi Zawsze Dziewicy.

Małgorzata
Małgorzata
Reply to  BBB
21.08.19 11:18

Ja też długo czekałam na ciążę, kilka Nowenn Pompejańskich i wiele innych modlitw i też traciłam nadzieję na to , że zostanę mamą. Ale Nasza Mateńka zawsze troszczy się o swoje dzieci, choć czasem to czekanie jest bardzo trudne.
W wieku 42 lat pomimo kilku chorób przewlekłych urodziłam córcię i teraz nasz Urwis ma już roczek. To nasz mały wymodlony cud Dominika.
Ufajcie Mateńce.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x