Agnieszka: Praca dzięki piątej Nowennie

Kochani dziś zakończyłam moja piątą nowennę. Za co jestem wdzięczna Matce Bożej, w tej chwili chodzę do pracy , o jaką się modliłam ostatnią nowenną. I ufam naszej Najukochańszej z Matek że zawsze będzie ze mną. Moje nastawienie po pierwszej nowennie a po tej dzisiejszej to kolosalna różnica. Wtedy oczekiwałam gdzieś tak po cichu wielkich duchowych zmian w moim życiu bardzo osobistym, a dziś zakończyłam modlitwę spokojna i wzruszona, pełna nadziej że ,’ czy to pod górkę ,czy to z górki ‚ Jezus i Maryja zawsze będą zemną. I dopiszę jeszcze ,że przyszła mi taka myśl,jaka to będzie chwila gdy kiedyś Ją zobaczę . Zachwyt będzie totalny.
Teraz będę modlić się za mojego mężusia, całego zawierzę Matce Boga, Ona wie najlepiej co w nim trzeba „poprawić”.
Ja sama dla siebie jestem ,trudnym przypadkiem, ale nie dla Pana Boga, te pięć nowenn to długi proces mojej przemiany. Bo gdy się jest taką choleryczką , to kochani już wiem że muszę bardziej się wysilić dla Boga niż mi się wydaje. Pokora i jeszcze raz pokora dla chwały Pana Jezusa nie dla mojej.
Bardzo zachęcam do odmawiania różańca,ja zanim zaczęłam to też miałam tysiąc powodów na nie, ale po świadectwie mojego szwagra postanowiłam spróbować.
Pamiętajcie, najpierw szczera prośba do Matki Bożej o pomoc w wytrwaniu, bo będzie różnie, ciężko i lekko , nie wspomnę o brzydkich myślach , jakie szatan podsyła. Silna wola i do przodu ,Maryja wszystko wie, zawierzamy jej wszystko całkowicie.
Ona Bardzo nas kocha. Mam nadzieję że choć jedna osóbka dzięki mojemu świadectwu weżmie różaniec w rękę . Boże błogosław wszystkim którzy to czytali . Pozdrawiam.

Książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej.

- 8 GRUDNIA - 

Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski. 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
Agnieszka
16.06.19 21:57

Przeczytałam własne świadectwo, po chwili załapałam że to moje.
Chwała Tobie , Boże w Trójcy jedyny. Pozdrawiam wszystkich.He.

Wojtek Kondra Zamość
Wojtek Kondra Zamość
17.06.19 16:07

Kiepski opis,jaka to praca,zarabiasz dużo powyżej 10 tyś zł?

tez Ania
tez Ania
17.06.19 17:11

Albo jesteś trollem, który dobrze się bawi pisząc komentarze od rzeczy, albo masz kompletnie nierealne podejście do rzeczywistości, a zwłaszcza pracy i zarobków.

Wojtek Kondra Zamość
Wojtek Kondra Zamość
17.06.19 16:08

Masz ,urodę, Talent?

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x