Konrad: Uzdrowienie mamy

Nowennę zacząłem odmawiać , kiedy zachorowała moja mama. Będąc na pielgrzymce z moją żoną , złapał ją paraliż prawej strony ciała . Początkowo podejrzewano wylew, później epilepsje aż w końcu najgorsza diagnoza : rak płuc z przerzutami do mózgu. Z Bogiem byłem na „bakier”. W kościele bywałem sporadycznie i modliłem się też jak czegoś mi było potrzeba !! Przypomniałem sobie jak kiedyś kolega mówił mi o nowennie pompejańskiej ale ja nawet nie wiedziałem jak to się odmawia . Poszukałem trochę po internecie i zacząłem się tak strasznie modlić do matki Bożej , że chyba w życiu się tak mocno i od serce nie modliłem. Niestety nie dałem rady i wymiękłem po 6-7 dniach ………:-( jednak się nie załamałem i modliłem się nadal ale już nie tak intensywnie jak wymaga tego nowenna . Mówiłem po 3 czasem 4 koronki dziennie , jednak się modliłem!! I wymodliłem zdrowie dla mamy . Lekarz powiedział mi pewnego dnia, że musi ze mną porozmawiać . Bałem się najgorszego !! Nagle mówi do mnie , że on ma 20 lat doświadczenia i że nie wie jak mi to wytłumaczyć ale nowotworu którego widzieli w głowie nie ma !! Zniknął !! I w płucach też okazało się że były jakieś zrosty i zwapnienia !!! Niektórzy twierdzą że to pomyłka lekarzy . Ja twierdze że to cud!! I zawsze będę takiego zdania!! Różaniec ma ogromną moc!!! Tak wielką że nie jesteśmy w stanie sobie tego wytłumaczyć , jak i dlaczego ???!!!
Mama jest zdrowa !! Wczoraj wyszła ze szpitala . Musi oczywiście brać lekarstwa pewnie już do końca życia ale jest, ŻYJE!!! Już na Boga nie pozwolę powiedzieć złego słowa !!! Wiem , że to jego zasługa a Matka Boska jeśli się gorliwie do niej modlisz wyprosi u niego dla Ciebie potrzebne łaski!!!

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
MartaAgaElaGabrielaOla Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Emi
Gość
Emi

Chwała Panu!

Ola
Gość
Ola

Któż jak Bóg !!!

Ola
Gość
Ola

Pozazdrościć tylko otrzymanej wymodlone łaski

Gabriela
Gość
Gabriela

Różaniec co najlepsza broń!

Ela
Gość
Ela

Cudowne świadectwo.

Aga
Gość
Aga

Niech Pan będzie uwielbiony w kazdym miłującym Go sercu :)!

Marta
Gość
Marta

Zazdroszczę, chciałabym aby i moja mama odzyskała zdrowie z choroby nowotworowej. Codziennie modlę się do Matki Bożej Pompejanskiej o cud uzdrowienia dla mojej mamy. Wierzę mocno w modlitwę.