Monika: Maryjo Tobie chwała

Nowennę odmawiałam od sierpnia do października. Po omówieniu jednak nic się nie stało. Brat dalej palił. Jednak w grudniu powiedział, że od stycznia rzuca palenie. Wiem, że to było działanie Maryi. Ale też wiemy jak działa Szatan. Jak wiemy Szatan tak łatwo nie wypuszcza ze swoich szpon ale wierzę, że Maryja ma mojego brata w swojej opiece. Składając pierwsze świadectwo z tej nowenny mój brat nie palił lecz stopniowo Szatan wciągał go w to ponownie a moje świadectwo w tej sprawie się nie ukazało na tej stronie. Widać silne działanie Szatana, ale ja się nie poddaje dalej proszę Matkę Naszą o pomoc w tej sprawie odmawiając codziennie różaniec bo to jest broń przeciwko złym duchom. Zawierzyłam również mojego brata i jego rodzinę w pierwszą sobotę marca Niepokalanemu Sercu Maryi i wierzę, że Maryja nie odmówi mi pomocy. Bardzo mocno wierzę i ufam. Ponadto podczas odmawiania nowenny pompejańskiej spływa na człowieka wiele łask a Maryja ma nas zawsze w swojej opiece i chroni nas od złego. Dlatego wszystkich wątpiących w to czy warto odmawiać nowennę gorąco zachęcam i proszę aby chociaż spróbowali. Jest to najpiękniejsza rozmową z Maryją a za jej wstawiennictwem bliższy kontakt z Bogiem.

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

21
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
20 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
RadekmenaWojtekAgnieszkaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

Na mnie nic nie spłonęło. Pracy jak nie miałam tak nie mam

Dominika
Gość
Dominika

Nie możesz wątpić! Maryja każdemu pomaga.

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Mi niestety nie. Tyle cv wysłanych rozmów kursów. Tylko rozczarowanie i złożenie przez innych

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja tak samo nie mogę znaleźć pracy. Widocznie taka wola Boża.

Dominika
Gość
Dominika

A kiedy zakończyłas nowenne?

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja teraz odmawiam NP w intencji znalezienia pracy, za 1,5 tygodnia kończę. Nie znalazłam do tej pory pracy. Czy Bóg może chcieć, żeby ktoś nie miał w ogóle pracy?

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Odmówiła juz 3!

Dominika
Gość
Dominika

Wiki, nie trać wiary, może trzeba czasu to nie jest tak że Maryja Cię nie słucha, poczytaj inne świadectwa wiele osób było w podobnej sytuacji a i tak wszystko skończyło się dobrze.

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Ja mam już dosyć. A czekam prawie 2 lata

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Co mi po tym słuchaniu jak nic z tego dla mnie wynikło?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Szukasz pracy 2 lata a 3 nowenny???
Nie wysiliłaś się….Ja w swojej intencji modlę się od roku a nowenn odmówiłam bardzo dużo. Kończę jedną zaczynam kolejną. Nie potrafię bez niej żyć.

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Wysłuchanie?

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Kim jesteś żeby mnie oceniać. Myślisz ze się nie modlilam

Wojtek
Gość
Wojtek

Ludzie, dajcie Wiktorii spokój. Widać, że dziewczyna jest skołowana i załamana. Nikt z nas nic mądrego nie wymyśli w temacie dlaczego jej modlitwa nie została wysłuchana, bo to Boża tajemnica. Lepiej odmówmy w jej intencji po dziesiątce Różańca o prace.

Dominika
Gość
Dominika

Lepiej poradzcie coś na złego który przeszkadza

mena
Gość
mena

Mów za siebie koronke do Bożego Miłosierdzia o oddalenie wszelkiego zła od Ciebie.

Dominika
Gość
Dominika

Dziękuję za pomoc, teraz kończę cześć blagalna nowenny i zaczynam mieć takie dziwne odczucia nie wątpię bo nie chce ale ten zły mi miesza

Radek
Gość
Radek

Odmów nowenne do św Marty odmawia sie ja przy zaoalonej świecy i co wtorku zobacz na internecie

Dominika
Gość
Dominika

Właśnie trochę poczytałem o tej nowennie, szkoda że tak późno się o niej dowiedziałam bo wczoraj już mogłam mieć pierwszy wtorek za sobą, ale będę ją odmawiać, dziękuję za radę

mena
Gość
mena

Wojtku ,Wiktoria sama się udziela tu na forum , ludzie chcą jej pomóc ,czasami pewne rady innych przyjmnie za jakiś czas . Co do modlitwy napewno wiele osób się tu za nią modli . Ja osobiście zgodze się z Agnieszką bo nawet sama o tym pomyślałam , przecież Maryja wciąż upomina się o cały różaniec codziennie nie tylko 5 tajemic . Skoro nam tak trudno znaleźcć tą godzine lub 1,5 to czemu mamy żale i pretensje do Boga nie wspominając ,że nazywa się to traceniem czasu a przecież czas przeznaczony na modlitwe nigdy nie jest straconym czasem Weźmy prośbe Maryji… Czytaj więcej »

Dominika
Gość
Dominika

W 100% zgadzam się z Meną, nie możemy wątpić tylko wierzyć i się modlić, wszyscy jesteśmy jej dziećmi a ona nikogo nie opuszcza