Konrad: Uzdrowienie mamy

Nowennę zacząłem odmawiać , kiedy zachorowała moja mama. Będąc na pielgrzymce z moją żoną , złapał ją paraliż prawej strony ciała . Początkowo podejrzewano wylew, później epilepsje aż w końcu najgorsza diagnoza : rak płuc z przerzutami do mózgu. Z Bogiem byłem na „bakier”. W kościele bywałem sporadycznie i modliłem się też jak czegoś mi było potrzeba !! Przypomniałem sobie jak kiedyś kolega mówił mi o nowennie pompejańskiej ale ja nawet nie wiedziałem jak to się odmawia . Poszukałem trochę po internecie i zacząłem się tak strasznie modlić do matki Bożej , że chyba w życiu się tak mocno i od serce nie modliłem. Niestety nie dałem rady i wymiękłem po 6-7 dniach ………:-( jednak się nie załamałem i modliłem się nadal ale już nie tak intensywnie jak wymaga tego nowenna . Mówiłem po 3 czasem 4 koronki dziennie , jednak się modliłem!! I wymodliłem zdrowie dla mamy . Lekarz powiedział mi pewnego dnia, że musi ze mną porozmawiać . Bałem się najgorszego !! Nagle mówi do mnie , że on ma 20 lat doświadczenia i że nie wie jak mi to wytłumaczyć ale nowotworu którego widzieli w głowie nie ma !! Zniknął !! I w płucach też okazało się że były jakieś zrosty i zwapnienia !!! Niektórzy twierdzą że to pomyłka lekarzy . Ja twierdze że to cud!! I zawsze będę takiego zdania!! Różaniec ma ogromną moc!!! Tak wielką że nie jesteśmy w stanie sobie tego wytłumaczyć , jak i dlaczego ???!!!
Mama jest zdrowa !! Wczoraj wyszła ze szpitala . Musi oczywiście brać lekarstwa pewnie już do końca życia ale jest, ŻYJE!!! Już na Boga nie pozwolę powiedzieć złego słowa !!! Wiem , że to jego zasługa a Matka Boska jeśli się gorliwie do niej modlisz wyprosi u niego dla Ciebie potrzebne łaski!!!

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emi
Emi
28.08.19 13:01

Chwała Panu!

Ola
Ola
28.08.19 16:22

Któż jak Bóg !!!

Ola
Ola
28.08.19 16:40

Pozazdrościć tylko otrzymanej wymodlone łaski

Gabriela
Gabriela
28.08.19 16:50

Różaniec co najlepsza broń!

Ela
Ela
28.08.19 20:55

Cudowne świadectwo.

Aga
Aga
28.08.19 23:24

Niech Pan będzie uwielbiony w kazdym miłującym Go sercu :)!

Marta
Marta
29.08.19 13:02

Zazdroszczę, chciałabym aby i moja mama odzyskała zdrowie z choroby nowotworowej. Codziennie modlę się do Matki Bożej Pompejanskiej o cud uzdrowienia dla mojej mamy. Wierzę mocno w modlitwę.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY