Anna: Nawrócenie

Odmówiłam jak do tej pory pięć Nowenn Pompejańskich. Ostatnie dwie o nawrócenie grzeszników. Skończyłam w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Łaskę otrzymałam między 2005 a 2008 rokiem, dokładnie nie pamiętam. Tak, uważam, że tą najistotniejszą łaskę otrzymałam długo zanim zaczęłam się modlić z różańcem w ręku. Byłam jak Jonasz, który nie chciał udać się do Niniwy i zamiast tego popłynął w przeciwnym kierunku do Tarszisz. Nie żyłam przekazaniami, nie według woli Bożej, ale według własnej i sama sobie tłumaczyłam swoje postępowanie. Kiedy byłam już daleko i zaczęłam odczuwać „burzę”, że coś jednak źle robię, nie umiałam sama zawrócić. Poprosiłam, żeby Pan Bóg zmienił moje życie według Jego woli, choćbym miała bardzo cierpieć, bo sama nie potrafię zawrócić. Wtedy zostałam „wrzucona do morza na głębinę”. Wszystko mi się rozsypało i przez kilka lat odczuwałam ogromne cierpienie, samotność i pustkę. Dopadły mnie myśli, że nie dam rady dalej żyć. Że jakbym umarła to już bym nie cierpiała. Podszepty szatana o samobójstwie, o kupieniu tabletek. I z tej głębiny zaczęłam wołać o pomoc do Pana Boga. Mówiłam, wiem że cierpiałeś o wiele więcej niż ja na krzyżu i że ja sama jestem winna tego w jakim położeniu się znalazłam. Ty panie Jezu niewinnie cierpiałeś, za mnie, a ja nawet nie potrafię współczuć, bo to moje cierpienie, które jest niczym do Twojego cierpienia tak mnie przygniotło. Pomóż mi Jezu! Potem Pan Jezus Posłał do mnie swoją najdroższą mamę. Miałam krótki sen z Matką Bożą, bardzo symboliczny i dał mi on nadzieję, ale nie rozumiałam tej symboliki ze snu. Po pewnym czasie znalazłam przesyłkę w skrzynce na listy, a w niej broszurkę o cudownym medaliku Matki Bożej Niepokalanej i w kopercie był mały medalik.
Bardzo mnie to poruszyło, bo było tam wyjaśnienie mojego snu. Wszystkie symbole i Matka Boża jak z tego snu. wtedy zaczął się mój powolny proces nawracania. Najpierw nosiłam medalik w portfelu. Teraz noszę srebrny medalik na szyi. Wcześniej myślałam, że nie mam dla kogo żyć, Pan Bóg dal mi męża i dwoje dzieci. Kupiłam Pismo Święte i różaniec. Modliłam się tą modlitwa z medalika, później przyszły inne modlitwy: Piętnaście modlitw Św. Brygidy Szweckiej „Tajemnice szczęścia” odmawiane przez rok. Pan Bóg poprowadził mnie do Duchowej Adopcji Życia Poczętego , zaczęłam odmawiać Nowenny Pompejańskie. Otrzymuje łaski w sprawach drobnych, codziennych. Czuje potrzebę podążania za Panem Jezusem. Miałam kiedyś taki krótki sen, w którym Pan Jezus powiedział mi ” więcej pokory”. Miałam później inny sen, w którym rozmawiałam z Matka Bożą i zadawałam pytania jak dziecko. Maryja powiedziała, że często jest u mnie i że są tez inni. Potem zadałam dziwne pytanie, ale nie było wtedy dla mnie dziwne, bo pytałam jak dziecko ” Co masz w torebce?” I W tym śnie Maryja Pozwoliła mi po prostu otworzyć tą torebkę i sprawdzić. Zobaczyłam koraliki i włożyłam rękę do środka torebki. Wyjęłam cztery piękne kryształkowe różańce, a każdy był w innym kolorze. Zdziwiłam się po co cztery różańce Matce Bożej? Dopiero później zrozumiałam, że to są cztery części różańca, że to jest dar od Maryi dla nas i że Maryja modli się z nami i za nas. Cały czas odczuwałam radość i miłość. Obudziłam się zapłakana, chociaż we śnie nie płakałam. To były takie łzy radości. Wiem, że Najświętsza Panienka Maryja czuwa nade mną z Panem Jezusem. Dziękuję za Otrzymane laski, miłość i opiekę Panu Bogu i Maryi, mojej mamie.


Nasze intencje modlitewne:

 

23
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
12 Wątki komentarzy
11 Wątki z odpowiedziami
17 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
16 Autorzy
patiAnnaBarbaraAnnaTeresa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję Ci za piękne świadectwo.
Boże Miłosierny błogosław nam wszystkim dzieciom Twoim.

Zielona
Gość
Zielona

Aniu codziennie rano czytam świadectwa. Dziś bylo to Twoje świadectwo. Dziękuje Ci za nie. Wiele razy w moim życiu miałam chwile zwątpienia, upadkow. Nikt nie był w stanie mi pomóc bo nikt nie wiedział co się ze mną dzieje, tam w środku serca, umysłu. Modlitwa mnie uratowala, stała sie terapią ktora podniosła mnie do życia.

Anna
Gość
Anna

Dziękuję. Piękne świadectwo.

enia
Gość
enia

Anna Anna zajrzeć Matce Bozej do torebki ….
Pięknie, wszystkim polecam przeczytać co Anna nam pisze

Prosząca o modlitwę
Gość
Prosząca o modlitwę

Chciałabym Was prosić o pomoc. Czyli o modlitwę. Mam problemy w pracy, a jeszcze większe mogę mieć nie chcę się wdawać w szczegóły, ale grozi nam naliczenie kar finansowych w wysokości o wiele większej niż moje roczne zarobki ;( płakać mi się chce, nie mogę spać, mam wrażenie, że to wszystko to jakiś zły sen, ale niestety nie wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższych tygodniach. Jestem przerażona… Rozpoczęłam kilka dni temu nowennę pompejańską w takiej dość ogólnej intencji, równie dobrze mogę ją odmówić w przyszłości, nie wiem czy przerwać i rozpocząć nową czy nie. Już nie raz miałam problemy w… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Ja mam takie zdanie ,jak rozpocznie sie jakąś modlitwę aby ją dokończyć.
Dalej odmawiaj NP. Poproś o wstawiennictwo,pomoc o.Wenantego Katarzyńca i św.Ekspedyt działa szybko,skutecznie.Na yt jest świadectwo Terlikowskiego ,jak pomógł mu o.Wenanty.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Absolutnie nie przerywaj! Módl się do Św Ekspedyta.Wiele lat temu miałam sytuację finansowo-prawną i modliłam się do niego.Zadziwiająco dobrze się wszystko poukładało.Otrzymałam też podpowiedź że Bóg pośle anioła aby nam pomógł i tak się stało. Gdyby w pracy nadal się nie układało proś o taką interwencję anielską.Pomodlę się w twojej intencji.

enia
Gość
enia

nie dawno w komentarzach było że w drugim dniu nowenny do św.Ekspedyta została sprawa załatwiona, był zwrot pieniazków

Nadia
Gość
Nadia

Tak. Sw. Ekspedyt zadziałał niezwykle szybko, rozwiązał sprawę pieniędzy, a takze pogodził zwasnionych. Mimo, że nie była to wielka kwota, to sprawa była „beznadziejna”, szans na odzyskanie nie było żadnych, ani nie było żadnych szans na kontakt z pewną osoba.

Prosząca o modlitwę
Gość
Prosząca o modlitwę

Dziękuję Wam dziewczyny. Świadectwo odsłuchałam – coś niebywałego, daje nadzieję. Już się modliłam się do św. Ekspedyta i o. Wenantego, mam zamiar rozpocząć nowenny. Też mi się wydawało, że nie powinnam przerywać nowenny, po prostu żyję pod strachem i różne myśli mi do głowy przychodzą sad

Magdalena
Gość
Magdalena

Co to za świadectwo?

Prosząca o modlitwę
Gość
Prosząca o modlitwę

Wpisz na yt „polski Szarbel na problemy finansowe”. Filmik trwa ponad 18 minut. Ja wpisałam po prostu „Terlikowski Wenanty” i pojawiły się różne, ale odsłuchałam ten bo miał najwięcej wyświetleń, podejrzewam, że w innych też opowiada o swoich doświadczeniach. Magdo może to akurat ktoś, kto Tobie pomoże? smile
Ja jestem w trakcie odmawiania nowenn do św. Ekspedyta i o. Wenantego smile

Magdalena
Gość
Magdalena

Odmówiłam już wiele nowenn do S.B. Wenantego Katarzyńca i do św. Ekspedyta i nic to nie dało.

enia
Gość
enia

ten strach odpędź, oddaj Jezusowi. Niech myśli Swoje da Ci nasz Pan

Anna
Gość
Anna

Na Jasnej Górze w pierwsze soboty miesiąca są zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi ,dzieją się niesamowite cuda,przeczytaj o tym w internecie

Prosząca o modlitwę
Gość
Prosząca o modlitwę

Poczytam. Dziękuję za informację smile

Maria
Gość
Maria

Aniu, bardzo piękne świadectwo. Dodaje wiary i nadziei. Bardzo dziękuję za to świadectwo. Niech Maryja ma Cię w najlepszej Swojej opiece.

Agucha
Gość
Agucha

„to są cztery części różańca, że to jest dar od Maryi dla nas i że Maryja modli się z nami i za nas” – dokładnie, z nami i za nas smile
„Tak, uważam, że tą najistotniejszą łaskę otrzymałam długo zanim zaczęłam się modlić z różańcem w ręku. ” też tak mam ostatnio, iż widzę , że Pan Bóg był ze mną zawsze i do zawsze się mną opiekował i prowadził (i nie chodzi mi o to, że wszystko w życiu moim to cud miód ale że On zawsze był i działał).

Anna
Gość
Anna

Matka Boża też poprowadziła mnie do nawrócenia.
Ale mamy cudowną, wspaniałą Mamę:)

Teresa
Gość
Teresa

Odmawiam pompejanska. Już mi to weszło w krew nawet nauczyłam się różańca na pamięć to mi pomaga

Barbara
Gość
Barbara

Piękne świadectwo,poruszajace duszę i serce.Chwala Panu!!!

Anna
Gość
Anna

Ciesze się, że to moje świadectwo Was porusza, dodaje wiary i nadziei. Dziękuję wszystkim za miłe słowa i błogosławieństwa. Niech Pan Bóg Wam wszystkim błogosławi.

pati
Gość
pati

Poruszające świadectwo Dziękuję