Maria: Matczyna miłość

Nowenna pompejańska stała się bardzo ważna w moim życiu. Czuję, że Duch Święty podsuną mi ją w bardzo trudnym momencie życia. Jestem DDA. Od tego wszystko się zaczyna: problemy zdrowotne i rodzinne.
Alkoholizm ojca wyniszcza moją rodzinę jak nowotwór.
Gniew, złość , nienawiść do alkoholizmu i samego ojca zaczęła zbierać owoce.
Mama psychicznie się posypała zachowywała się jak obłąkana mówiła od rzeczy. Lekarz powiedział,że jeśli terapia lekami w domu nie pomoże to trzeba będzie umieść mamę w szpitalu psychiatrycznym.

To był czas kiedy zaczęłam odmawiać swoją pierwszą NP.
Szybko okazało się że Nowenna stała się ukojeniem dla mnie i mojej rodziny, a właściwie to miłość Najświętszej Panienki.
To chorobą mamy miała spowodować , żebym zaczęła się modlić ( rzadko odmawiałam różaniec).
Mama czuję się znacznie lepiej. Nie chciałam dla niej szpitala – obyło się bez pobytu w tym miejscu.
Alkoholizm i zachowanie samego ojca ( w dzieciństwie też nie był kochanym dzieckiem, jego mama zmarła gdy miał 9_10 lat)  odcisnęło na mnie mocny ślad.  Nowenna pomogła mi wybaczyć i zrozumieć pewne rzeczy – nie zapomnieć, ale szczerze wybaczyć. To długi i nie łatwy proces. NP pomogła pozbyć się ciernia nienawiści z mojego serca.

Mama jest ciepła i dobra osobą, ale zawsze czułam, że moi rodzice mnie nie chcieli. Czułam się niekochana , trochę nadal tak jest.
Zawsze czułam się odpowiedzialna za moją rodzinę za mamę. Dręczyło mnie poczucie , że mama, którą kocham bardzo i mimo wszystko jest bardzo ważna dla mnie jest nieszczęśliwa z mojego powodu. Gdybym się nie urodziła może jej życie wyglądałoby inaczej, lepiej…

Odmawiając NP nie tylko wypraszam łaski dla siebie i rodziny,ale również czuję ogromną miłość mojej najukochanszej Mamusi z nieba.
Nareszcie niekochane dziecko poczuło matczyna miłość oraz że jestem dla Niej ważna. Codziennie czuję jej opiekę, jakby była tuż obok i w środku słyszę głos ” Nie bój się , jestem przy tobie”
Dziękuję Ci za to Mamusiu – KOCHAM CIĘ BARDZO.

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
JazzKatarzynaenia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
enia
Gość
enia

Modlitwa matki Najświętsza Maryjo Panno, powierzam Ci dziś na nowo moją rodzinę. Spraw matko, niech mój dom upodobni się do Twojego domu w Nazarecie. Niech zamieszkają w nim: szczera pobożność, miłość wzajemna, pokój i wszelkie dobro. Uproś nam łaskę wytrwania w wierze, w wierności przykazaniom Twojego Syna i całkowite poddanie się Najświętszej woli Ojca Niebieskiego. Zachowaj nas od głodu, chorób, nieszczęść, zwłaszcza plagi pijaństwa. Otwórz nasze serca na potrzeby bliźnich, a nasze oczy i usta zamknij na zło. Rozpal nasze serca prawdziwą miłością do Ojczyzny. Spraw o Matko, aby w mojej rodzinie i parafii było jedno serce i jeden duch,… Czytaj więcej »

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Eniu modlę się obecnie w intencji mojego teścia NP.Sytuacja mówiąc skrótowo mega trudna.81 lat,alkoholik,bliscy go opuścili bo odmawia jakiejkolwiek pomocy,mieszka w tragicznych warunkach bo z mieszkania zrobił melinę,schorowany itd.Nowennę odmawia mi się wyjątkowo trudno ale nie poddam się ! Co mam jeszcze zrobić/odmówić? Szkoda mi go bo zanim się całkiem stoczył parę rzeczy zrobił w życiu dobrych.Może ktoś ma pomysł jak pomóc. Najbardziej mi zależy aby przed śmiercią zdążył się wyspowiadać i przyjąć sakrament.

Jazz
Gość
Jazz

Kasiu, polecam codzienną modlitwę zanurzenia we Krwi Chrystusa oraz oddanie go Panu Bogu w czasie Eucharystii. W kwestii nałogu modlitwy do św. Michała Archanioła i nowenna do św. Stanisława Papczyńskiego, patrona uzależnionych. Po nowennie znajomemu z ciężkim i zaawansowanym nałogiem bez leczenia ostatnio przyszło do głowy, żeby zacząć coś wreszcie zmieniać w życiu i teraz modlę się dalej, żeby rozpoczął terapię. Pozdrawiam z pamięcią w modlitwie.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Bóg zapłać.Dziękuję za modlitwę.

enia
Gość
enia

Katarzyna nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa ks.Amortha jest ważna, wkleiłam dla Ciebie.
Odmów za zbawienie duszy teścia.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dzięki już ją znam.Odmowię.

enia
Gość
enia

Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste,poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk… Czytaj więcej »