Marcin: Modlitwa o nawrócenie

Chciałbym złożyć świadectwo, moja prośba o nawrócenie dla dziewczyny jeszcze nie została wysłuchana. Mimo to zauważyłem, że odmawianie różańca pomaga mi osiągnąć spokój wewnętrzny oraz doświadczyłem wielu dobrych i niespodziewanych sytuacji od kiedy zacząłem NP, wierzę, że to dzięki Matce Bożej całe to dobro pojawia się w moim życiu. Kontynuuję nowennę i liczę, że moja prośba zostanie wysłuchana prędzej czy później.

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?


Nasze intencje modlitewne:

 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
PolaJasiekFloElżbieta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Ja też modlę się o nawrócenie chłopaka, nawet odprawiam za niego posty. Już kilka miesięcy temu skończyłam nowenne w tej intencji i narazie też nie zauważam poprawy.
Ale wierzę, że Bóg już działa. Kiedyś czytałam fragment, który mówił że Bóg już wie i zaczyna działać, zanim jeszcze podejmiemy modlitwę.
Wiem, że twoja i moja modlitwa będą wysłuchane.

Flo
Gość
Flo

Dołączam do Twoich modlitw.
Sama odmawiam Nowennę w intencji człowieka uzależnionego, na którym mi zależy, a który nie chce porzucić nałogu.
Z Bogiem

Jasiek
Gość
Jasiek

Przeżywam dokładnie to samo. Ufam w Boży plan i nie poddam się. Pozdrawiam i dołączam się do modlitw.

Pola
Gość
Pola

Ja również odmówiłam nowennę w tej intencji za bliską mi osobę. Dla dodania otuchy osobom modlącym się za innych mogę dać świadectwo, że o moje nawrócenie modliła się kilka miesięcy moja mama. Co prawda moje życie wywróciło się do góry nogami, ale w tym trudnym czasie bez czyjegokolwiek namawiania, nakłaniania, krok po kroku odkrywałam Boga i Matkę Bożą, poprzez modlitwy, kazania, książki, uczestniczenie w eucharystii, spowiedź, rekolekcje. Oczywiście nawrócenie jest początkiem trudnej drogi ale liczę, że niezależnie od tego jak dalej potoczy się moje życie, będę już zawsze blisko Boga i moje serce, mimo tego, że jest złamane przez bliską… Czytaj więcej »